Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Sztos 2 plakat Sztos 2 (2012) Komedia, Sensacyjny
Sztos 2

„Sztos” - najbardziej kultowa, z kultowych komedii, doczekała się ciągu dalszego. „Sztos 2” to zwariowana historia grupy cwaniaczków, któ (...)

film Sztuka znikania plakat Sztuka znikania (2012) Dokumentalny
Sztuka znikania

Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą (...)

film Sztuki wyzwolone plakat Sztuki wyzwolone (2012) Dramat, Komedia
Liberal Arts

35-letni Jesse Fisher (Josh Radnor) jest coraz bardziej znudzony swoim życiem i pracą. Gdy dostaje zaproszenie na pożegnalny obiad swojego byłego (...)

film Szybki cash 2 plakat Szybki cash 2 (2012) Dramat, Kryminał, Thriller
Snabba Cash II

film Szyk plakat Szyk (2012) Komedia
Chic!

Alicia (Fanny Ardant), to znana i niezwykle ceniona projektantka, pracująca dla jednego z największych domów mody na świecie. Niebawem ma skończy (...)

film Szympans plakat Szympans (2012) Dokumentalny
Chimpanzee

Wyrusz w podróż głęboko w afrykański las równikowy i poznaj Oskara, uroczego małego szympansa, którego całe życie jest zabawą. Za jego poś (...)

film Tabu plakat Tabu (2012) Dramat
Tabu

Po przejściu na emeryturę Pilar stara się nadać sens swojemu życiu. Działa na rzecz biednych, bierze udział w akcjach charytatywnych i marszach (...)

film Tajemnica Westerplatte plakat Tajemnica Westerplatte (2012) Dramat, Wojenny
Tajemnica Westerplatte

Mieli wytrwać dwanaście godzin. Bronili Westerplatte przez siedem dni. Historia zmagań garstki żołnierzy walczących z przeważającymi siłami n (...)

film Tajna agentka plakat Tajna agentka (2012) Akcja, Komedia
So Undercover

film Tajniacy plakat Tajniacy (2012) Dramat, Serial, Thriller
Spooks

film Tak powiedziała plakat Tak powiedziała (2012) Komedia
That's What She Said

Nowy Jork. Bebe jest niepoprawną romantyczką, która nie może doczekać się randki z nowo poznanym mężczyzną. Kobieta potrzebuje pomocy przyjac (...)

film Taka piękna katastrofa plakat Taka piękna katastrofa (2012) Komedia
It's a Disaster

Tracy (Julia Stiles), trzydziestoletnia singielka z Los Angeles spotyka się co miesiąc z szóstką przyjaciół na tradycyjnym, niedzielnym "brunchu (...)

film Taki typ ptactwa plakat Taki typ ptactwa (2012) Dokumentalny, Krótkometrażowy
Taki typ ptactwa

film Tam, gdzie rosną grzyby plakat Tam, gdzie rosną grzyby (2012) Dramat
Now, Forager

Lucien i Regina, to amerykańskie małżeństwo z kilkuletnim stażem. Ich rytm życia wyznaczają pory roku i czas, kiedy w lasach New Jersey zbieraj (...)

film Tango libre plakat Tango libre (2012) Dramat
Tango libre

"Tango Libre" to opowieść o strażniku więziennym JC, który wiedzie wyjątkowo nudne i monotonne życie. Jedyną ekstrawagancją, na którą sobie (...)

film Tar plakat Tar (2012) Dramat
Tar

Obraz przedstawia historię poety i tłumacza C.K. Williamsa (w tej roli Franco), który próbuje pisać nowe wiersze, jednak jego wenę blokują wspo (...)

film Technically Crazy plakat Technically Crazy (2012) Dramat, Komedia
Technically Crazy

film Ted plakat Ted (2012) Fantasy, Komedia
Ted

Film opowiada historię Johna Bennetta (Mark Wahlberg), którego życzenie z dzieciństwa sprawia, że ożywa jego ukochany pluszowy miś, Ted. Prawie (...)

film Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta plakat Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta (2012) Animowany, Familijny, Przygodowy
Las Aventuras de Tadeo Jones

Tedi Stones od dziecka marzy, by zostać łowcą skarbów. Zabawny zbieg okoliczności sprawia, że poczciwy budowlaniec zostaje wzięty za profesora (...)

film Teresa Desqueyroux plakat Teresa Desqueyroux (2012) Dramat
Thérèse Desqueyroux

Francja, rok 1926. Teresa Larroque (Audrey Tautou) to beztroska, pełna pasji młoda kobieta. Jej ojciec (Francis Perrin) jest zamożnym człowiekiem, (...)

« Poprzednia 30   |   31   |   32   |   strona 33   |   34   |   35   |   36    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.