Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Prometeusz plakat Prometeusz (2012) Akcja, Horror, Sci-Fi
Prometheus

Film opowiada o grupie naukowców, którzy natrafiają na wskazówkę dotyczącą początków ludzkości na Ziemi. Odkrycie rozpoczyna ich podróż do (...)

film Protektor plakat Protektor (2012) Kryminał
Safe

Był czas, kiedy Luke Wright (Jason Statham) uchodził za jednego z najlepszych gliniarzy w Nowym Jorku. Został jednak skompromitowany przez wrogów (...)

film Przepięcia plakat Przepięcia (2012) Dramat, Komedia
Flimmer

film Przepraszam, że żyję plakat Przepraszam, że żyję (2012) Komedia romantyczna
Excuse Me for Living

Wydawałoby się, że dwudziestokilkuletni Dan (Tom Pelphrey) ma w życiu wszystko. Jest czarujący, bogaty i inteligentny. Mimo to chłopak czuje si (...)

film Przerwa w podróży plakat Przerwa w podróży (2012) Kryminał, Thriller
Layover, Abducted

Suzanne jest bardzo wpływową bizneswoman. Kobieta musi spędzić noc w podrzędnym motelu. Sąsiedzi z pokoju obok zachowują się głośno. Wściek (...)

film Przetrwanie plakat Przetrwanie (2012) Akcja, Dramat
Grey

W białym piekle 8 mężczyzn walczy o życie. Ich jedyną nadzieją jest pewna kobieta. W sercu Alaski rozbija się samolot. Na miejscu ginie 117 pa (...)

film Przygody Hucka Finna plakat Przygody Hucka Finna (2012) Familijny, Przygodowy
The Adventures of Huck Finn, Die Abenteuer des Huck Finn

Po tym, jak Huck Finn (Leon Seidel) i jego przyjaciel Tom Sawyer (Louis Hofmann) znaleźli skarb, ich życie zmieniło się diametralnie. Początkowa (...)

film Przygody Nono plakat Przygody Nono (2012) Dramat, Przygodowy
Nono, het Zigzag Kind, Zigzag Kid

Nastoletni Nono (Thomas Simon) marzy, żeby zostać sławnym detektywem jak jego tata (Fedja van Huêt). Niestety, gdy tylko próbuje się wykazać, n (...)

film Przyjaciel do końca świata plakat Przyjaciel do końca świata (2012) Dramat, Komedia, Romantyczny, Sci-Fi
Seeking a Friend for the End of the World

Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która ma zniszczyć naszą planetę, wpadają w panikę. Dodge (Carell) ma podwó (...)

film Przyjaciółki plakat Przyjaciółki (2012) Obyczajowy, Serial
Przyjaciółki

film Psy wojny plakat Psy wojny (2012) Przygodowy, Sensacyjny
Soldiers of Fortune

Bogaci poszukiwacze adrenaliny płacą duże pieniądze, żeby znaleźć się na polu bitwy i wziąć udział w kontrolowanej żołnierskiej przygodzi (...)

film Pułapki umysłu plakat Pułapki umysłu (2012) Dramat, Kryminał, Serial
Perception

film Pył czasu plakat Pył czasu (2012) Obyczajowy
Küf

film Rabusie kontra zombie plakat Rabusie kontra zombie (2012) Horror, Komedia
Cockneys vs Zombies

Bracia Andy (Harry Treadaway) i Terry McGuire’owie (Rasmus Hardiker) chcą ratować przed rozbiórką dom opieki, w którym mieszka ich dziadek (Ala (...)

film Rachuba świata plakat Rachuba świata (2012) Dramat, Historyczny
Die Vermessung der Welt / Measuring the World

film Rachuba świata plakat Rachuba świata (2012) Dramat
Die Vermessung der Welt

Matematyk Carl Friedrich Gauss oraz geograf Aleksander von Humboldt należeli do najbardziej światłych umysłów swojej epoki. Obaj poświęcili ży (...)

film Radośnie śpiewajmy plakat Radośnie śpiewajmy (2012) Komedia, Muzyczny
Joyful Noise

Pacashau to małe miasteczko w Georgii. Ludziom żyje się tam ciężko. Pomaga im w tym śpiew w lokalnym chórze kościelnym, który przygotowuje si (...)

film Raj na ziemi plakat Raj na ziemi (2012) Komedia
Wanderlust

George (Paul Rudd) i Linda (Jennifer Aniston) to przemęczeni i zestresowani mieszkańcy Manhattanu. Kiedy George zostaje zwolniony z pracy, a projekt (...)

film Raj: wiara plakat Raj: wiara (2012) Dramat
Paradies: Glaube

Dla Anny-Marii (Maria Hoffstätter), technika rentgenologa, raj jest tam gdzie Jezus. Kobieta poświęca każdą wolną chwilę na pracę misjonarską (...)

film Ralph Demolka plakat Ralph Demolka (2012) Animowany, Familijny, Komedia
Wreck-It Ralph

Ralph Demolka to znakomita animowana komedia w 3D adresowana do całej rodziny. Film został wyprodukowany w studiu animacyjnym Walta Disneya we wspó (...)

« Poprzednia 24   |   25   |   26   |   strona 27   |   28   |   29   |   30    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.