Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Post Tenebras Lux plakat Post Tenebras Lux (2012) Dramat
Post Tenebras Lux

Czołowy mistyk latynoamerykańskiego kina, z jednej strony medytujący nad meksykańskim charakterem, z drugiej - nad istotą człowieczeństwa, w sw (...)

film Potrzask plakat Potrzask (2012) Kryminał, Thriller
Brake

Wkrótce po przybyciu do Nowego Jorku agent Jeremy Reins (Stephen Dorff) zostaje porwany i uwięziony w specjalnej skrzyni, która schowana jest w bag (...)

film Powtórnie narodzony plakat Powtórnie narodzony (2012) Dramat
Venuto al mondo, Powtórne narodziny, Twice born

Jest rok 1984, Sarajewo. Gemma (Penelope Cruz) jest studentką, zaś Diego (Emile Hirsch) amerykańskim fotografem. Para spotyka się przypadkiem i za (...)

film Poza wściekłością plakat Poza wściekłością (2012) Akcja, Kryminał
Autoreiji: Biyondo, Outrage beyond

film Pozdrowienia z raju plakat Pozdrowienia z raju (2012) Dramat
Captive

Pewnej majowej nocy 2001 roku obcokrajowcy przebywający na egzotycznej wyspie na południowych Filipinach zostają wyrwani ze snu. Grupa zamaskowanyc (...)

film Późny kwartet plakat Późny kwartet (2012) Dramat
A Late Quartet

Peter (Christopher Walken), Robert (Philip Seymour Hoffman), Daniel (Mark Ivanir) i Juliette (Catherine Keener) od 25 lat występują w słynnym kwart (...)

film Pragnienie miłości plakat Pragnienie miłości (2012) Dramat
Después de Lucía

Nastoletnia Alejandra przeprowadza się z ojcem do Mexico City, gdzie obydwoje rozpoczynają nowe życie. Wydaje się, ze dziewczyna dobrze sobie radz (...)

film Prawdziwa miłość plakat Prawdziwa miłość (2012) Horror, Thriller
True Love, Y/N: You lie, You doe

Kate (Ellen Hollman) i Jack (John Brotherton) wydają się na pozór szczęśliwą młodą parą. W rzeczywistości oboje skrywają przed sobą wiele (...)

film Prawie idealny plakat Prawie idealny (2012) Komedia romantyczna
Sover Dolly på ryggen?, Almost Perfect

Anna (Lene Maria Christensen), 37-letnia prezenterka telewizyjna, wiedzie wygodne i uporządkowane życie. Niestety, czas mija, a ona wciąż jest sin (...)

film Prawie jak gladiator plakat Prawie jak gladiator (2012) Animowany, Familijny
Not Born to Be Gladiators

Twórcy filmu "Prawie jak gladiator" zabierają widzów w podróż do starożytnego Rzymu, gdzie, delikatnie mówiąc, nie wszyscy byli urodzonymi woj (...)

film Prawo Agaty plakat Prawo Agaty (2012) Komedia, Obyczajowy, Serial
Prawo Agaty

Czasem w życiu dzieje się tak, że poukładana rzeczywistość potrafi runąć jak domek z kart. Podnieść się i spróbować zbudować misterny pl (...)

film Prawo Hannah plakat Prawo Hannah (2012) Western
Hannah's Law

Hannah Beaumont (Sara Canning) nie miała łatwego dzieciństwa. Jej rodzice i brat zostali zabici przez bandę złoczyńców. Dziewczyna wychowała s (...)

film Pretty Dirty Secrets plakat Pretty Dirty Secrets (2012) Dramat, Serial, Thriller
Pretty Dirty Secrets

film Prezent pod choinkę 2 plakat Prezent pod choinkę 2 (2012) Komedia
A Christmas Story 2

Ralphie Parker (Braeden Lemasters) i jego dwaj przyjaciele, Flick (David W. Thompson) i Schwartz (David Buehrle), są typowymi amerykańskimi nastolat (...)

film Prezent ślubny plakat Prezent ślubny (2012) Komedia
The Wedding Video

film Prezydent pogromca plakat Prezydent pogromca (2012) Akcja, Komedia
FDR: American Badass!

Franklin D. Roosevelt (Barry Bostwick) zostaje ugryziony przez wilkołaka, który zaraża go polio. Wiele wskazuje na to, że bestia pochodziła z Nie (...)

film Primeval: New World plakat Primeval: New World (2012) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Primeval: New World

film Prognoza plakat Prognoza (2012) Dramat
Future Weather

Lauduree (Perla Haney-Jardine) jest pełną pasji trzynastolatką. Dziewczynka świetnie się uczy. Fascynuje ją natura i problem zbilżającej się (...)

film Projekt X plakat Projekt X (2012) Komedia
Project X

Dom jest zrujnowany. Okolica przypomina raczej strefę wojenną niż osiedle zamieszkałe przez rodziny. Trudno powiedzieć, co w większym stopniu sp (...)

film Projekt: Dinozaur plakat Projekt: Dinozaur (2012) Przygodowy, Sci-Fi
The Dinosaur Project

« Poprzednia 23   |   24   |   25   |   strona 26   |   27   |   28   |   29    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.