Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Po bitwie plakat Po bitwie (2012) Dramat, Historyczny, Polityczny
Baad El Mawkeaa, After the Battle

film Pobawmy się plakat Pobawmy się (2012) Horror
Come out and play

Młode małżeństwo postanawia spędzić wakacje w Meksyku. Para trafia na tajemniczą wysepkę, gdzie oprócz nich przebywa tylko grupa dzieci. Pe (...)

film Pocałunek potępionych plakat Pocałunek potępionych (2012) Horror
Kiss of the Damned

Piękna wampirzyca Djuna (Joséphine de La Baume) poznaje w sklepie z filmami wideo scenarzystę Paola (Milo Ventimiglia). Ten, nieświadomy zagrożen (...)

film Podejrzani zakochani plakat Podejrzani zakochani (2012) Komedia romantyczna
Podejrzani zakochani

Nieśmiały Albert szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę. Oboje przyjmują podobną str (...)

film Podróż na Tajemniczą Wyspę plakat Podróż na Tajemniczą Wyspę (2012) Akcja, Familijny, Przygodowy
Journey 2: The Mysterious Island

Akcja nowego filmu familijnego "Podróż na tajemniczą wyspę", kontynuacji światowego hitu z 2008 roku "Podróż do wnętrza ziemi", rozpoczyna si (...)

film Pogrzeb babci Berthe plakat Pogrzeb babci Berthe (2012) Komedia
Adieu Berthe - L'enterrement de mémé

Pięćdziesięciokilkuletni Armand (Denis Podalydès) jest farmaceutą, który razem z żoną Heleną (Isabelle Candelier) prowadzi aptekę na przedmi (...)

film Pokonać przeznaczenie plakat Pokonać przeznaczenie (2012) Obyczajowy
All Apologies

film Pokusa plakat Pokusa (2012) Thriller
Paperboy, The

"Pokusa" to oparty na bestsellerowej powieści Pete’a Dextera thriller erotyczny, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje. Główni bohatero (...)

film Pokłosie plakat Pokłosie (2012) Dramat
Pokłosie

Franciszek Kalina (Ireneusz Czop) po latach emigracji przyjeżdża do Polski, zaalarmowany wiadomością, że jego młodszy brat (Maciej Stuhr) popad (...)

film Poliss plakat Poliss (2012) Dramat, Kryminał
Polisse

Pedofilia, gwałty na nieletnich, seks za pieniądze, przemoc nie tylko fizyczna, strach przed wyjawieniem tajemnicy - z takimi problemami zmagają si (...)

film Political Animals plakat Political Animals (2012) Dramat, Polityczny, Serial
Political Animals

film Polowanie plakat Polowanie (2012) Dramat
Jagten, The Hunt

"Polowanie" to poruszający film, który pokazuje, jak kłamstwo staje się prawdą, a plotka, niedopowiedzenie i zła wola mogą zrujnować czyjeś (...)

film Polski film plakat Polski film (2012) Komedia
Polski film

Czterech znanych czeskich aktorów, kolegów z JAMU (Wydziału Teatralnego Akademii Sztuk Widowiskowych w Pradze), Matonoha, Liska, Daniel i Polasek p (...)

film Poniedziałki w Racine plakat Poniedziałki w Racine (2012) Dokumentalny
Mondays at Racine

Racine to nowojorski salon piękności. Jego właścicielkami są dwie siostry, które raz w miesiącu przyjmują w nim nietypowe klientki - pacjentki (...)

film Ponury dom plakat Ponury dom (2012) Horror
The Seasoning House

Bałkany, połowa lat dziewięćdziesiątych. Półwyspem wstrząsają wojny i konflikty. Angel (Rosie Day), głuchoniema dziewczyna, której rodzina (...)

film Poradnik pozytywnego myślenia plakat Poradnik pozytywnego myślenia (2012) Dramat, Komedia
Silver Linings Playbook

Pat Solatano (Bradley Cooper) nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego (...)

film Portret o zmierzchu plakat Portret o zmierzchu (2012) Dramat
Portret v sumerkakh

Atrakcyjna trzydziestoparoletnia Marina pracuje jako psycholog z trudnymi dziećmi. Jej życie wydaje się poukładane i szczęśliwe. Ale to pozory. (...)

film Portret umysłu Charlesa Swana III plakat Portret umysłu Charlesa Swana III (2012) Komedia
A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III

Charles Swan (Charlie Sheen) jest utalentowanym, odnoszącym sukcesy grafikiem, który wydaje się mieć wszystko - sławę, pieniądze i urok osobist (...)

film Porwana: Historia Carliny White plakat Porwana: Historia Carliny White (2012) Mystery
Abducted: The Carlina White Story

Ann przeżyła serię poronień i marzy o własnym dziecku. W końcu decyduje się na desperacki krok i wykrada jedno z dzieci z oddziału dla noworod (...)

film Porwanie plakat Porwanie (2012) Dramat, Thriller
Kapringen

Statek towarowy MV Rozen płynie w stronę portu, gdy zostaje porwany przez grasujących na Oceanie Indyjskim, somalijskich piratów. Na pokładzie zn (...)

« Poprzednia 22   |   23   |   24   |   strona 25   |   26   |   27   |   28    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.