Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Paryż Manhattan plakat Paryż Manhattan (2012) Komedia romantyczna
Paris Manhattan

Najbardziej „allenowska” ze wszystkich komedii, w których wystąpił Woody Allen! Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który t (...)

film Pasmo sukcesów plakat Pasmo sukcesów (2012) Dramat, Sensacyjny
The Pelayos, Winning Streak

Film jest oparty na prawdziwej historii rodziny Pelayo, której członkowie czerpali korzyści z wymyślonego przez siebie systemu gry w kasynach. Wy (...)

film Paulilu Mixtape plakat Paulilu Mixtape (2012) Komedia, Serial
Paulilu Mixtape

film Pendejo plakat Pendejo (2012) Komedia
Pendejo

film Perwersyjny przewodnik po ideologiach plakat Perwersyjny przewodnik po ideologiach (2012) Dokumentalny, Psychologiczny
The Pervert's Guide to Ideology

Geniusz, szaleniec, klown, radykalny lewak – tak mówi się o Slavoju Žižku, jednym z najciekawszych i najpopularniejszych myślicieli naszych cza (...)

film Piąta pora roku plakat Piąta pora roku (2012) Akcja
Piąta pora roku

Z pozoru wszystko ich dzieli - pochodzą z różnych środowisk, wyznają inne wartości, różni ich nawet doświadczenie życiowe. Witek (Marian Dzi (...)

film Piąty stadion plakat Piąty stadion (2012) Komedia, Serial
Piąty stadion

film Pięć tańców plakat Pięć tańców (2012) Dramat
Five Dances

Chip (Ryan Steele) jest utalentowanym, 18-letnim tancerzem, który niedawno przyjechał z Kansas do Nowego Jorku na stypendium. Tam został dostrzeżo (...)

film Pierwsze spojrzenie plakat Pierwsze spojrzenie (2012) Dramat
When I Saw You

Lato, rok 1967. Podczas gdy na zachodzie ma miejsce rewolucja społeczno-kulturowa, która daje ludziom przypływ energii i nadziei, w Jordanii nie dz (...)

film Pies imieniem Duke plakat Pies imieniem Duke (2012) Familijny, Komedia, Obyczajowy
Duke

film Pies-wampir plakat Pies-wampir (2012) Komedia
Vampire Dog

Ace jest zwykłym nastolatkiem, który zaczyna naukę w nowej szkole. Jego życie zmienia się od czasu, kiedy jego dziadek z Transylwanii umiera w wi (...)

film Pieśni miłości plakat Pieśni miłości (2012) Obyczajowy
The Love Songs of Tiedan

film Pieta plakat Pieta (2012) Dramat
Pi-e-ta

Gang-do (Jung-jin Lee) trudni się ściąganiem długów od tych, którzy mieli nieszczęście pożyczyć pieniądze od gangsterów. Idealnie nadaje s (...)

film Pinokio plakat Pinokio (2012) Animowany, Familijny, Fantasy
Pinocchio

Ubogi stolarz Dżeppetto czuje się samotny i tęskni za towarzystwem. Pewnego dnia, znajduje niezwykły kawałek drewna i postanawia wyrzeźbić drew (...)

film Piotrek trzynastego 2: Skórza twarz plakat Piotrek trzynastego 2: Skórza twarz (2012) Komedia
Piotrek trzynastego 2: Skórza twarz

film Piraci! plakat Piraci! (2012) Animowany, Familijny, Komedia
The Pirates! Band of Misfits

Kapitan Piratów posiada praktycznie wszystko, czego może potrzebować każdy pirat: kolorową papugę, statek, najlepszą załogę jaką można sobi (...)

film Piranha 3DD plakat Piranha 3DD (2012) Horror, Komedia
Piranha 3DD

Druga część pełnej zdumiewających pomysłów "Piranii". Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru prehistoryczn (...)

film Pitch Perfect plakat Pitch Perfect (2012) Komedia, Muzyczny
Pitch Perfect

film Plan C plakat Plan C (2012) Komedia, Kryminał, Thriller
Plan C

Ronald Plasmeyer (Ruben van der Meer), podrzędny detektyw z Amsterdamu, ma poważny problem. Mężczyzna jest uzależniony od hazardu i ciągle potrz (...)

film Playback plakat Playback (2012) Horror, Thriller
Playback

Harlan Diehl bez żadnego powodu morduje całą swoją rodzinę i uwiecznia to zabójstwo na taśmie. 15 lat później, grupka licealistów przypadkow (...)

« Poprzednia 21   |   22   |   23   |   strona 24   |   25   |   26   |   27    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.