Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Niskozatrudnieni plakat Niskozatrudnieni (2012) Dramat, Serial
Underemployed

film Noc plakat Noc (2012) Kryminał
Nuit, Une, Nuit Une

Rasowe kino noir, którego bohaterem jest policjant patrolujący nocą paryskie ulice. Mężczyzna balansuje na cienkiej linii, jaka dzieli świat str (...)

film Nocny lot plakat Nocny lot (2012) Komedia romantyczna
Overnight

Jenny (Rachel Blanchard) zrywa ze swoim chłopakiem w dniu św. Walentego i rusza w podróż z Los Angeles do Nowego Jorku. Szybko okazuje się, że d (...)

film Nowy Jork i my plakat Nowy Jork i my (2012) Komedia
Nous York

film Nurse 3D plakat Nurse 3D (2012) Erotyk, Thriller
Nurse 3-D

Bohaterką filmu jest Abby (Paz de la Huerta), tytułowa pielęgniarka, która za dnia troskliwie opiekuje się pacjentami szpitala. Kiedy inna pielę (...)

film NYC 22 plakat NYC 22 (2012) Dramat, Kryminał, Serial
NYC 22

film O czym wiedziała Maisie plakat O czym wiedziała Maisie (2012) Dramat
What Maisie Knew

Uwspółcześniona ekranizacja powieści Henry’ego Jamesa. Losy siedmioletniej dziewczynki, która staje się kartą przetargową w rozwodowej grze (...)

film Oburzeni plakat Oburzeni (2012) Dokumentalny
Indignados

"Oburzeni", to film fabularny, którego fabuła spleciona jednak została z dokumentalnym zapisem rzeczywistości. Surowy, energetyzujący i dbający (...)

film Obława plakat Obława (2012) Historyczny, Thriller
Obława

"Obława" to finezyjnie skonstruowany thriller wojenny, w którym Marcin Dorociński - jako egzekutor polskiego ruchu oporu - zmaga się z Niemcami, z (...)

film Oczy smoka plakat Oczy smoka (2012) Akcja, Dramat, Thriller
Dragon Eyes

Mistrz sztuk walki Ryan Hong (Cung Le) przybywa do dzielnicy Nowego Orleanu ogarniętej wojną dwóch gangów. Wykorzystując umiejętności nabyte od (...)

film Od czwartku do niedzieli plakat Od czwartku do niedzieli (2012) Dramat
De jueves a domingo

film Od pełni do pełni plakat Od pełni do pełni (2012) Komedia
Od pełni do pełni

Przewrotna komedia o wróżce, która udaje, że wierzy w magię, podrywaczu, który udaje, że wierzy wróżce, iluzjoniście, który udaje, że jest (...)

film Od podstaw plakat Od podstaw (2012) Dramat, Komedia
Grassroots

Rok 2001. Grant Cogswell (Joel David Moore) pragnie urzeczywistnić swoją wizję i zmienić miasto, w którym mieszka - Seattle. Aby to zrobić, post (...)

film Odmieniec plakat Odmieniec (2012) Dramat
White Frog

Nastoletni Nick (Booboo Stewart) cierpi na łagodną odmianę zespołu Aspergera. Chłopak wychowuje się w pochodzącej z Azji rodzinie, czuje się k (...)

film Odwróceni zakochani plakat Odwróceni zakochani (2012) Melodramat
Upside Down

film Oficer i morderca plakat Oficer i morderca (2012) Dramat, Kryminał
An Officer And A Murderer

Oficer Kanadyjskich Sił Powietrznych Russell Williams (Gary Cole) i jego wywodząca się z elity towarzyskiej żona (Nahanni Johnstone) przez lata by (...)

film Ogniste żądła plakat Ogniste żądła (2012) Sci-Fi
Dragon Wasps

film Oh Boy! plakat Oh Boy! (2012) Dramat, Komedia
Oh Boy!

film Oh, Boy! plakat Oh, Boy! (2012) Dramat, Komedia
Oh, Boy!

film Old 37 plakat Old 37 (2012) Horror
Old 37

« Poprzednia 19   |   20   |   21   |   strona 22   |   23   |   24   |   25    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.