Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Niebieskooka zabójczyni plakat Niebieskooka zabójczyni (2012) Dramat, Kryminał, Thriller
Blue-Eyed Butcher

Oparty na głośnej i wzbudzającej kontrowersje sprawie telewizyjny dramat kryminalny, którego bohaterką jest mężobójczyni Susan Wright. Kobieta (...)

film Niebo plakat Niebo (2012) Komedia
Niebo

film Niebo w gębie plakat Niebo w gębie (2012) Biograficzny
Saveurs du Palais

Film inspirowany prawdziwą, niezwykłą historią prezydenta Francji Francois Mitteranda i jego szefa kuchni w spódnicy. Hortense Laborie, mistrzyni (...)

film Niech będzie teraz plakat Niech będzie teraz (2012) Dramat
Now Is Good

Tessa (Dakota Fanning) jest radosną i inteligentną siedemnastolatką. Niestety, pewnego dnia okazuje się, że cierpi na białaczkę. Nastolatka spi (...)

film Niedzielni tatusiowie plakat Niedzielni tatusiowie (2012) Dramat, Komedia
Les Papas du dimanche

Sympatyczna komedia o zdradzonym przez żonę mężczyźnie, który wyprowadza się z domu i próbuje od nowa zbudować swoje życie. Antoine (Thi (...)

film Niegrzeczne dzieciaki trafiają do piekła plakat Niegrzeczne dzieciaki trafiają do piekła (2012) Horror, Komedia
Bad Kids Go to Hell

film Nieletni / pełnoletni plakat Nieletni / pełnoletni (2012) Komedia
21 and Over, Nieletni pełnoletni

Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszej rozmowy w swoim życiu – kwalifikacji na medycynę. Dzień przed egzaminem, kończ (...)

film Niemożliwe plakat Niemożliwe (2012) Akcja, Dramat
The Impossible

Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku – jeden z największych kataklizmów (...)

film Nieobliczalni plakat Nieobliczalni (2012) Komedia
De l'autre côté du périph

„Nieobliczalni” to dwaj skrajnie różni paryscy policjanci, dla których nie ma ludzi nietykalnych. Będą musieli oni rozwikłać kryminalną za (...)

film Nieprawdopodobna dziewczyna plakat Nieprawdopodobna dziewczyna (2012) Komedia
Girl Most Likely

film Nieprzeciętny Henry plakat Nieprzeciętny Henry (2012) Dramat, Komedia
Jesus Henry Christ

film Niesamowity Spider-Man plakat Niesamowity Spider-Man (2012) Akcja, Sci-Fi
Amazing Spider-Man, Spider-Man Reboot

"Niesamowity Spider Man" to opowieść o Peterze Parkerze (Garfield), który jest wychowywany przez wujka Bena (Sheen) oraz ciotkę May (Field). Podob (...)

film Nietykalny Drew Peterson plakat Nietykalny Drew Peterson (2012) Dramat
Drew Peterson: Untouchable

Oparty na faktach telewizyjny dramat opowiada historię, która wstrząsnęła Ameryką. Szanowany oficer policji, podejrzany o zabójstwo dwóch żon (...)

film Nieuchronne plakat Nieuchronne (2012) Melodramat
Inescapable

Styczeń 2011. Rozpoczyna się Arabska Wiosna. Upada rząd w Tunezji, a na ulice Kairu zaczynają wychodzić tłumy. W tym samym czasie Adib Abdel Kar (...)

film Nieulotne plakat Nieulotne (2012) Dramat
Nieulotne

Pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakoch (...)

film Niewierni plakat Niewierni (2012) Komedia
Les Infidèles

Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą - wzorem "Zakochanego Paryża" i "Zakochanego Nowego Jorku" - składa się szereg (...)

film Niezniszczalni 2 plakat Niezniszczalni 2 (2012) Akcja
Expendables 2

Mr. Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna igraszka: znaleźć, wytropić, zab (...)

film Niezwykłe życie Timothy Greena plakat Niezwykłe życie Timothy Greena (2012) Dramat, Fantasy, Komedia
The Odd Life of Timothy Green

Mądre i wzruszające kino, które udowadnia, że niespodziewane wydarzenia mogą być najlepszym darem od losu. Wyprodukowany przez studio Disneya fi (...)

film Niełatwa decyzja plakat Niełatwa decyzja (2012) Dramat
Of Two Minds

Po śmierci matki Billie postanawia zaopiekować się swoją młodszą siostrą która cierpi na schizofrenię. Od początku nic nie idzie tak jak pow (...)

film Nikt nie przeżył plakat Nikt nie przeżył (2012) Horror
No One Lives

Gang rzezimieszków porywa dla okupu młodą parę podróżującą przez Stany (Luke Evans i Laura Ramsey). Przetrzymuje ich w opuszczonym, oddalonym (...)

« Poprzednia 18   |   19   |   20   |   strona 21   |   22   |   23   |   24    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.