Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film American Pie: Zjazd absolwentów plakat American Pie: Zjazd absolwentów (2012) Komedia
American Pie Reunion

Latem 1999 roku czterech przyjaciół z małego miasteczka w Michigan rozpoczęło misję, której celem była utrata dziewictwa. W kolejnych latach, (...)

film Anna German. Tajemnica białego anioła plakat Anna German. Tajemnica białego anioła (2012) Biograficzny, Dramat, Serial
Anna German. Tajemnica białego anioła

film Anna Karenina plakat Anna Karenina (2012) Dramat
Anna Karenina

Ekranizacja jednej z największych „love story” na świecie, powieści Lwa Tołstoja. To historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knight (...)

film Anomalia plakat Anomalia (2012) Dramat
La Cinquième Saison

Żyjący z rolnictwa mieszkańcy małej społeczności świętują koniec zimy. Na pobliskim wzgórzu układają stertę ze świątecznych choinek i w (...)

film April Apocalypse plakat April Apocalypse (2012) Horror, Komedia, Romantyczny
April Apocalypse

film Arbitraż plakat Arbitraż (2012) Dramat, Thriller
Arbitrage

film Arktyka 3D plakat Arktyka 3D (2012) Dokumentalny
To the Arctic 3D

film Arrow plakat Arrow (2012) Akcja, Dramat, Mystery, Przygodowy, Sci-Fi, Serial
Arrow

"Arrow" jest współczesną historią Zielonej Strzały, superbohatera komiksów DC Comics. Po pięciu latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver, (...)

film Arthur Newman plakat Arthur Newman (2012) Dramat, Komedia
Arthur Newman

Bohaterem filmu jest tytułowy Arthur (Colin Firth) - zawodowy golfista. Mężczyzna nie cierpi swojej pracy i każdego dnia marzy o innym życiu. Zni (...)

film Artysta i modelka plakat Artysta i modelka (2012) Dramat
El Artista y la modelo

II wojna światowa. Stary rzeźbiarz (Jean Rochefort) mieszka z żoną (Claudia Cardinale) na terenie okupowanej Francji. Wydaje mu się, że to już (...)

film Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości plakat Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości (2012) Familijny, Komedia, Przygodowy
Astérix et Obélix: Au Service de Sa Majesté

Rok 50 p.n.e. Głodny podbojów Juliusz Cezar rozpoczyna BITWĘ O ANGLIĘ, wykorzystując perfidnie narodową skłonność Brytów do tradycyjnej prze (...)

film Astronauta: Ostatnia podróż plakat Astronauta: Ostatnia podróż (2012) Sci-Fi
The Last Push

Europa to księżyc Jupitera, na którym odkryto życie. Milioner Walter Moffitt (Lance Henriksen) postanawia wydać ogromny majątek na statek kosmic (...)

film Atlas chmur plakat Atlas chmur (2012) Dramat, Sci-Fi
Cloud Atlas

Imponująca rozmachem ekranizacja, której podjęli się mistrzowie współczesnego kina: Tom Tykwer oraz Andy i Lana Wachowski, łączy europejską w (...)

film Atlas zbuntowany, cz. 2 plakat Atlas zbuntowany, cz. 2 (2012) Dramat, Sci-Fi
Atlas Shrugged II: The Strike

Amerykańska gospodarka chyli się ku upadkowi. Bezrobocie wzrasta do poziomu 24 procent, a cena baryłki ropy naftowej wynosi już 42 dolary. Co gors (...)

film Atoms plakat Atoms (2012) Dramat, Krótkometrażowy
Atoms

film Augustine plakat Augustine (2012) Dramat
Augustine

film Autostrada plakat Autostrada (2012) Akcja, Dramat
Che sau, Motorway

Cheung (Shawn Yue) służy w specjalnym oddziale policji drogowej w Hongkongu. Podobnie jak inni członkowie grupy, chłopak odznacza się wyjątkowym (...)

film Avengers 3D plakat Avengers 3D (2012) Akcja, Sci-Fi
Avengers

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed (...)

film Awake plakat Awake (2012) Dramat, Sci-Fi, Serial
Awake

Detektyw Michael Britten (Jason Isaacs) powrócił do pracy po wypadku samochodowym, w którym brali udział również jego żona Hannah (Laura Allen) (...)

film Awatary jako prostytutki plakat Awatary jako prostytutki (2012) Dokumentalny
Avatars as Prostitutes

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.