Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Mockingbird Lane plakat Mockingbird Lane (2012) Dramat, Serial
Mockingbird Lane

film Mocne uderzenie plakat Mocne uderzenie (2012) Akcja, Komedia
Here Comes the Boom

40-letni Scott Voss (Kevin James) jest znudzonym życiem nauczycielem biologii. Mężczyzna uczy w podrzędnej szkole, która ma problemy finansowe. W (...)

film Mój brat diabeł plakat Mój brat diabeł (2012) Dramat
My Brother the Devil

Londyn. Rashid (James Floyd) jest młodym mężczyzną, który pochodzi z tradycyjnej arabskiej rodziny. Chłopak żyje na granicy prawa. Należy do n (...)

film Mój najstarszy kuzyn plakat Mój najstarszy kuzyn (2012) Dokumentalny
First Cousin Once Removed

Edwin Honig, znany amerykański poeta, tłumacz i wykładowca literatury, pod koniec życia zaczął cierpieć na chorobę Alzheimera. W czasie pięci (...)

film Mój niemiecki przyjaciel plakat Mój niemiecki przyjaciel (2012) Melodramat, Wojenny
El Amigo alemán

Buenos Aires, koniec lat pięćdziesiątych. Sulamit (Celeste Cid), córka żydowskich emigrantów, którym udało się przed wojną uciec z III Rzesz (...)

film Mój przyjaciel Smitty plakat Mój przyjaciel Smitty (2012) Dramat
Smitty

Ben Barrett (Brandon Tyler Russell) jest zagubionym nastolatkiem, który sprawia ogromne problemy wychowawcze. Jego matka (Mira Sorvino) nie wie, co p (...)

film Mój przyjaciel wróg plakat Mój przyjaciel wróg (2012) Dramat
Zaytoun

film Mój rower plakat Mój rower (2012) Obyczajowy
Mój rower

Mówi się, że mężczyźni nie rozumieją kobiet. A co, jeśli jest jeszcze gorzej i nie rozumieją też siebie nawzajem? Najnowszy komediodramat Pi (...)

film Moja wola plakat Moja wola (2012) Dokumentalny
Dream in the making

Warszawa, komunalna kamienica na Woli. Bartka, młodego chłopaka, który szuka swojego miejsca na ziemi, i Pawła, starszego od niego o kilkanaście (...)

film MoniKa plakat MoniKa (2012) Akcja, Thriller
MoniKa

Reagan Tyler (Jason Wiles) jest dręczony przez tajemnicze wizje i przeczucia. Mężczyzna trafia do Las Vegas, gdzie spotyka Monikę (Cerina Vincent) (...)

film Moone Boy plakat Moone Boy (2012) Komedia, Serial
Moone Boy

film Motelowe życie plakat Motelowe życie (2012) Dramat, Thriller
The Motel Life

Bracia Frank (Emile Hirsch) i Jerry Lee (Stephen Dorff) są od lat zdani wyłącznie na siebie. Żyją beztrosko - chwytają się różnych prac, wsp (...)

film Mroczne cienie plakat Mroczne cienie (2012) Dramat, Horror
Dark Shadows

Jest rok 1752. Joshua i Naomi Collins, wraz z synkiem Barnabasem, opuszczają Liverpool w Anglii, aby rozpocząć nowe życie w Ameryce. Ucieczka za o (...)

film Mroczny Hongkong plakat Mroczny Hongkong (2012) Akcja, Kryminał, Thriller
Daai deoi bou

Hongkong. Policja wyławia z oceanu zwłoki popularnego muzyka, Hana Tsui (Michael Wong). Okazuje się, że artysta został brutalnie zamordowany. Do (...)

film Mroczny Rycerz powstaje plakat Mroczny Rycerz powstaje (2012) Akcja, Sci-Fi
Dark Knight Rises, The

Minęło już osiem lat od zniknięcia Batmana, który w jednej chwili z bohatera stał się zbiegiem. Biorąc na siebie winę za śmierć prokuratora (...)

film Mroźna cisza plakat Mroźna cisza (2012) Dramat, Kryminał
Silencio en la Nieve

Akcja thrillera "Mrożna cisza" toczy się na zimą 1943 roku na Froncie Wschodnim, gdzie u boku hitlerowców walczy z Rosjanami dywizja hiszpańskich (...)

film Murder101 plakat Murder101 (2012) Thriller
Murder101

film Muzyka duszy plakat Muzyka duszy (2012) Dramat, Komedia
Blue Like Jazz

Don (Marshall Allman) jest pobożnym nastolatkiem, który wiedzie spokojne życie w Teksasie. Impuls sprawia, że chłopak decyduje się uciec od rodz (...)

film My way plakat My way (2012) Biograficzny, Dramat, Muzyczny
Cloclo

film Myśl jak facet plakat Myśl jak facet (2012) Komedia romantyczna
Think Like a Man

Lekka komedia o odwiecznej walce płci i związanych z tym nieporozumieniach. Za reżyserię obrazu odpowiadał trzykrotnie nominowany do Czarnej Szpu (...)

« Poprzednia 16   |   17   |   18   |   strona 19   |   20   |   21   |   22    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.