Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Melasa plakat Melasa (2012) Dramat, Komedia
Melaza

film Men at Work plakat Men at Work (2012) Dramat, Komedia, Serial
Men at Work

film Merida waleczna plakat Merida waleczna (2012) Animowany, Familijny, Przygodowy
Brave

Od zarania dziejów w dzikich i górzystych regionach Szkocji historie epickich bitew oraz mistyczne legendy przekazywane są z pokolenia na pokolenie (...)

film Merry In-Laws plakat Merry In-Laws (2012) Familijny
Merry In-Laws

film Metal Hurlant Chronicles plakat Metal Hurlant Chronicles (2012) Sci-Fi, Serial
Metal Hurlant Chronicles

film Metéora plakat Metéora (2012) Dramat
Meteora

W Tesalii w środkowej Grecji, na szczycie filarów z piaskowca, znajdują się dwa klasztory. Wyglądają, jakby były zawieszone między niebem a zi (...)

film Mężczyzna prawie idealny plakat Mężczyzna prawie idealny (2012) Dramat, Komedia
Mer eller mindre mann, Prawie mężczyzna

Henrik i Tone bardzo się kochają. Ich związek właśnie wkracza w nową fazę. Niedawno wprowadzili się do nowego mieszkania, kupili niezły samoc (...)

film Mężczyźni w natarciu plakat Mężczyźni w natarciu (2012) Komedia, Przygodowy
The Babymakers

Najpierw można negocjować i próbować załatwiać sprawy drogą legalną. Gdy to zawiedzie, każdy facet doprowadzony do ściany, wziąłby w końc (...)

film Miasto cudów plakat Miasto cudów (2012) Dramat, Serial
Magic City

Miami Beach, noc sylwestrowa w 1958 roku. Ike Evans (Jeffrey Dean Morgan) bawi się w towarzystwie swojej pięknej żony Very (Olga Kurylenko) oraz pr (...)

film Między nami seksoholikami plakat Między nami seksoholikami (2012) Dramat, Komedia
Thanks for Sharing

Komedia romantyczna, która opowiada o trzech zdesperowanych mężczyznach, walczących z uzależnieniem od seksu, którzy z całych sił pragną stwo (...)

film Między wierszami plakat Między wierszami (2012) Dramat
The Words

film Milczące miasto plakat Milczące miasto (2012) Dramat, Fantasy
Silent City

Holenderka Rosa (Laurence Roothooft) przyjeżdża do Tokio, aby uczyć się sztuki filetowania ryb u słynnego mistrza Kon (Makoto Makita). Początki (...)

film Misja Afganistan plakat Misja Afganistan (2012) Akcja, Serial, Wojenny
Misja Afganistan

„Misja Afganistan” to liczący 13 odcinków serial fabularny o polskich żołnierzach służących w Afganistanie. Serial opowiada o codziennej pr (...)

film Missing: Zaginiony plakat Missing: Zaginiony (2012) Akcja, Dramat, Serial
Missing

Serial Missing przedstawia historię Becci Winstone. Syn bohaterki wyjechał właśnie na studia do Włoch. Gdy okazuje się, że Michael znika w taje (...)

film Mistrz plakat Mistrz (2012) Dramat
Master

"Mistrz" to fascynująca historia spotkania wizjonera, który głosi, że odkrył zagadkę istnienia (Philip Seymour Hoffman) i człowieka który mu u (...)

film Miłość plakat Miłość (2012) Dramat
Amour

Głównymi bohaterami „Miłości” są Georges (Jean-Louis Trintignant) i Anne (Emmanuelle Riva), małżeństwo muzyków w podeszłym wieku. Ich c (...)

film Miłość bez ustawki plakat Miłość bez ustawki (2012) Dokumentalny
I LOVE HOOL

Ona - dojrzała kobieta po przejściach, fanka klubu piłkarskiego Ruch Chorzów. On - wytatuowany od stóp do głów więzień recydywista, chuligan (...)

film Miłość, nienawiść i wszystko pomiędzy plakat Miłość, nienawiść i wszystko pomiędzy (2012) Dokumentalny
Love, Hate & Everything In Between

film Miłość. Film Sławomira Fabickiego plakat Miłość. Film Sławomira Fabickiego (2012) Dramat, Obyczajowy
Miłość

"Miłość" to historia kobiety uwikłanej w trudną relację, której konsekwencje wystawią jej szczęśliwe małżeństwo na długotrwałą próbę (...)

film Miłosny kąsek plakat Miłosny kąsek (2012) Horror, Komedia
Love Bite

Rainmouth – senne miasteczko położone na wybrzeżu Wielkiej Brytanii. Okoliczne nastolatki w czasie wakacji świetnie się tam bawią. Za dnia pra (...)

« Poprzednia 15   |   16   |   17   |   strona 18   |   19   |   20   |   21    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.