Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Lekarz Mafii plakat Lekarz Mafii (2012) Dramat, Kryminał, Serial
The Mob Doctor

film Lekarze plakat Lekarze (2012) Dramat, Obyczajowy, Serial
Lekarze

Główną bohaterką produkcji jest Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) -młoda i ambitna chirurg, która rozpoczyna pracę w miejskim szpitalu Co (...)

film Lekcja miłości plakat Lekcja miłości (2012) Komedia
Com'è bello far l'amore, Love is in the air

Dowcipna farsa o małżeńskich problemach i niekonwencjonalnych sposobach na ożywienie życia erotycznego. W rolach głównych zobaczymy w niej uzna (...)

film Les Miserables: Nędznicy plakat Les Miserables: Nędznicy (2012) Dramat, Muzyczny
Les Misérables

Adaptacja powieści Victora Hugo. Historia rozgrywa się na tle burz i zamętu rewolucji francuskiej, wojen napoleońskich, stanowi pretekst do przeds (...)

film Liga Sprawiedliwych: Zagłada plakat Liga Sprawiedliwych: Zagłada (2012) Akcja, Animowany, Familijny, Sci-Fi
Justice League: Doom

Batman gromadzi w komputerze poufne dane na temat innych superbohaterów z Ligi Sprawiedliwych. Wśród nich są między innymi Superman, Wonder Woman (...)

film Lincoln plakat Lincoln (2012) Biograficzny, Dramat, Historyczny
Lincoln

Ostatnie cztery miesiące życia i prezydentury Abrahama Lincolna to świadectwo jego zaangażowania i pełnej oddania walki z podziałami w narodzie. (...)

film Line of Duty plakat Line of Duty (2012) Dramat, Serial, Thriller
Line of Duty

film Litość plakat Litość (2012) Dramat, Thriller
Gnade

film Liz i Dick plakat Liz i Dick (2012) Biograficzny, Dramat
Liz & Dick, Liz and Dick

Oparta na faktach historia burzliwego romansu jednej z najsłynniejszych hollywoodzkich par – Liz Taylor i Richarda Burtona. 1962 rok. Na planie sup (...)

film Lockout plakat Lockout (2012) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Lockout

Rok 2079. Emilie Warnock (Maggie Grace), piękna i inteligentna córka prezydenta USA, jest szefową dużej fundacji dobroczynnej. Kobieta postanawia (...)

film LOL plakat LOL (2012) Dramat, Komedia, Romantyczny
LOL: Laughing Out Loud

Lekka, bezpretensjonalna komedia w reżyserii Lisy Azuelos (Jesteś taka piękna) jest amerykańską wersją jej hitu z 2008 roku, w którym główne (...)

film Lola Versus plakat Lola Versus (2012) Komedia
Lola Versus

film Long Time Gone plakat Long Time Gone (2012) Dramat
Long Time Gone

film Longmire plakat Longmire (2012) Dramat, Kryminał, Serial
Longmire

film Looper - pętla czasu plakat Looper - pętla czasu (2012) Akcja, Sci-Fi
Lopper, Looper

W roku 2072 podróże w czasie są już rzeczywistością. Organizacje przestępcze wykorzystują je do eliminacji niewygodnych ludzi. Wysyłają ich (...)

film Loosies plakat Loosies (2012) Dramat, Komedia, Romantyczny
Loosies

film Lorax plakat Lorax (2012) Animowany, Familijny
Dr. Seuss' The Lorax 3D

Adaptacja klasycznej opowieści Dr. Seussa o strażniku lasu i pewnym dwunastolatku, który wyrusza na poszukiwanie prawdziwego drzewa Truffula - jedy (...)

film Lore plakat Lore (2012) Dramat, Wojenny
Lore

Jest wiosna 1945 roku. Czternastoletnia Lore, córka oficera SS (fenomenalnie zagrana przez debiutującą Saskie Rosendahl), w obliczu kończącej si (...)

film Lot plakat Lot (2012) Dramat
Flight

Pewnego jesiennego poranka samolot pasażerski linii SouthJet 227 startuje z Orlando na Florydzie. Ma to być kolejny zwykły lot. Kapitanem jest Whip (...)

film Lotna brygada plakat Lotna brygada (2012) Akcja, Dramat, Kryminał
The Sweeney

« Poprzednia 13   |   14   |   15   |   strona 16   |   17   |   18   |   19    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.