Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Frankenweenie plakat Frankenweenie (2012) Animowany, Familijny, Horror, Komedia, Sci-Fi
Frankenweenie

"Frankenweenie" to opowieść o małym chłopcu i jego psie, stworzona przez mistrza wyobraźni, Tima Burtona ("Alicja w Krainie Czarów", "Miasteczko (...)

film Freelancers plakat Freelancers (2012) Akcja, Dramat, Kryminał, Mystery
Freelancers

film Fuck for Forest plakat Fuck for Forest (2012) Dokumentalny
Fuck for Forest

Młody Norweg Danny pochodzi z zamożnej, konserwatywnej rodziny. Zawsze miał trudności ze znalezieniem wspólnego języka z bliskimi. Po raz kolejn (...)

film Fun Size, szalone Halloween plakat Fun Size, szalone Halloween (2012) Komedia
Fun Size

Wren (Victoria Justice) jest rezolutną nastolatką, która marzy o dorosłości i wyprowadzce z domu do college’u. Na razie jednak dziewczyna musi (...)

film Galeria plakat Galeria (2012) Obyczajowy, Serial
Galeria

Serial "Galeria" opowiada o burzliwym życiu trzech rodzin. Bogatej i cynicznej rodzinie Woydattów, kochających się Kossowskich i wiodącej spokojn (...)

film Gallowwalkers plakat Gallowwalkers (2012) Horror, Western
Gallowwalkers

film Galumphing plakat Galumphing (2012) Dokumentalny
Galumphing

film Gangster plakat Gangster (2012) Dramat, Kryminał
Wettest County, Lawless

John Hillcoat wskrzesza na ekranie zapomnianą kartę amerykańskiej historii. "Gangster" to oparta na faktach opowieść o otoczonych złą sławą b (...)

film Gay Dude plakat Gay Dude (2012) Komedia
Gay Dude

film Gazeciarz plakat Gazeciarz (2012) Thriller
Paperboy, Pokusa

„Pokusa” to oparty na bestsellerowej powieści Pete’a Dextera thriller erotyczny, w którym nic nie jest takie, jakim się z początku wydaje. F (...)

film Gdybyś tu był plakat Gdybyś tu był (2012) Dramat, Thriller
Wish You Were Here

film Gdzie jest Gwiazdka? plakat Gdzie jest Gwiazdka? (2012) Familijny, Fantasy
Reisen til julestjernen

Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i słuch (...)

film Gdzie jest pani Mikołajowa plakat Gdzie jest pani Mikołajowa (2012) Komedia romantyczna
Finding Mrs. Claus

Jessica (Mira Sorvino) od dawna czuje się w swoim małżeństwie samotna - mąż (Will Sasso) nigdy nie ma dla niej czasu. Nic dziwnego, jest przecie (...)

film Generation Um... plakat Generation Um... (2012) Dramat
Generation Um...

Bohaterem opowieści jest John (Reeves), który wraz ze swymi pięknymi towarzyszkami, Violet i Mią, wiedzie życie wypełnione seksem i narkotykami. (...)

film Ghost Recon Alpha: Żołnierz przyszłości według Toma Clancy'ego plakat Ghost Recon Alpha: Żołnierz przyszłości według Toma Clancy'ego (2012) Akcja, Krótkometrażowy, Sci-Fi
Ghost Recon: Alpha

film Ghost Rider 2 plakat Ghost Rider 2 (2012) Akcja, Fantasy
Ghost Rider: Spirit of Vengeance

W "Spirit of Vengeance" Nicolas Cage ponownie wciela się w postać Johny'ego Blaze'a - motocyklistę-kaskadera, który zawarł pakt z samym diabłem, (...)

film Ghoul plakat Ghoul (2012) Thriller
Ghoul

film Ginger i Rosa plakat Ginger i Rosa (2012) Dramat
Ginger & Rosa, Ginger and Rosa

Londyn, rok 1962. Ginger (Elle Fanning) i Rosa (Alice Englert) są nierozłączne. Nastolatki chodzą razem na wagary, palą papierosy, prowadzą peł (...)

film Girl Soldier plakat Girl Soldier (2012) Akcja, Dramat
Girl Soldier

film Gladiator do wynajęcia plakat Gladiator do wynajęcia (2012) Komedia
Benur - Un gladiatore in affitto

Sergio (Nicola Pistoia) był kiedyś cenionym kaskaderem, który pracował na planach amerykańskich filmów. Wypadek przerwał jego karierę. Sergio (...)

« Poprzednia 7   |   8   |   9   |   strona 10   |   11   |   12   |   13    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.