Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film $ellebrity plakat $ellebrity (2012) Dokumentalny
$ellebrity

film 12 godzin plakat 12 godzin (2012) Akcja, Dramat
Stolen

film 180 sekund plakat 180 sekund (2012) Akcja
180 segundos

film 21 Jump Street plakat 21 Jump Street (2012) Akcja, Komedia, Kryminał
21 Jump Street

Bohaterowie pełnej akcji komedii "21 Jump Street", Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) - zaciekli wrogowie w szkole średniej - zostają ni (...)

film 28 pokoi hotelowych plakat 28 pokoi hotelowych (2012) Dramat
28 Hotel Rooms

Ona jest mężatką. On ma dziewczynę. Zaczyna się od niewinnego spotkania w hotelowej restauracji podczas podróży służbowej, a później wspól (...)

film 6 kul plakat 6 kul (2012) Akcja, Kryminał, Thriller
Six Bullets, Six Bullets, 6 Bullets

film 7 dni w Hawanie plakat 7 dni w Hawanie (2012) Dramat
7 días en La Habana

"7 dni w Hawanie" to obraz fascynującego miasta. Położona nad Zatoką Meksykańską stolica Kuby to największe miasto na wyspie i port na Karaibac (...)

film 7 psychopatów plakat 7 psychopatów (2012) Komedia
Seven Psychopaths, Siedmiu psychopatów

Marty (Colin Farrell) potrzebuje inspiracji do swojego scenariusza pt. "Siedmiu Psychopatów". Jego najlepszy przyjaciel Billy (Sam Rockwell) jest bez (...)

film A więc wojna plakat A więc wojna (2012) Akcja, Komedia, Romantyczny
This Means War

Franklin Delano Roosevelt Foster, znany jako FDR (Chris Pine), to przystojny, ujmujący mężczyzna, na którego widok mięknie serce każdej kobiety. (...)

film Abraham Lincoln: Vampire Hunter Sequels plakat Abraham Lincoln: Vampire Hunter Sequels (2012) Komedia, Krótkometrażowy
Abraham Lincoln: Vampire Hunter Sequels

film Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D plakat Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D (2012) Fantasy, Horror
Abraham Lincoln: Vampire Hunter

"Abraham Lincoln: Łowca wampirów" to opowieść o nieznanym etapie życia szesnastego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Historia zaczyna si (...)

film Aftershock plakat Aftershock (2012) Thriller
Aftershock

Thriller zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, których źródłem było jedno z najpotężniejszych trzęsień ziemi wszech czasów. Katastrofa wyd (...)

film Akacje plakat Akacje (2012) Dramat
Acacias

Akacja to drzewo potężne, twarde i mocne, ale pełne kolców, które mogą skaleczyć, jeśli za bardzo się do niego zbliżymy. Taki właśnie jest (...)

film Akt odwagi plakat Akt odwagi (2012) Akcja, Wojenny
Act of Valor

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film jest niespotykaną mieszanką oryginalnej produkcji i prawdziwego heroizmu, łącząc w sobie wspaniałe s (...)

film Aladyn i Lampa Śmierci plakat Aladyn i Lampa Śmierci (2012) Fantasy, Przygodowy
Aladdin and the Death Lamp

Kolejna wersja przygód nieustraszonego Aladyna - dużo bardziej mroczna niż poprzednie filmy oparte o tę klasyczną arabską baśń z „Księgi ty (...)

film Alcatraz plakat Alcatraz (2012) Akcja, Serial, Thriller
Alcatraz

Serial J.J. Abramsa, producenta hitów, tj.:"Fringe", "Lost", "Star Trek" oraz nadchodzących produkcji: "Mission: Impossible – Ghost Protocol" i "S (...)

film Alter Egos plakat Alter Egos (2012) Komedia
Alter Egos

film Amber Alert plakat Amber Alert (2012) Thriller
Amber Alert

film American Horror Story: Asylum plakat American Horror Story: Asylum (2012) Horror, Serial
American Horror Story: Asylum

Akcja rozgrywa się w latach 60. XX wieku w zakładzie psychiatrycznym Briarcliff prowadzonym żelazną ręką przez siostrę Jude (Jessica Lange). Do (...)

film American Mary plakat American Mary (2012) Horror
American Mary

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.