Filmy 2011 rok

gatunek: rok:
film Do trzech razy sztuka plakat Do trzech razy sztuka (2011) Komedia
3 Times a Charm

film Dobre chęci plakat Dobre chęci (2011) Dramat
Din dragoste cu cele mai bune intentii

Trzydziestoparoletni Alex to dość neurotyczna postać. Jest mocno związany z matką i kiedy ta trafia do szpitala, jego życie nagle wymyka się sp (...)

film Dobry doktor plakat Dobry doktor (2011) Dramat, Thriller
The Good Doctor

Pełen napięcia thriller szpiegowski, który sugestywnie oddaje klimat czasów zimnej wojny. Za reżyserię filmu odpowiedzialny był król dreszczow (...)

film Dobry sąsiad plakat Dobry sąsiad (2011) Dramat
Unter Nachbarn, The Good Neighbour

David (Maxim Mehmet) pracuje jako dziennikarz w lokalnej gazecie. Mężczyzna wprowadza się do nowego mieszkania. Jego sąsiadem jest ekscentryczny s (...)

film Dochodzenie plakat Dochodzenie (2011) Dramat, Kryminał, Serial
The Killing

film Dokąd teraz? plakat Dokąd teraz? (2011) Dramat, Komedia
Et maintenant, on va o??

Najnowszy obraz Nadine Labaki, reżyserki kobiecego przeboju "Karmel", to ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można zn (...)

film Doktor Hart plakat Doktor Hart (2011) Dramat, Komedia, Serial
Hart of Dixie

film Dolina słońca plakat Dolina słońca (2011) Dramat, Komedia
Valley of the Sun

Gdy przed laty Andy Taggert (Johnny Whitworth) przybył do Hollywood, marzył o karierze aktorskiej. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z jego pla (...)

film Dolphin's tale 3D plakat Dolphin's tale 3D (2011) Familijny
Dolphin's tale 3D

Film „Dolphin Tale” jest opartą na faktach rodzinną opowieścią o Winter, młodej samicy delfina, która straciła płetwę w pułapce na kraby (...)

film Dom snów plakat Dom snów (2011) Dramat, Thriller
Dream House

Mający na koncie szereg sukcesów wydawniczych Will Attenton (Daniel Craig) wyprowadza się ze swoją rodziną z Nowego Jorku i zamieszkuje w malowni (...)

film Donner Pass plakat Donner Pass (2011) Horror
Donner Pass

film Dorfman plakat Dorfman (2011) Komedia romantyczna
Dorfman

Bohaterką obrazu jest nieśmiała dziewczyna, która pewnego dnia postawia wziąć los we własne ręce. Wyróżnikiem produkcji jest błyskotliwy sc (...)

film Dotyk Deniz plakat Dotyk Deniz (2011) Romantyczny
A handful of sea, Bir Avuç Deniz

Mert (Engin Altan Düzyatan) jest znakomicie wykształconym, odnoszącym sukcesy mężczyzną. Przez kilka lat mieszkał w Londynie i Nowym Jorku, ale (...)

film Drapacz chmur plakat Drapacz chmur (2011) Dramat, Komedia, Obyczajowy
Skyskraber, Wieżowiec

Poetycka opowieść o dorastaniu, muśnięta nutą czarnej komedii. Siedemnastoletni Jon jest więcej niż zaskoczony, kiedy Edith prosi go o pomoc w (...)

film Drenaż mózgu 2 plakat Drenaż mózgu 2 (2011) Komedia romantyczna
Fuga de cerebros 2

Druga część przygód braci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w dorosłym życiu. Film opowiada o świecie nastolatków – ich pierwszych mi (...)

film Drive plakat Drive (2011) Akcja, Dramat
Drive

Są mężczyźni, którzy wolność mają wpisaną w DNA. To oni jednym spojrzeniem potrafią złamać kobiece serce i sprawiają, że nie można o ni (...)

film Droga bez powrotu 4 plakat Droga bez powrotu 4 (2011) Akcja, Horror
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings

W trakcie ferii zimowych grupa znajomych wybiera się na narty. Niestety natrafiają na burzę śnieżną, a tym samym mogą zapomnieć o powrocie do (...)

film Droga do Hiszpanii plakat Droga do Hiszpanii (2011) Dramat
Spanien, Hiszpania

Tajemniczy cudzoziemiec w dramatycznych okolicznościach trafia do Austrii, a potem przemierza ją, próbując za wszelką cenę dostać się do Hiszp (...)

film Droga milionerów plakat Droga milionerów (2011) Akcja, Thriller
The Millionaire Tour

Film pt. the Millionaire Tour istnieje tylko w Internecie, co sprawia, że przyciąga najbardziej ciekawskich widzów. Fabuła od samego początku jes (...)

film Druga Ziemia plakat Druga Ziemia (2011) Dramat, Sci-Fi
Another Earth

Gdybyś mógł poznać drugiego siebie, zrobiłbyś to? Gdybyś mógł przeżyć inną wersję swojego życia, zdecydowałbyś się na to? A może co (...)

« Poprzednia 5   |   6   |   7   |   strona 8   |   9   |   10   |   11    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 809 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.