Filmy 2011 rok

gatunek: rok:
film Co kryje miłość plakat Co kryje miłość (2011) Komedia romantyczna
The Ages of Love, Manuale d'am3re

film Cokolwiek się zdarzy plakat Cokolwiek się zdarzy (2011) Komedia
Passi el que passi

Alex jest scenarzystą. Jego nowe dzieło jest ni mniej, ni więcej o seksie. Jest jego tematem przewodnim. Pisarz tworzy postacie swojej opowieści, (...)

film Collaborator plakat Collaborator (2011) Dramat, Komedia
Collaborator

film Colombiana plakat Colombiana (2011) Akcja, Dramat, Thriller
Colombiana

Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabó (...)

film Combat girls. Krew i honor plakat Combat girls. Krew i honor (2011) Dramat
Kriegerin

Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje si (...)

film Combat Hospital plakat Combat Hospital (2011) Dramat, Serial, Wojenny
Combat Hospital

Akcja serialu toczy się w szpitalu medycznym w Afganistanie. Gdzie pracują lekarze i pielęgniarki z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i innych krajów (...)

film Conan Barbarzyńca 3D plakat Conan Barbarzyńca 3D (2011) Fantasy, Przygodowy
Conan the Barbarian

Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh (...)

film Contagion - Epidemia strachu plakat Contagion - Epidemia strachu (2011) Thriller
Contagion

Contagion to film o śmiertelnym wirusie, przenoszonym drogą powietrzną, który zabija zaatakowane osoby w ciągu kilku dni. Epidemia rozwija się s (...)

film Córka mojego kumpla plakat Córka mojego kumpla (2011) Dramat, Komedia, Romantyczny
The Oranges

film Córka studniarza plakat Córka studniarza (2011) Melodramat
La Fille du puisatier

Ekranizacja powieści Marcela Pagnola: osadzona w idyllicznych plenerach Prowansji historia namiętności, która zrodziła się w trudnych czasach II (...)

film Coś plakat Coś (2011) Horror, Sci-Fi
The Thing

Twórcy "Świtu żywych trupów" oraz "Oszukać przeznaczenie 5" wracają na Antarktydę, by przedstawić dramatyczne wydarzenia poprzedzające atak p (...)

film Coś wisi w powietrzu plakat Coś wisi w powietrzu (2011) Komedia
Noget i Luften

Magiczny bożonarodzeniowy romans, który wzrusza i bawi do łez. Jego atutami są bezpretensjonalna fabuła, lekko napisane dialogi i budzący sympat (...)

film Cudowne lato plakat Cudowne lato (2011) Komedia, Obyczajowy
Cudowne lato

Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w s (...)

film Cursed: Sheol plakat Cursed: Sheol (2011) Horror
Cursed: Sheol

film Cyber-prześladowca plakat Cyber-prześladowca (2011) Dramat
Cyberbully

To historia 17-letniej Taylor Hillridge, która dostaje od mamy w prezencie urodzinowym swój wymarzony komputer. Dziewczynka jest podekscytowana niez (...)

film Cygan plakat Cygan (2011) Dramat
Cigan

Czternastoletni Adam, mieszkający w romskiej wiosce, ma w życiu tylko dwie przyjemności: boks i towarzystwo rówieśniczki Julki. A gdy nagle umier (...)

film Czarne lustro plakat Czarne lustro (2011) Dramat, Sci-Fi, Serial, Thriller
Black Mirror

film Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł plakat Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł (2011) Dramat
Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł

W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem „Krwawej niedzieli” Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedn (...)

film Czarny koń plakat Czarny koń (2011) Dramat
Dark Horse

"Jestem czarnym koniem" to opowieść o neurotycznym trzydziestolatku (Jordan Gelber), który nie potrafiwyprowadzić się od rodziców (Mia Farrow, C (...)

film Czarodziejka plakat Czarodziejka (2011) Dramat
La Fee, Wróżka

Dom pracuje na nocną zmianę w małym hotelu w pobliżu przemysłowej części Lehawre. Pewnej nocy poznaje kobietę bez bagażu i bez butów. Ma ona (...)

« Poprzednia 3   |   4   |   5   |   strona 6   |   7   |   8   |   9    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 809 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.