Filmy 2011 rok

gatunek: rok:
film Nie takie łatwe pieniądze plakat Nie takie łatwe pieniądze (2011) Kryminał, Thriller
Pressed

Brian (Luke Goss), do niedawna odnoszący sukcesy biznesmen, przeżywa złą passę. Właśnie stracił pracę w czołowym funduszu inwestycyjnym i ro (...)

film Nie zazna spokoju, kto przeklęty plakat Nie zazna spokoju, kto przeklęty (2011) Thriller
No habrá paz para los malvados

Wciągający od pierwszej minuty hiszpański thriller z antypatycznym bohaterem i skomplikowaną, wielopiętrową intrygą. Siłą obrazu Enrique Urbi (...)

film Niebezpieczna metoda plakat Niebezpieczna metoda (2011) Biograficzny, Dramat, Thriller
Dangerous Method, A

Carl Jung jest uczniem doświadczonego uczonego Zygmunta Freuda. Pod opieką starszego mentora poznaje techniki pozwalające na zaglądanie w głąb l (...)

film Niebieski ptak plakat Niebieski ptak (2011) Dramat
Blue Bird

film Niech żyją Antypody plakat Niech żyją Antypody (2011) Dokumentalny
?Vivan las Antipodas!

Argentyna i Chiny, Hiszpania i Nowa Zelandia, Hawaje i Botswana, Rosja i Chile - to cztery punkty na powierzchni ziemi, które położone są w stosun (...)

film Niedojrzali plakat Niedojrzali (2011) Komedia
Immaturi, The Immature

Dwadzieścia lat wcześniej Giorgio, Lorenzo, Piero, Luisa, Virgilio i Francesca chodzili do jednej klasy i bardzo się przyjaźnili. Później ich dr (...)

film Niepokorni plakat Niepokorni (2011) Dramat, Komedia, Serial
Shameless

film Niepozorny Harvey plakat Niepozorny Harvey (2011) Dramat
An Insignificant Harvey

Wychowany w domu dziecka Harvey (Jordan Prentice) jest karłem, który pracuje jako dozorca w małym, górskim miasteczku, będącym centrum sportów (...)

film Nierozłączni plakat Nierozłączni (2011) Dramat, Komedia
Xing Ying Bu Li, Inseparable

Li (Daniel Wu) przeżywa ostatnio trudny czas – jego rodzice zginęli w wypadku, ma problemy w pracy, brakuje mu pieniędzy na opłacenie rachunków (...)

film Niespokojni plakat Niespokojni (2011) Dramat
Restless

Nieuleczalnie chora na raka, piękna Annabel Cotton (MIA WASIKOWSKA) pełna jest radości życia i umiłowania natury. Natomiast nastoletni Enoch Brae (...)

film Nietykalni plakat Nietykalni (2011) Komedia
Intouchables

Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, któr (...)

film Nieznany sprawca plakat Nieznany sprawca (2011) Dramat, Thriller
Little Murder

Nowy Orlean, tuż po przejściu huraganu Katrina. Okryty niesławą detektyw Ben Chaney (Josh Lucas) nie radzi sobie ze swoim życiem, a jedyne pocies (...)

film Niezwyciężony Superman plakat Niezwyciężony Superman (2011) Akcja, Animowany, Familijny, Sci-Fi
All-Star Superman

Widowiskowa animacja o przygodach komiksowego superbohatera. Tym razem sprawa jest poważna: w trakcie jednej z misji Superman zostaje napromieniowany (...)

film Noc rekinów 3D plakat Noc rekinów 3D (2011) Horror, Thriller
Shark Night 3D

Po „Piranii 3D” przyszedł czas na spotkanie oko w oko z krwiożerczymi rekinami! Sara Paxton („Ostatni dom po lewej”) w najnowszym filmie r (...)

film Nokaut plakat Nokaut (2011) Akcja, Familijny
Knockout

Matthew Millera, nastolatek szkoły średniej zaprzyjaźnił się z woźnym Danem (Steve Austin), byłym bokserem wagi ciężkiej, uciekającym od bur (...)

film O północy w Paryżu plakat O północy w Paryżu (2011) Fantasy, Komedia, Romantyczny
Midnight in Paris

W komedii „O północy w Paryżu” śledzimy losy niedawno zaręczonej pary. Inez (Rachel McAdams) i Gil (Owen Wilson) przybywają do światowej st (...)

film Och, Karol 2 plakat Och, Karol 2 (2011) Komedia
Och, Karol 2

Karol (Piotr Adamczyk) ma wszystko. Świetnie zarabia, jest najlepszym pracownikiem dużej firmy, jeździ sportowym samochodem i posiada piękny dom, (...)

film Odcinki plakat Odcinki (2011) Komedia, Serial
Episodes

Oto dwójka Brytyjczyków przyjeżdża do Los Angeles na zaproszenie producenta z wielkiej stacji telewizyjnej, który chce nakręcić remake ich seri (...)

film Odrobina nieba plakat Odrobina nieba (2011) Dramat, Komedia, Romantyczny
Little Bit of Heaven

Takie filmy zdarzają się raz na dziesiątki lat! „Odrobina nieba” to najpiękniejsza historia miłosna od czasów „Love Story” i najzabawnie (...)

film Odważni plakat Odważni (2011) Dramat
Courageous

Adam Mitchell (Alex Kendrick), Nathan Hayes (Ken Bevel), Shane Fuller (Kevin Downes) oraz David Thomson (Ben Davies) są policjantami z powołania, kt (...)

« Poprzednia 20   |   21   |   22   |   strona 23   |   24   |   25   |   26    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 809 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.