Filmy 2011 rok

gatunek: rok:
film Adoptowani plakat Adoptowani (2011) Dramat, Komedia
Les adoptés, Les adoptes

film Against the Wall plakat Against the Wall (2011) Akcja, Dramat, Serial
Against the Wall

"Against the Wall" przedstawia losy chicagowskiej policjantki, Abby Kowalski (Rachael Carpani), której wreszcie udaje się zrealizować swoje najwię (...)

film Agent XXL: Rodzinny Interes plakat Agent XXL: Rodzinny Interes (2011) Komedia
Big Mommas: Like Father, Like Son

Agent XXL wraca i ma ze sobą wsparcie – towarzyszy mu pasierb o imieniu Trent. Kiedy chłopak staje się przypadkowo świadkiem morderstwa, Malcolm (...)

film Aida plakat Aida (2011) Komedia, Obyczajowy, Serial
Aida

Serial porusza się po tematach tabu, które wzbudzają kontrowersje, ale są potraktowane z dużą dawką humoru i autoironii. Siłą tego serialu je (...)

film Albatros plakat Albatros (2011) Dramat
Albatross

Emelia (Jessica Brown Findlay) ma siedemnaście lat i marzy, by zostać znaną pisarką, tak jak jeden z jej przodków - Sir Arthur Conan Doyle. Dziew (...)

film Albert Nobbs plakat Albert Nobbs (2011) Dramat
Albert Nobbs

Dramatyczna opowieść o poszukiwaniu siebie przez osobę, którą życie zmusiło do udawania kogoś, kim nie jest. Czy po tylu latach będzie w stan (...)

film Ale cyrk 3D plakat Ale cyrk 3D (2011) Animowany, Familijny
Orla Frosnapper

Akrobaci, atleci, czarodzieje, iluzjoniści... Cyrk od zawsze pasjonował psa Ozorka. Sympatyczny czworonóg oddałby ostatnią kość za szansę wyst (...)

film Almanya - Witajcie w Niemczech plakat Almanya - Witajcie w Niemczech (2011) Dramat
Almanya - Willkommen in Deutschland

Opowieść o wielopokoleniowym klanie Turków, od dziesięcioleci mieszkających w Niemczech. Rodzina jest duża. Każdy ma inne problemy i czuje przy (...)

film Almighty Johnsons plakat Almighty Johnsons (2011) Dramat, Komedia, Serial
The Almighty Johnsons

film Alphas plakat Alphas (2011) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Serial
Alphas

Tytułowi Alphas to ludzie, którzy posiadają nadzwyczajne umiejętności i pracują dla Stanów Zjednoczonych. Niesamowite zdolności postaci są wy (...)

film Alpy plakat Alpy (2011) Dramat
Alpeis

Pielęgniarka, sanitariusz, gimnastyczka i jej trener tworzą grupę, która świadczy wyjątkowe usługi. Za pieniądze zastępują zmarłych ludzi, (...)

film Alvin i Wiewiórki 3 plakat Alvin i Wiewiórki 3 (2011) Animowany, Familijny
Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

Wiewiórki i ich opiekun, Dave Seville, płyną statkiem na rozdanie międzynarodowych nagród muzycznych. Alvin nie byłby sobą, gdyby nie rozpęta (...)

film Amazonki plakat Amazonki (2011) Akcja
Legendary Amazons

film Ambasador plakat Ambasador (2011) Dokumentalny
Ambassador

Duński dziennikarz i satyryk Mads Brugger wyrusza w podróż do serca Afryki, aby pokazać przerażające oblicze głębokiej korupcji, jaka istnieje (...)

film American Horror Story plakat American Horror Story (2011) Dramat, Horror, Sci-Fi, Serial
American Horror Story

Harmonowie chcą zacząć wszystko od początku. Niestety wybrali sobie na to bardzo zły dom – dom, który wzmacnia lęki, fobie i wszystkie negaty (...)

film Anatomia strachu plakat Anatomia strachu (2011) Thriller
Trespass

W ekskluzywnej rezydencji, w pilnie strzeżonej dzielnicy mieszka rodzina Millerów. Kyle (Nicolas Cage) zajmuje się handlem diamentami, jego nieskaz (...)

film Ángel o demonio plakat Ángel o demonio (2011) Akcja, Dramat, Serial
Angel o demonio

film Aniołki Charliego plakat Aniołki Charliego (2011) Akcja, Dramat, Kryminał, Serial
Charlie's Angels

Remake serialu akcji z lat 70, którego akcja rozgrywa się w Miami. Bohaterkami serialu są trzy panie detektyw Abby Simpson (Rachael Taylor), Kate P (...)

film Anonimus plakat Anonimus (2011) Dramat
Anonymous

"Anonimus" podejmuje temat od lat zaprzątający umysły zarówno naukowców jak i najznamienitszych twórców m.in. Marka Twaina, Charlesa Dickensa c (...)

film Another Happy Day plakat Another Happy Day (2011) Dramat, Psychologiczny
Another Happy Day

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 809 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.