Filmy 2011 rok

gatunek: rok:
film Impersonalni plakat Impersonalni (2011) Dramat, Kryminał, Serial, Thriller
Person of Interest

film Injustice plakat Injustice (2011) Dramat, Kryminał, Serial, Thriller
Injustice

film Inna plakat Inna (2011) Dramat, Komedia, Serial
Awkward

Serial komediowy MTV o nastolatce Jenny Hamilton (Ashley Rickards), która staje się gwiazdą szkoły po tym jak ludzi błędnie sądzą, że próbow (...)

film Instynkt plakat Instynkt (2011) Kryminał, Serial
Instynkt

film Internat plakat Internat (2011) Horror
Moth Diaries

Pełna erotycznego napięcia opowieść o narodzinach kobiecej zmysłowości i strachu przed namiętną siłą, która kusi, zniewala i podstępnie po (...)

film Internetowy zabójca plakat Internetowy zabójca (2011) Kryminał, Thriller
The Craigslist Killer

Megan (Agnes Bruckner) jest bezgranicznie zakochana w Philipie (Jake McDorman), przystojnym i sympatycznym studencie medycyny. Nie niepokoi jej dziwne (...)

film Intruders plakat Intruders (2011) Dramat, Horror
Intruders

Juan ma 7 lat i nieograniczoną wyobraźnię. W swoim pokoju, w spokojnej dzielnicy Madrytu, cierpi z powodu ataków intruza bez twarzy, który pojawi (...)

film Inwazja: bitwa o Los Angeles plakat Inwazja: bitwa o Los Angeles (2011) Akcja, Sci-Fi
Battle: Los Angeles

Od lat na całym świecie - Buenos Aires, Seul, Francja, Niemcy czy Chiny - dokumentowane są przypadki pojawienia się UFO. Ale w roku 2011, to co ki (...)

film Italiani plakat Italiani (2011) Dramat, Obyczajowy
Gli Italiani

Italiani to podroż w głąb intymnego świata mężczyzny (Krzysztof Warlikowski), jego relacji z rodziną i najbliższymi (Renate Jett, Jacek Ponied (...)

film J. Edgar plakat J. Edgar (2011) Biograficzny, Dramat
J. Edgar

Jako zwierzchnik amerykańskich organów ścigania przez prawie pięćdziesiąt lat, J. Edgar Hoover budził postrach i podziw, był przeklinany i sza (...)

film Jack i Jill plakat Jack i Jill (2011) Komedia
Jack and Jill

Jack (Adam Sandler) prowadzi idealne życie, które zakłóca jedynie pewna irytująca stała - jego bliźniacza siostra Jill (również Adam Sandler) (...)

film Jackass 3.5 plakat Jackass 3.5 (2011) Dokumentalny, Komedia
Jackass 3.5

film Jackpot plakat Jackpot (2011) Akcja, Komedia, Kryminał
Arme Riddere

Kiedy Oscar Svendsen odzyskuje świadomość, znajduje się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Otoczony przez policję leży w kałuży krwi pośród (...)

film Jak ja nie znoszę mojej córki plakat Jak ja nie znoszę mojej córki (2011) Serial
I Hate My Teenage Daughter

film Jak mam na imię plakat Jak mam na imię (2011) Dramat
Infanacia clandestina

Argentyna, rok 1979. Po latach zesłania nastoletni Juan (Teo Gutiérrez Moreno) i jego rodzina wracają na fałszywych papierach do kraju. Rodzice ch (...)

film Jak ona to robi? plakat Jak ona to robi? (2011) Komedia
I Don't Know How She Does It

W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda „Seksu w wielkim mieście” wciela się w ambitną menadżer Kate R (...)

film Jak po maśle plakat Jak po maśle (2011) Komedia
Butter

film Jak się pozbyć cellulitu plakat Jak się pozbyć cellulitu (2011) Komedia
Jak się pozbyć cellulitu

Jak się pozbyć cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Domin (...)

film Jak umrzeć w Oregonie plakat Jak umrzeć w Oregonie (2011) Dokumentalny, Dramat, Familijny
How to Die in Oregon

W 1994 roku w Oregonie, jako pierwszym stanie USA, zalegalizowano eutanazję. W tym czasie tylko w dwóch krajach, w Szwajcarii i Holandii, pomoc przy (...)

film Jan Paweł II. Szukałem Was... plakat Jan Paweł II. Szukałem Was... (2011) Dokumentalny
Jan Paweł II. Szukałem Was...

"Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje (...)

« Poprzednia 11   |   12   |   13   |   strona 14   |   15   |   16   |   17    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 809 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.