Filmy 2011 rok

gatunek: rok:
film Herschel plakat Herschel (2011) Dokumentalny
Herschel

film Histeria - Romantyczna historia wibratora plakat Histeria - Romantyczna historia wibratora (2011) Komedia romantyczna
Hysteria

Młody lekarz, Mortimer Granville (Hugh Dancy), po utracie posady w szpitalu, poszukuje nowej pracy. Znajduje ją u dr Roberta Dalrymple (Jonathan Pry (...)

film Hollywoo plakat Hollywoo (2011) Komedia
Hollywoo

Jeanne (Florence Foresti) jest Francuzką, która dubbinguje głos amerykańskiej aktorki (Nikki Deloach) w popularnym serialu. Praca daje jej dużo s (...)

film Homeland plakat Homeland (2011) Dramat, Kryminał, Mystery, Serial, Thriller
Homeland

film Hop plakat Hop (2011) Familijny, Komedia
Hop

U wybrzeży Ameryki Południowej, na wyspie Rapa Nui znanej jako Wyspa Wielkanocna, pod wielkim posągiem przedstawiającym głowę znajduje się najw (...)

film Horrorween plakat Horrorween (2011) Komedia
Horrorween 3D

film Hostel 3 plakat Hostel 3 (2011) Horror, Mystery, Thriller
Hostel: Part III

film Hotel Lux plakat Hotel Lux (2011) Komedia
Hotel Lux

Rok 1938. Kabaretowy artysta Hans Zeisig (Michael Herbig) nie popiera żadnej konkretnej opcji politycznej, za to bez strachu wyśmiewa wszelkie absur (...)

film House of the Rising Sun plakat House of the Rising Sun (2011) Akcja, Dramat, Kryminał
House of the Rising Sun

film How To Be a Gentleman plakat How To Be a Gentleman (2011) Komedia, Serial
How To Be a Gentleman

film Hunky Dory plakat Hunky Dory (2011) Dramat
Hunky Dory

Osadzona w glamrockowej stylistyce, porównywana z Glee i High School Musical, realistyczna opowieść o dorastaniu i poszukiwaniu swojej własnej dro (...)

film Husbands plakat Husbands (2011) Komedia, Serial
Husbands

film I Melt With You plakat I Melt With You (2011) Dramat, Thriller
I Melt With You

film I pi? grandi di tutti plakat I pi? grandi di tutti (2011) Komedia
I pi? grandi di tutti

film I sprawiedliwość nie dla wszystkich plakat I sprawiedliwość nie dla wszystkich (2011) Dramat, Komedia, Kryminał
Adikos kosmos

Sotiris zajmuje się przesłuchiwaniem podejrzanych na jednym z ateńskich posterunków policji. Pewnego dnia, po kolejnym wieczorze picia na umór, b (...)

film Idealne dni plakat Idealne dni (2011) Komedia
Perfect Days, I ženy mají své dny

Erica Miller (Ivana Chýlková) kończy właśnie czterdzieści cztery lata. Na swoje urodziny dostaje krępujące życzenia radiowe od byłego męża (...)

film Idy marcowe plakat Idy marcowe (2011) Dramat, Polityczny, Thriller
Ides of March, The

Trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA, Mike'a Morrisa (George Clooney), z czyhającymi na każde jego potkn (...)

film Ilu miałaś facetów? plakat Ilu miałaś facetów? (2011) Komedia
What's Your Number?

Ally Darling postanawia przyjrzeć się swoim byłym i znaleźć pośród nich tego jedynego. Skłania ją do tego artykuł, z którego wynika, że os (...)

film Iluminacja plakat Iluminacja (2011) Dramat, Komedia, Serial
Enlightened

Serial został stworzony przez Mike'a White'a, a główną rolę gra Laura Dern, która wciela się w autodestrukcyjną kobietę przeżywającą ducho (...)

film Immortals. Bogowie i herosi plakat Immortals. Bogowie i herosi (2011) Fantasy, Przygodowy
Immortals

Wiele lat po mitycznym zwycięstwie Bogów nad Tytanami na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie. Żądny władzy król Hyperion (Mickey Rourke) wy (...)

« Poprzednia 10   |   11   |   12   |   strona 13   |   14   |   15   |   16    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 809 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.