Filmy 2011 rok

gatunek: rok:
film Gwiazdy i włamywacze plakat Gwiazdy i włamywacze (2011) Dramat
The Bling Ring

Film oparty na prawdziwej historii, która wstrząsnęła Ameryką. Opowiada o grupie nastoletnich włamywaczy, obsesyjnie pragnących zbliżyć się (...)

film Głębokie błękitne morze plakat Głębokie błękitne morze (2011) Melodramat
The Deep Blue Sea

Wielka Brytania po zakończeniu drugiej wojny światowej. Ich wzajemna, erotyczna fascynacja sprawia, że oboje szybko zapominają o zachowywaniu pozo (...)

film Głowa byka plakat Głowa byka (2011) Dramat, Kryminał
Rundskop, Bullhead

Akcja nominowanej do Oscara "Głowy byka" rozgrywa się środowisku flamandzkich hodowców bydła, ale niewiele ma wspólnego z wiejską sielanką. Se (...)

film Główny podejrzany plakat Główny podejrzany (2011) Akcja, Dramat, Kryminał
Prime Suspect

film Habemus papam - mamy papieża plakat Habemus papam - mamy papieża (2011) Dramat
Habemus Papam

Nowy namiestnik stolicy apostolskiej (Michele Piccoli), zaraz po zaskakującym dla niego wyniku konklawe, ma przywitać tysiące wiernych zebranych n (...)

film Hanezu no tsuki plakat Hanezu no tsuki (2011) Dramat
Hanezu no tsuki

film Hania Humorek nie wyjeżdża na wakacje plakat Hania Humorek nie wyjeżdża na wakacje (2011) Familijny, Komedia, Przygodowy
Judy Moody and the Not Bummer Summer

film Hanna plakat Hanna (2011) Przygodowy, Thriller
Hanna

Hanna (Saoirse Ronan) ma 16 lat. Jest inteligentna, błyskotliwa i ciekawa świata. Co różni ją od rówieśników to fakt, że ma siłę, wytrzyma (...)

film Hanyo plakat Hanyo (2011) Thriller
Housemaid, The

film Happy Endings plakat Happy Endings (2011) Komedia, Serial
Happy Endings

film Happy Feet: Tupot Małych Stóp 2 plakat Happy Feet: Tupot Małych Stóp 2 (2011) Animowany, Familijny
Happy feet 2

W kontynuacji wyróżnionego nagrodą Akademii hitu kasowego Happy Feet 2 widzowie znów zobaczą bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkają się z na (...)

film Happy Town plakat Happy Town (2011) Dramat, Kryminał, Serial
Happy Town

film Harold i Kumar: Spalone święta plakat Harold i Kumar: Spalone święta (2011) Komedia
A Very Harold & Kumar 3D Christmas

Harold (John Cho) i Kumar (Kal Penn) nie widzieli się od czasu przygody w Guantanamo. Mija sześć lat i przyjaciele postanawiają spędzić razem ś (...)

film Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 2 plakat Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 2 (2011) Dramat, Familijny, Fantasy, Przygodowy
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II

W drugiej części widowiskowego zakończenia serii walka sił dobra z siłami zła świata czarodziejów przeistacza się w otwartą wojnę. Stawka n (...)

film Harry's Law plakat Harry's Law (2011) Dramat, Komedia, Kryminał, Serial
Harry's Law

film Hasta la Vista! plakat Hasta la Vista! (2011) Melodramat
Hasta la Vista!

Josef, Lars i Phillip uwielbiają wino i kobiety, a ich największym marzeniem jest utrata dziewictwa. Pewnego razu, będąc na lekkim rauszu, postana (...)

film Headshot. Mroczna karma plakat Headshot. Mroczna karma (2011) Dramat, Kryminał
Headshot

Uczciwy policjant Tul nagle znajduje się w potrzasku. Pewien wpływowy polityk zaczyna poważnie go szantażować, a następnie oskarża o zbrodnię, (...)

film Heca w zoo plakat Heca w zoo (2011) Familijny, Komedia
Zookeeper

Zwierzęta z ogrodu zoologicznego w Parku Franklina uwielbiają swojego opiekuna, Griffina Keyesa (Kevin James). Ten jednak, czując się lepiej w tow (...)

film Heleno plakat Heleno (2011) Biograficzny, Dramat
Heleno

W rolę genialnego, lecz wykazującego autodestrukcyjne skłonności piłkarza wcielił się Rodrigo Santoro (Carandiru, 300, serial Zagubieni), popul (...)

film Hell On Wheels plakat Hell On Wheels (2011) Dramat, Serial, Western
Hell On Wheels

« Poprzednia 9   |   10   |   11   |   strona 12   |   13   |   14   |   15    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 809 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.