Filmy 2010 rok

gatunek: rok:
film 100 Questions plakat 100 Questions (2010) Dramat, Komedia, Romantyczny, Serial
100 Questions

Główną rolę gra Sophie Winkleman. Wciela się w młodą kobietę, która, szukając miłości, zapisuje się na strony randkowe na Internecie.

film 127 godzin plakat 127 godzin (2010) Akcja, Dramat, Przygodowy
127 Hours

„127 godzin” to najnowszy film Danny’ego Boyle’a – reżysera obsypanego Oscarami „Slumdoga. Milionera z ulicy”. To prawdziwa historia Ar (...)

film 14 ostrzy plakat 14 ostrzy (2010) Akcja, Dramat, Historyczny, Thriller
Jin yi wei, Brocaded Robe Guards, The, 14 Blades

Tytułowe "14 ostrzy" (jinyi wei) to broń osobistej gwardii cesarzy Chin z dynastii Ming. Czternaście ostrzy, osiem służyło do tortur, pięć do (...)

film 18 lat później plakat 18 lat później (2010) Komedia
18 anni dopo, Diciotto anni dopo

Genziano (Marco Bonini) i Mirko (Edoardo Leo), dwaj bracia, którzy nie widzieli się od 18 lat, wyruszają we wspólną podróż do Kalabrii. Piękny (...)

film 1920. Wojna i miłość plakat 1920. Wojna i miłość (2010) Dramat, Historyczny, Serial, Wojenny
1920. War and Love

film 22 kule plakat 22 kule (2010) Akcja, Kryminał, Thriller
L'immortel / 22 Bullets

Mijają właśnie 3 lata, od kiedy Charly Mattei (Jean Reno) zerwał ze swą kryminalna przeszłością. Były gangster żyje teraz spokojnie i uczciw (...)

film 30 dni mroku: Czas ciemności plakat 30 dni mroku: Czas ciemności (2010) Horror
30 Days of Night: Dark Days

Po przetrwaniu wydarzeń w miasteczku Barrow na Alasce, Stella Olemaun przeprowadza się do Los Angeles, gdzie celowo ściąga na siebie uwagę miejsc (...)

film 6 Guns plakat 6 Guns (2010) Western
6 Guns

film 7 dni plakat 7 dni (2010) Thriller
Les 7 jours du Talion

Chirurg, ojciec zgwałconej i zamordowanej ośmiolatki informuje policję, że przez siedem dni będzie torturował mordercę, a następnie go zabije. (...)

film Abel plakat Abel (2010) Dramat, Komedia
Abel

Abel na skutek problemów rodzinnych zamyka się w sobie i przestaje mówić. Trafia do szpitala psychiatrycznego, skąd po pewnym czasie zabiera go m (...)

film Acts of Violence plakat Acts of Violence (2010) Dramat
Acts of Violence

film Adrienn Pal plakat Adrienn Pal (2010) Dramat
Pál Adrienn

Piroska to otyła i samotna pielęgniarka, która nie może się oprzeć pokusie zajadania się wypełnionymi kremem ciasteczkami. Pracuje na oddziale (...)

film Aftershock plakat Aftershock (2010) Dramat, Katastroficzny
Tangshan Dadizheng

Li Yuanni dowiaduje się, że jej siedmioletnie bliźnięta są zasypane pod gruzami w niewielkiej odległości od siebie. Zostaje również poinformo (...)

film Ai chu se plakat Ai chu se (2010) Komedia
Color Me Love

film Alicja w krainie czarów plakat Alicja w krainie czarów (2010) Fantasy
Alice in Wonderland

Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco (...)

film Alien vs. Ninja plakat Alien vs. Ninja (2010) Akcja, Komedia, Sci-Fi
Alien vs Ninja

film Alpejska klątwa plakat Alpejska klątwa (2010) Horror
Sennentuntschi, Curse of the Alps

Szwajcarskie Alpy, rok 1975. W małym górskim miasteczku pojawia się nikomu nieznana kobieta (Roxane Mesquida). Brudna i ubrana w łachmany, wydaje (...)

film Alpha 0.7 plakat Alpha 0.7 (2010) Sci-Fi
Alpha 0.7 - Der Feind in dir, Alpha 07

Co by się stało, gdybyśmy pewnego dnia, zupełnie nieświadomie, wybrali złą drogę? Gdybyśmy pewnego dnia, powodowani (nieuzasadnionym) strache (...)

film Amador plakat Amador (2010) Dramat
Amador

Fernando León de Aranoa jest twórcą w Polsce stosunkowo nieznanym, ale mającym na koncie kilka uznanych na całym świecie tytułów ("Księżnicz (...)

film American Summer plakat American Summer (2010) Komedia
The Pool Boys

Alex, na kilka miesięcy przed rozpoczęciem studiów na Harvardzie udaje się do słonecznego Los Angeles, by przez wakacje popracować dla swojego o (...)

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 701 filmów 2010 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2010 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2010 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.