Filmy 2009 rok

gatunek: rok:
film Aż po grób plakat Aż po grób (2009) Dramat, Komedia, Romantyczny
Get Low

Nie robi się jaj z pogrzebu? Oni zrobili! Gdy interes w branży pogrzebowej nieco podumiera, a pojawia się klient, który chce wyprawić pogrzeb z (...)

film B-Girl plakat B-Girl (2009) Melodramat, Muzyczny
B-Girl

Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki, Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit „America’s Best D (...)

film baaria plakat baaria (2009) Dramat, Historyczny
baaria

Losy trzech pokoleń sycylijskiej rodziny mieszkającej w miasteczku Baaria na Sycylii. Upalna mieścina z jedną główną ulicą jest domem dla nest (...)

film Babskie wakacje plakat Babskie wakacje (2009) Komedia
Spring Breakdown

Komedia na wszystkie pory roku nadchodzi z wielką falą, gdy weterani Saturday Night Live wyruszają na niesamowite babskie wakacje. Trzydziestoletni (...)

film Bananowy doktor plakat Bananowy doktor (2009) Dramat, Komedia, Serial
Royal Pains

film Barbarossa plakat Barbarossa (2009) Dramat, Historyczny, Kostiumowy
Barbarossa

film Battlestar Galactica. Plan plakat Battlestar Galactica. Plan (2009) Akcja, Sci-Fi
Battlestar Galactica. The Plan

Nawiązująca do popularnego serialu opowieść o zbuntowanych robotach, które dążą do zniszczenia ludzkości. Cylony skonstruowano, aby służy (...)

film Bazyl. Człowiek z kulą w głowie plakat Bazyl. Człowiek z kulą w głowie (2009) Komedia, Kryminał
Micmacs ? tire-larigot

Jean-Pierre Jeunet, twórca niezapomnianej „Amelii” przedstawia „Bazyla” – szaloną opowieść o człowieku z kulą w głowie, który postan (...)

film Bękarty wojny plakat Bękarty wojny (2009) Wojenny
Inglourious Basterds

Akcja filmu Inglourious Basterds rozpoczyna się w okupowanej przez Niemców Francji, gdzie Shosanna Dreyfus (Mélanie Laurent) jest świadkiem rozstr (...)

film Bellamy plakat Bellamy (2009) Dramat, Kryminał
Bellamy

film Bestia plakat Bestia (2009) Dramat, Serial
The Beast

film Beyond a Reasonable Doubt plakat Beyond a Reasonable Doubt (2009) Dramat, Thriller
Beyond a Reasonable Doubt

Mark Hunter (Michael Douglas) jest wysoko cenionym adwokatem oraz pewnym kandydatem na gubernatora. C. J. Nicholas (Jesse Metcalfe) to młody, ambitny (...)

film Bez mojej zgody plakat Bez mojej zgody (2009) Dramat
My Sister's Keeper

Życie Sary i Briana Fitzgeraldów, rodziców małego chłopca i dwuletniej dziewczynki, zmienia się na zawsze, kiedy okazuje się, że ich córka Ka (...)

film Bezimienni plakat Bezimienni (2009) Dramat, Kryminał, Serial
The Forgotten

film Bezkarni plakat Bezkarni (2009) Dramat, Kryminał, Serial, Thriller
Braquo

Bohaterami serialu jest czwórka funkcjonariuszy paryskiej policji kryminalnej. Po tym, jak niesłuszne oskarżenia popchnęły ich komendanta i przyj (...)

film Biała wstążka plakat Biała wstążka (2009) Dramat
Weiße Band, Das

Na rok przed wybuchem I-szej wojny światowej seria niewyjaśnionych wydarzeń zakłóca spokojne życie jednej z niemieckich wsi. Groźny wypadek, po (...)

film Białe kołnierzyki plakat Białe kołnierzyki (2009) Dramat, Komedia, Kryminał, Serial
White Collar

film Białe szaleństwo plakat Białe szaleństwo (2009) Dramat, Komedia
Nord / North / Północ

"Białe szaleństwo" to zwariowana komedia w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismakiego. Opowieść o podróży za Krąg Polarny (...)

film Big Fan plakat Big Fan (2009) Dramat
Big Fan

film Big Time Rush plakat Big Time Rush (2009) Komedia, Muzyczny, Serial
Big Time Rush

Serial opisuje perypetie szesnastoletniego Kendalla Knighta (Kendall Schmidt), który marzy o zostaniu hokeistą. Wraz ze swymi przyjaciółmi – Jam (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 765 filmów 2009 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2009 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2009 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.