Filmy 2008 rok

gatunek: rok:
film Bestia z głębin plakat Bestia z głębin (2008) Horror, Sci-Fi
Troglodyte / The Sea Beast

film Bez powrotu plakat Bez powrotu (2008) Akcja, Dramat, Przygodowy, Serial
In Plain Sight

film Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza plakat Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza (2008) Fantasy, Przygodowy
The Librarian: Curse of the Judas Chalice, Bibliotekarz 3: Przeklęty kielich Judasza

Kolejna, trzecia część przygód bohaterskiego bibliotekarza rozpoczyna się w londyńskim domu aukcyjnym. Flynn daje się poznać jako przebojowy z (...)

film Blondynka w koszarach plakat Blondynka w koszarach (2008) Komedia
Private Valentine: Blonde & Dangerous aka Major Movie Star

Oszukana przez rodzinę, zdradzona przez chłopaka i agenta, ulubienica Ameryki Megan Valentine (Jessica Simpson), postanawia dokonać "drobnych" zmia (...)

film Blood and Bone plakat Blood and Bone (2008) Akcja, Dramat
Blood and Bone

Isaiah Bone (Michael Jai WhiteMichael Jai White) właśnie wychodzi z więzienia. Natychmiast wynajmuję pokój i zaczyna brać aktywny udział w niel (...)

film Bob Funk plakat Bob Funk (2008) Komedia
Bob Funk

film Bohater z wyboru plakat Bohater z wyboru (2008) Akcja, Dramat, Kryminał
Hero Wanted

Cuba Gooding Jr. i Ray Liotta w pełnym efektownych scen akcji thrillerze. Śmieciarz Liam Case próbuje dojść do siebie po tragicznej śmierci żon (...)

film Boisko bezdomnych plakat Boisko bezdomnych (2008) Obyczajowy
Boisko bezdomnych

Akcja filmu rozgrywa się współcześnie. Rozpoczyna się na Śląsku, rozwija w Warszawie a kończy za granicą. Film przedstawia historię powstani (...)

film Book of Blood plakat Book of Blood (2008) Horror
Book of Blood

film Boski plakat Boski (2008) Biograficzny, Dramat
Il Divo

W Rzymie, o świcie, kiedy wszyscy śpią, jeden człowiek jest już rześki. Nazywa się Giulio Andreotti. Nie śpi, ponieważ musi pracować, pisać (...)

film Boski chillout plakat Boski chillout (2008) Akcja, Komedia, Kryminał
Pineapple Express

Po podjęciu tematów seksu w komediach 40-letni prawiczek (The 40-Year-Old Virgin) i Wpadka (Knocked Up) oraz przedefiniowaniu pojęcia dojrzewania w (...)

film Bracia Bloom plakat Bracia Bloom (2008) Dramat, Przygodowy, Romantyczny
Brothers Bloom, The / Penelope

Historia pełna jest dobrego humoru. Wątek miłosny rozgrzewa atmosferę. Film Johnsona jest ukłonem w stronę "Żądła" i innych thrillerów ze sp (...)

film Bracia Karamazow plakat Bracia Karamazow (2008) Dramat, Psychologiczny
Karamazovi

Historia rozgrywa się we współczesnej Polsce. Do Krakowa przyjeżdża zespół praskich aktorów z reżyserem przedstawienia (Roman Luknár) na cze (...)

film Bracia przyrodni plakat Bracia przyrodni (2008) Komedia
Step Brothers

Brennan (Will Ferrell) i Dale (John C. Reilly), dwóch obiboków w średnim wieku na skutek ślubu dotychczas samotnych rodziców zostaje zmuszonych d (...)

film Breaking Bad plakat Breaking Bad (2008) Dramat, Kryminał, Serial
Breaking Bad

Serial opowiada o nauczycielu chemii mieszkający w Nowym Meksykuz żoną i synem, który jest chory na porażenie mózgowe. Kiedy u głównego bohate (...)

film Breathing Room plakat Breathing Room (2008) Dramat, Horror, Thriller
Room to Breathe, A

film Bronson plakat Bronson (2008) Biograficzny, Dramat
Bronson

W 1974 roku dziewiętnastoletni narwaniec, Michael Peterson (Tom Hardy), postanowił uwiecznić swoje nazwisko i wraz z domowej roboty obrzynem oraz g (...)

film Bruce i Lloyd dorywają Smarta plakat Bruce i Lloyd dorywają Smarta (2008) Akcja, Komedia
Get Smart's Bruce and Lloyd Out of Control

Bruce (Masi Oka) i Lloyd (Nate Torrence) to para szalonych inżynierów z agencji wywiadowczej CONTROL – twórców magicznego płaszcza, który pozw (...)

film Brygada plakat Brygada (2008) Dramat
Vice

Główni bohaterowie to policjanci sprawiający nieustanne kłopoty swoim przełożonym. Pewnego razu zostają oskarżeni o kradzież skonfiskowanych (...)

film BrzydUla plakat BrzydUla (2008) Komedia, Serial
BrzydUla

"Brzydula" to wzruszająco-zabawna historia Uli Cieplak, mało urodziwej i niezamożnej dziewczyny, która rozpoczyna pracę w renomowanej firmie zajm (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   3   |   strona 4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 830 filmów 2008 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2008 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2008 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.