Filmy 2008 rok

gatunek: rok:
film Admirał plakat Admirał (2008) Biograficzny, Historyczny, Melodramat
Admiral

Film Andreia Kravchuka ukazuje, zakazaną w czasach radzieckich, historię ostatnich czterech lat życia admirała Kołczaka. Są to czasy niespokojne (...)

film Adoracja plakat Adoracja (2008) Dramat
Adoration

Nauczycielka francuskiego w liceum daje swojej klasie zadanie domowe bazujące na prawdziwej historii. Opowiada ona o terroryście, który podłożył (...)

film Adulthood plakat Adulthood (2008) Dramat
Adulthood

film Afonia i pszczoły plakat Afonia i pszczoły (2008) Obyczajowy
Afonia i pszczoły

Opowieść o namiętnościach, pożądaniu i zdradzie. Autorski film Jana Jakuba Kolskiego, reżysera „Jasminum”, to historia o wielu miłościach (...)

film Akolici plakat Akolici (2008) Dramat, Horror
Acolytes

film Alfabet mordercy plakat Alfabet mordercy (2008) Dramat, Thriller
The Alphabet Killer

Oparta o prawdziwe wydarzenia próba opowiedzenia historii niewyjaśnionych do tej pory morderstw, które wstrząsnęły Ameryką. Morderca dobierał (...)

film Alien Raiders plakat Alien Raiders (2008) Thriller
Alien Raiders

film Amerykański czek bez pokrycia plakat Amerykański czek bez pokrycia (2008) Dokumentalny
I.O.U.S.A.

Film prosto i zabawnie tłumaczy tłumaczy zasady ekonomii i skąd się wziął wielki światowy kryzys. W jaki sposób powstaje dług publiczny super (...)

film Anakonda 3: Potomstwo plakat Anakonda 3: Potomstwo (2008) Akcja, Horror
Anaconda III

film Andromeda znaczy śmierć plakat Andromeda znaczy śmierć (2008) Sci-Fi
The Andromeda Strain

Tajemniczy wirus z powracającego na Ziemię satelity zabija wszystkich mieszkańców miasteczka. Poszukiwania ujawniają dwoje ludzi, którzy przeży (...)

film Angielska robota plakat Angielska robota (2008) Akcja, Thriller
The Bank Job

We wrześniu 1971 roku doszło w Londynie do brawurowej kradzieży w banku przy Baker Street. Złodzieje wydrążyli pod ziemią tunel do skarbca i uk (...)

film Animals plakat Animals (2008) Horror
Animals

film Another Gay Sequel: Gays Gone Wild plakat Another Gay Sequel: Gays Gone Wild (2008) Komedia
Another Gay Sequel: Gays Gone Wild

Znów spotykamy się z: Andym, Nico, Jarodem i Griffem. Podczas przerwy wiosennej wybierają się do Fort Lauderdale i biorą udział w konkursie: "Ga (...)

film Appaloosa plakat Appaloosa (2008) Western
Appaloosa

Dwóch rewolwerowców Virgil Cole i Everett Hitch przyjeżdża do małego miasta Appalosa. Mają stawić czoła terroryzującemu mieszkańców Randall (...)

film Arcadia plakat Arcadia (2008) Obyczajowy
0

film Arka potworów plakat Arka potworów (2008) Fantasy
Monster Ark

Archeolog Nicholas Zavaterro odkrywa we wnętrzu starożytnej wazy niezwykły manuskrypt. Dowiaduje się z niego o istnieniu drugiej arki Noego, o kt (...)

film Army of the Dead plakat Army of the Dead (2008) Akcja
Army of the Dead

film Asterix na olimpiadzie plakat Asterix na olimpiadzie (2008) Familijny, Komedia, Przygodowy
Asterix aux jeux olympiques

W czasie Igrzysk Olimpijskich Brutus, przybrany syna Cezara, będzie walczył o serce pięknej księżniczki Iriny. Iriną zauroczony jest również j (...)

film Asylum Hill plakat Asylum Hill (2008) Thriller
Asylum Hill

Pięć brutalnych morderstw w prywatnym instytucie. Setki świadków. Setki podejrzanych. Jeden problem... wszyscy są obłąkani.

film Atramentowe serce plakat Atramentowe serce (2008) Familijny, Fantasy, Przygodowy
Inkheart / Tintenherz

Ekranizacja bestsellerowej powieści Cornelii Funke. "Atramentowe serce" jest pierwszą częścią fantastycznej "atramentowej" trylogii. Część dru (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 830 filmów 2008 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2008 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2008 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.