Filmy 2000 rok

gatunek: rok:
film Bez pardonu plakat Bez pardonu (2000) Dramat, Kryminał, Serial
The District

film Bezwiedne figle - O czym się nie mówi plakat Bezwiedne figle - O czym się nie mówi (2000) Dramat, Komedia, Obyczajowy
Skipped Parts

film Bichunmoo plakat Bichunmoo (2000) Akcja, Dramat, Fantasy
Out Live / Flying Warriors, The / Dance with Sword

Połowa XIV wieku to koniec Dynastii Yuan w Chinach. Mongołowie, Hanowie i Koryo walczą ze sobą o wpływy. Samotny wojownik Jinha (Shin Hyun Joon) (...)

film Big Kahuna, The plakat Big Kahuna, The (2000) Dramat
Big Kahuna, The

film Billy Elliot plakat Billy Elliot (2000) Dramat
Billy Elliot

Główny bohater, Billy, to jedenastolenia półsierota pochodząca z zajmującej się górnictwem rodziny. Przyszło mu żyć w czasie gwałtownych r (...)

film Bitwa o Ziemię plakat Bitwa o Ziemię (2000) Dramat, Thriller
Battlefield Earth

Jest rok 3000. Ludzie nie są już rasą panującą na Ziemi, wiele lat wcześniej naszą planetę podbili bowiem bezwzględni przedstawiciele obcej c (...)

film blok.pl plakat blok.pl (2000) Obyczajowy
blok.pl

film Blue Iguana plakat Blue Iguana (2000) Dramat, Erotyk
Zatańczyć w Błękitnej Iguanie

Film o życiu pięciu tancerek egzotycznych z klubu Blue Iguana w San Fernando Valley. Angel marzy o dziecku. Joe jest w ciąży, którą chce usuną (...)

film Bobasek plakat Bobasek (2000) Familijny, Komedia, Przygodowy
Ach, te dzieci ! / Baby Bedlam

film Bogini roku 1967 plakat Bogini roku 1967 (2000) Dramat, Komedia
Goddess of 1967

film Bóle porodowe plakat Bóle porodowe (2000) Dramat, Komedia, Romantyczny
Labor Pains

film Born Romantic plakat Born Romantic (2000) Komedia
Born Romantic

Bohaterami filmu są trzej mężczyźni poszukujący w Londynie trzech kobiet. Fergus usiłuje odszukać swoją dawną dziewczynę. Podstarzały podry (...)

film Boss plakat Boss (2000) Kryminał
Boss of the Bosses

W drodze na szczyt upadł na samo dno. Działacze związkowi, handlarze samochodów, właściciele stoczni, lombardów i agencji towarzyskich - os (...)

film Boston Public plakat Boston Public (2000) Dramat, Familijny, Obyczajowy, Serial
Boston Public

Bohaterami serialu są nauczyciele i pracownicy administracyjni Winslow High, publicznej szkoły średniej w Bostonie. Jej dyrektorem jest Steven Harp (...)

film Bracia plakat Bracia (2000) Gangsterski
The Brothers

Yamamoto, członek japońskiej mafii, po tym jak jego rodzina zostaje zabita podczas strzelaniny w Tokio przenosi się do Los Angeles, gdzie zamierza (...)

film Bracie, gdzie jesteś? plakat Bracie, gdzie jesteś? (2000) Komedia, Muzyczny, Przygodowy
O Brother, Where Art Thou?

Oryginalność dzieła amerykańskiego reżysera ma swoje źródło w tym, że opierając się (naturalnie tylko do pewnego stopnia) na starogreckiej (...)

film Branca de Neve plakat Branca de Neve (2000) Dramat
Snow White

reżyseria João César Monteiro, scenariusz João César Monteiro, zdjęcia Mário Barroso,

film Brat plakat Brat (2000) Gangsterski
Brother

Gangster Yamamoto jest członkiem Yakuzy. Będąc niewygodnym świadkiem morderstwa, musi opuścić Tokio. W poszukiwaniu bezpiecznego miejsca, wyjeż (...)

film Brat 2 plakat Brat 2 (2000) Akcja, Komedia
Brother II

Dwaj starzy znajomi z wojska, uczestnicy wojny w Czeczeni - Danila Bagarov i Konstatin Gromow przypadkiem spotykają się Moskwie. Spotkanie przyjaci (...)

film Britannic plakat Britannic (2000) Dramat
Britannic

12 listopada 1916 r. "Britannic" wypływa w rejs do Grecji. Film Briana Trenchard-Smitha to wojenny film oparty na faktach. I wojna światowa. Zał (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 645 filmów 2000 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2000 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2000 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.