Filmy wojenne 2014 roku

Znaleźliśmy filmy wojenne: 10

gatunek: rok:
film Dzwony wojny plakat Dzwony wojny (2014) Dramat, Serial, Wojenny
The Passing Bells

Akcja opowieści rozgrywa się w latach 1914 - 1918. Na ekranie równolegle do wielkich wydarzeń historycznych toczą się losy dwóch młodych żoł (...)

film Francuska suita plakat Francuska suita (2014) Dramat, Romantyczny, Wojenny
Suite Francaise

Obraz powstał w oparciu o powieść Irene Némirovsky znaną w Polsce pod tytułem "Francuska suita". Bohaterką jest Lucille Angellier (Michelle Wil (...)

film Furia plakat Furia (2014) Akcja, Dramat, Wojenny
Fury

Akcja obrazu rozgrywa się podczas II wojny światowej, a dokładniej w roku 1945. Film przedstawia historię pięciu członków amerykańskiej załog (...)

film I Am Soldier plakat I Am Soldier (2014) Thriller, Wojenny
I Am Soldier

film Kickback plakat Kickback (2014) Mystery, Thriller, Wojenny
Kickback

film Letnie przesilenie plakat Letnie przesilenie (2014) Wojenny
Letnie przesilenie

Romek i Guido mają po siedemnaście lat i przed sobą całe życie. Ich marzenia nie różnią się od marzeń innych nastolatków - chcą słuchać (...)

film Miasto 44 plakat Miasto 44 (2014) Dramat, Wojenny
Miasto 44

Film „Miasto 44” to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni (...)

film Niezłomny plakat Niezłomny (2014) Wojenny
Unbroken

Film jest adaptacją powieści "Unbroken: A World War II Story of Survival, Resilience, and Redemption" Laury Hillenbrand. Książka wydana w Polsce p (...)

film Rozdzieleni plakat Rozdzieleni (2014) Dramat, Wojenny
The Search

Film "The Search" to remake dramatu wojennego "Po wielkiej burzy". Zrealizowany w 1948 roku film w reżyserii Freda Zinnemanna przedstawiał historię (...)

film Sojusznicy plakat Sojusznicy (2014) Wojenny
Allies

Sierpień 1944 roku. Dowodzony przez kapitana Gabriela Jacksona (Julian Ovenden) oddział brytyjskich żołnierzy zostaje zrzucony za linią frontu z (...)

Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 10 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.
Filmy wojenne
Katalog filmów wojennych obejmuje 10 filmów. W najszej bazie znajdziesz filmy wojenne opowiadające o najważniejszych wojnach czasów nowożytnych. W naszej bazie znajdziesz filmy opowiadające o I Wojnie Światowej, II Wojnie Światowej oraz wojnie w Wietnamie. Najlepsze filmy wojenne znajdziesz w naszym rankingu. Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film wojenny lub uzupełnić informacje o nim. Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj.