Filmy thrillery 2014 roku

Znaleźliśmy filmy thrillery: 101

gatunek: rok:
film Prześladowca 3 plakat Prześladowca 3 (2014) Thriller
Joy Ride 3

film Płomień plakat Płomień (2014) Thriller
A Blast

Maria wchodzi w dorosłość z najlepszymi intencjami. Pochodzi z typowej kochającej się greckiej rodziny. Jest impulsywna, energiczna i pełna nami (...)

film Reclaim plakat Reclaim (2014) Thriller
Reclaim

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja przedstawi historię Stevena (Ryan Phillippe) i Shannon (Rachelle Lefevre), młodego i zakochanego mał (...)

film Rekinado 2: Drugie ugryzienie plakat Rekinado 2: Drugie ugryzienie (2014) Horror, Sci-Fi, Thriller
Sharknado 2: The Second One

film Repentance plakat Repentance (2014) Horror, Thriller
Repentance

Bohaterem filmu jest Tommy, trener rozwoju osobistego i pisarz, który zostaje uwięziony przez swojego fana (Whitaker), człowieka z głębokimi prob (...)

film Return to Sender plakat Return to Sender (2014) Thriller
Return to Sender

Bohaterką jest pielęgniarka (Rosamund Pike), która wybiera się na randkę w ciemno z tajemniczym mężczyzną (Shiloh Fernandez). Kobieta nie spod (...)

film Road to Paloma plakat Road to Paloma (2014) Dramat, Thriller
Road to Paloma

Bohaterem jest rdzenny Amerykanin, Wolf (Jason Momoa) , którego poszukuje FBI, po tym jak zemścił się za gwałt i zabójstwo swej matki. Rusza wi (...)

film Robot World plakat Robot World (2014) Sci-Fi, Thriller
Reconnoiter

film Rozgrywka plakat Rozgrywka (2014) Thriller
The Two Faces of January

Akcja rozgrywa się w 1962 roku. Do Aten przyjeżdża elegancka para, charyzmatyczny Chester MacFarland (Viggo Mortensen) i jego urodziwa żona Colett (...)

film Salem plakat Salem (2014) Dramat, Fantasy, Serial, Thriller
Salem

Serial opowiada o słynnych procesach kobiet oskarżonych o czynienie zaklęć. Serial oparty jest na wydarzeniach, które miały miejsce w Massachuse (...)

film Selma plakat Selma (2014) Biograficzny, Polityczny, Thriller
Selma

Bohaterem jest legendarny działacz na rzecz równouprawnienia i zniesienia dyskryminacji rasowej. Fabuła skoncentruje się na walce o prawa obywatel (...)

film Śmieć plakat Śmieć (2014) Przygodowy, Thriller
Trash

Historia trzech żyjących na ulicach chłopców. Aby przeżyć, dzieci zajmują się przeszukiwaniem wysypiska śmieci. Pewnego dnia odkrywają coś, (...)

film Solace plakat Solace (2014) Thriller
Solace

Bohaterem jest były lekarz John Clancy (Hopkins), który jest jasnowidzem. Mężczyzna zostaje wciągnięty w dochodzenie dotyczące seryjnego zabój (...)

film Strefa 51 plakat Strefa 51 (2014) Sci-Fi, Thriller
Area 51

Film oparty jest na zdjęciach typu "found footage", czyli pozorowanych na autentyczne. Głównymi bohaterami są młodzieńcy wierzący w teorie spis (...)

film Świadek plakat Świadek (2014) Akcja, Thriller
Mea Culpa

Drogi dwóch policjantów - Simona (Vincent Lindon) i Francka (Gilles Lellouche) - rozchodzą się po tym, jak pierwszy pod pływem alkoholu powoduje (...)

film System (Child 44) plakat System (Child 44) (2014) Dramat, Thriller
Child 44

Historia Lwa Demidowa (Tom Hardy), oficera KGB żyjącego w stalinowskiej Rosji, który gorliwie i z przekonaniem o słuszności podejmowanych działa (...)

film The Babadook plakat The Babadook (2014) Thriller
The Babadook

film The Calling plakat The Calling (2014) Thriller
The Calling

film The Coup plakat The Coup (2014) Thriller
The Coup

Bohaterem filmu jest Amerykanin (Owen Wilson), który przenosi się wraz z rodziną do południowo-wschodniej Azji, gdzie trafia w sam środek lokalny (...)

film The Inside Outside Man plakat The Inside Outside Man (2014) Thriller
The Inside Outside Man

Akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Bohaterem jest Frank Foley, urzędnik w brytyjskiej ambasadzie w Berlinie. Wbrew rządowym zalecenio (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   3   |   strona 4   |   5   |   6    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 101 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.