Filmy thrillery 2014 roku

Znaleźliśmy filmy thrillery: 101

gatunek: rok:
film 11 minut plakat 11 minut (2014) Psychologiczny, Thriller
11 minut

Obsesyjnie zazdrosny mąż, jego seksowna żona – aktorka, podstępny hollywoodzki reżyser, kurier rozwożący narkotyki, sprzedawca hot dogów z m (...)

film 2047: Rok śmierci plakat 2047: Rok śmierci (2014) Sci-Fi, Thriller
2047 - Sights of Death

film 72 godziny plakat 72 godziny (2014) Akcja, Dramat, Thriller
3 Days to Kill

Historia nieuleczalnie chorego szpiega (Costner), który planuje zakończyć karierę i spędzić ostatnie miesiące życia wraz z rodziną. W między (...)

film A Conspiracy on Jekyll Island plakat A Conspiracy on Jekyll Island (2014) Thriller
A Conspiracy on Jekyll Island

film A Good Marriage plakat A Good Marriage (2014) Thriller
A Good Marriage

film Almanac plakat Almanac (2014) Thriller
Almanac

film Anatomia zła plakat Anatomia zła (2014) Thriller
Anatomia zła

Płatny zabójca o pseudonimie „Lulek” (Krzysztof Stroiński) zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Wkrótce potem prokurator (Piotr Głowacki (...)

film Backcountry plakat Backcountry (2014) Thriller
Backcountry

Bohaterami opowieści są Jenn (Missy Peregrym) i Alex (Jeff Roop), którzy wybierają się na trekking do jednego z kanadyjskich parków narodowych. (...)

film Bez litości plakat Bez litości (2014) Akcja, Kryminał, Thriller
The Equalizer, Sprawiedliwy

Bohater to były agent CIA Robert McCall (w tej roli Edward Woodward), który odchodzi z pracy, by móc naprawić swoje dawne, niezbyt szlachetne uczy (...)

film Bezlitosny plakat Bezlitosny (2014) Akcja, Thriller
Skin Trade

Bohaterem jest detektyw z New Jersey, Nick Cassidy (Dolph Lundgren), który wyrusza do Bangkoku, gdzie nawiązuje współpracę z tajskim policjantem (...)

film Black Sea plakat Black Sea (2014) Przygodowy, Thriller
Black Sea

Film opowiada o kapitanie-zawadiace (Law), który postanawia odnaleźć zatopiony skarb nazistów. Chciwość i desperacja jego załogi rodzą w końc (...)

film Chłodnia plakat Chłodnia (2014) Akcja, Thriller
Freezer

Robert Saunders (Dylan McDermott) budzi się w chłodni, oskarżony o kradzież ośmiu milionów dolarów należących do pewnego bogatego i groźnego (...)

film Cold in July plakat Cold in July (2014) Dramat, Thriller
Cold in July

Głównym bohaterem opowieści jest Richard Dane (Hall). Gdy do jego domu włamuje się Freddy Russel, bez wahania staje w obronie rodziny. Strzałem (...)

film Crossface plakat Crossface (2014) Biograficzny, Dramat, Thriller
Crossface

Oparty na faktach obraz przedstawia historię zapaśnika Chrisa Benoita, zawodnika WWE, który w 2007 roku zabił własną żonę i syna, a potem się (...)

film Czarny węgiel, kruchy lód plakat Czarny węgiel, kruchy lód (2014) Thriller
Bai ri yan huo

W kilkunastu fabrykach rozproszonych po całej prowincji w transporcie węgla odnalezione zostają fragmenty ludzkiego ciała. Policja podejrzewa prac (...)

film Czasy ostateczne: Pozostawieni plakat Czasy ostateczne: Pozostawieni (2014) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Left Behind

Akcja filmu rozgrywa się w dniu, gdy niespodziewanie znikają miliony ludzi. Rayford Steele (Nicolas Cage) pilotuje samolot, kiedy dochodzi do traged (...)

film Dark Places plakat Dark Places (2014) Dramat, Mystery, Thriller
Dark Places

Film powstał na podstawie powieści "Mroczny zakątek" pióra Gillian Flynn. Jest to historia Libby Day (Theron), kobiety, która jako 7-latka była (...)

film Dark Was the Night plakat Dark Was the Night (2014) Thriller
Dark Was the Night

Maiden Woods to opuszczone i ciche miasto położone wśród lasów Północno-Wschodniej Ameryki. To miasto poczciwych ludzi. Coś jednak czai się w (...)

film Diabelska plansza Ouija plakat Diabelska plansza Ouija (2014) Horror, Thriller
Ouija

Bohaterami filmu są nastolatkowie, którzy opłakują śmierć koleżanki - Debbie (Shelley Henning). Okazuje się, że zgon dziewczyny nie był przy (...)

film Dobre zabijanie plakat Dobre zabijanie (2014) Thriller
Good Kill

Obraz przedstawia historię pilota bojowego Thomasa Egana, który otrzymuje pracę w Las Vegas. Bohater kieruje zdalnie bezzałogowym samolotem i prow (...)

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 101 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.