Filmy thrillery 2013 roku

Znaleźliśmy filmy thrillery: 121

gatunek: rok:
film Trefny wóz plakat Trefny wóz (2013) Thriller
Vehicle 19

Amerykanin Michael Woods (Paul Walker) wyszedł nie dawno z więzienia. Po wyjściu postanawia odwiedzić swoją niedawną dziewczynę mieszkającą w (...)

film Tylko Bóg wybacza plakat Tylko Bóg wybacza (2013) Dramat, Kryminał, Thriller
Only God Forgives

Julian (Ryan Gosling) jest właścicielem klubu w Bangkoku, w którym prowadzi nie do końca legalne interesy. Kiedy jego brat Billy zostaje zamordowa (...)

film Ucieczka plakat Ucieczka (2013) Akcja, Thriller
Breakout

Mikey (Christian Martyn) i jego siostra Jen (Holly Deveaux) wybierają się na leśny biwak. Na miejscu stają się świadkami brutalnej zbrodni. Zauw (...)

film Ukryty wróg plakat Ukryty wróg (2013) Thriller
The Stranger Within

Po traumatycznych przejściach, ceniona aktorka Emily Rose i jej mąż psychiatra Robert wybierają się na relaksujący na spokojną wyspę na morzu (...)

film Upadek plakat Upadek (2013) Dramat, Serial, Thriller
The Fall

Detektyw Stelli Gibson (Anderson) poluje na seryjnego mordercę Paula Spectora (Jamie Dornan). W drugim sezonie policjantka otrzyma wsparcie inspektor (...)

film Utopia plakat Utopia (2013) Sci-Fi, Serial, Thriller
Utopia

film uwantme2killhim? plakat uwantme2killhim? (2013) Dramat, Thriller
uwantme2killhim?

film Uwięziona w mroku plakat Uwięziona w mroku (2013) Thriller
Penthouse North

Zamknięta w sobie, niewidoma dziewczyna po przejściach, Sara (Michelle Monaghan), mieszka w eleganckim apartamencie na wysokim piętrze jednego z no (...)

film W imię... plakat W imię... (2013) Thriller
W imię...

Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie lu (...)

film W obronie własnej plakat W obronie własnej (2013) Akcja, Thriller
Homefront

Głównym bohaterem thrillera jest Phil Broker (Statham), były agent DEA, który razem z rodziną przeprowadza się na prowincję. Ma nadzieję, że (...)

film Walka o dom plakat Walka o dom (2013) Dramat, Thriller
4Closed

Rodzina Turnerów kupuje na aukcji dom. Jego poprzedni właściciel zbankrutował i bank wystawia dom na sprzedaż, by odzyskać pożyczone mu pienią (...)

film We Are What We Are plakat We Are What We Are (2013) Thriller
We Are What We Are

film Więzy krwi plakat Więzy krwi (2013) Dramat, Kryminał, Thriller
Blood Ties

Akcja filmu rozgrywa się w 1974 roku, a fabuła koncentruje się na relacjach dwóch braci (Owen i Crudup). Jeden niedawno wyszedł z więzienia, a d (...)

film Wirtuoz plakat Wirtuoz (2013) Thriller
Grand Piano

Historia pianisty (Elijah Wood), który, zżerany przez tremę, decyduje się na kilkuletnią przerwę. Po powrocie na scenę, na samym początku pier (...)

film Wróg plakat Wróg (2013) Thriller
Enemy

Thriller w reżyserii Denisa Villeneuve przedstawia historię mężczyzny pogrążonego w depresji, który oglądając wypożyczone DVD przez przypade (...)

film Wspólnota Ducha Świętego plakat Wspólnota Ducha Świętego (2013) Dramat, Thriller
Holy Ghost People

Dziewiętnastoletnia Charlotte (Emma Greenwell) pragnie odnaleźć swoją zaginioną siostrę. Podejrzewa, że uzależniona od narkotyków dziewczyna (...)

film Wzgardzona plakat Wzgardzona (2013) Thriller
Scorned

Sadie (AnnaLynne McCord) i Kevin (Billy Zane) są z pozoru idealną parą. Chłopak jednak nie do końca odnajduje się w ich związku. Pragnąc odmia (...)

film Władza plakat Władza (2013) Kryminał, Polityczny, Thriller
Broken City

Nowy Jork. Miasto grzechu skażone każdym rodzajem niesprawiedliwości. W samym centrum społeczno-politycznych wydarzeń dwóch mężczyzn, którzy (...)

film Z Brooklynu na Manhattan plakat Z Brooklynu na Manhattan (2013) Akcja, Thriller
Brooklyn to Manhattan, N.Y.C. Underground

film Zakochany Skorpion plakat Zakochany Skorpion (2013) Melodramat, Thriller
Alacrán enamorado, Scorpion In Love

Julián (Álex González) wraz z najlepszym przyjacielem Luisem (Miguel Ángel Silvestre) udzielają się aktywnie w grupie agresywnych neonazistów, (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   strona 6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 121 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.