Filmy thrillery 2013 roku

Znaleźliśmy filmy thrillery: 121

gatunek: rok:
film 7500 plakat 7500 (2013) Horror, Thriller
7500

12. maja samolot Vista Pacific nr 7500 opuszcza międzynarodowe lotnisko Los Angeles i udaje się do Tokyo. Start samolotu jest rutynowy ale to co dzi (...)

film A Mother's Rage plakat A Mother's Rage (2013) Thriller
Road Trip

film A Single Shot, A plakat A Single Shot, A (2013) Dramat, Kryminał, Thriller
Czysty strzał

John Moon jest kłusownikiem. Jego ojciec stracił farmę przez długi w banku a żona odeszła od niego razem z dziećmi. Pewnego dnia podczas polowa (...)

film Adwokat plakat Adwokat (2013) Thriller
The Counselor

Thriller przedstawia historię szanowanego prawnika (Michael Fassbender), który wikła się w narkotykowy biznes z nadzieją, że szybko uda mu się (...)

film Agenci plakat Agenci (2013) Akcja, Kryminał, Thriller
2 Guns

Denzel Washington i Mark Wahlberg wcielają się w role agentów, pracujących dla konkurencyjnych biur wywiadowczych. Żaden z nich nie ma pojęcia, (...)

film Anna plakat Anna (2013) Thriller
Mindscape

Bohaterem filmu jest mężczyzna, który potrafi zaglądać w ludzkie wspomnienia (Strong). Interesuje go pewna dziewczyna (Farmiga). Badając jej prz (...)

film Bardzo poszukiwany człowiek plakat Bardzo poszukiwany człowiek (2013) Thriller
A Most Wanted Man

Bohaterem filmu jest Issa, zagadkowy młody pół Rosjanin, pół Czeczen, pobożny muzułmanin, który niemal zagłodzony na śmierć zostaje potajem (...)

film Bates Motel plakat Bates Motel (2013) Horror, Mystery, Serial, Thriller
Bates Motel

Produkcja to osadzony we współczesności prequel "Psychozy" Alfreda Hitchcocka. Twórcy opowiedzą historię Normana Batesa (Freddie Highmore) i jeg (...)

film Blue Ruin plakat Blue Ruin (2013) Thriller
Blue Ruin

Dwight Evans (Macon Blair) mieszka na plaży w swoim starym samochodzie i jest samotnikiem z wyboru. Jego spokojne życie z dala od cywilizacji zostaj (...)

film Borgman plakat Borgman (2013) Thriller
Borgman

film Canyons, The plakat Canyons, The (2013) Thriller
Canyons, The

Obraz, wyreżyserowany przez Paula Schradera na podstawie scenariusza Breta Eastona Ellisa ("American Psycho"), opowiada o grupie dwudziestoparoletnic (...)

film Cheap Thrills plakat Cheap Thrills (2013) Thriller
Cheap Thrills

film Chłód nadchodzi nocą plakat Chłód nadchodzi nocą (2013) Dramat, Kryminał, Thriller
Cold Comes the Night

Bryan Cranston wciela się w niemal ślepego kryminalistę Topo, który bierze za zakładniczki właścicielkę motelu (w tej roli zobaczymy Alice Eve (...)

film Cień latarni morskiej plakat Cień latarni morskiej (2013) Thriller
Lärjungen, Larjungen

Lato 1939 roku. Na odciętej od świata, skalistej wysepce na Bałtyku tamtejszy latarnik, pan Hasselbond, jest alfą i omegą dla zdesperowanej żony (...)

film Coldwater plakat Coldwater (2013) Dramat, Thriller
Coldwater

film Compulsion plakat Compulsion (2013) Dramat, Thriller
Compulsion

film Curse of Chucky plakat Curse of Chucky (2013) Horror, Thriller
Curse of Chucky

Po tajemniczej śmierci matki Nica zaczyna podejrzewać, że rudowłosa lalka, którą zabrała od siostrzenicy do zabawy może być przyczyną ostatn (...)

film Dark Skies plakat Dark Skies (2013) Sci-Fi, Thriller
Dark Skies

Życie podmiejskiej pary przeradza się w koszmar, gdy do domu zakrada się obcy polujący na ich dzieci.

film Dead Man Down plakat Dead Man Down (2013) Kryminał, Thriller
Dead Man Down

film Dom obłąkanych dusz plakat Dom obłąkanych dusz (2013) Thriller
Sanitarium

Film składa się z trzech niezależnych od siebie historii, jednak każda z nich koncentruje się na jednym z pacjentów tego samego szpitala psychia (...)

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 121 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.