Filmy thrillery 2012 roku

Znaleźliśmy filmy thrillery: 129

gatunek: rok:
film Namiętność plakat Namiętność (2012) Thriller
Passion

film Niebieskooka zabójczyni plakat Niebieskooka zabójczyni (2012) Dramat, Kryminał, Thriller
Blue-Eyed Butcher

Oparty na głośnej i wzbudzającej kontrowersje sprawie telewizyjny dramat kryminalny, którego bohaterką jest mężobójczyni Susan Wright. Kobieta (...)

film Nurse 3D plakat Nurse 3D (2012) Erotyk, Thriller
Nurse 3-D

Bohaterką filmu jest Abby (Paz de la Huerta), tytułowa pielęgniarka, która za dnia troskliwie opiekuje się pacjentami szpitala. Kiedy inna pielę (...)

film Obława plakat Obława (2012) Historyczny, Thriller
Obława

"Obława" to finezyjnie skonstruowany thriller wojenny, w którym Marcin Dorociński - jako egzekutor polskiego ruchu oporu - zmaga się z Niemcami, z (...)

film Oczy smoka plakat Oczy smoka (2012) Akcja, Dramat, Thriller
Dragon Eyes

Mistrz sztuk walki Ryan Hong (Cung Le) przybywa do dzielnicy Nowego Orleanu ogarniętej wojną dwóch gangów. Wykorzystując umiejętności nabyte od (...)

film Operacja Argo plakat Operacja Argo (2012) Dramat, Thriller
Argo

FilmArgo to oparta na faktach historia o niezwykle niebezpiecznej i tajnej operacji, której celem było uratowanie szóstki Amerykanów. Tłem dla wy (...)

film Operacja Expo plakat Operacja Expo (2012) Akcja, Dramat, Thriller
Grupo 7, Unit 7

Grupo 7 to nazwa specjalnego oddziału policyjnego z Sewilli. Jednostka została powołana do walki z handlarzami narkotyków. Zadaniem jej członków (...)

film Operacja Sofia plakat Operacja Sofia (2012) Akcja, Thriller
Sofia

film Opiekun plakat Opiekun (2012) Thriller
Schutzengel

Max Fischer (Til Schweiger) jest byłym żołnierzem sił specjalnych, który na zlecenie prokuratury ma zająć się ochroną nastoletniej Niny (Luna (...)

film Ostatnia misja USS IOWA plakat Ostatnia misja USS IOWA (2012) Akcja, Sci-Fi, Thriller
American Warships

film Ostatnia śmierć plakat Ostatnia śmierć (2012) Sci-Fi, Thriller
La Ultima muerte, The last death

Niedaleka przyszłość. Doktor Jaime Alexanderson (Álvaro Guerrero) znajduje w pobliżu swojego gabinetu nieprzytomnego młodego człowieka (Kuno Be (...)

film Ostra randka plakat Ostra randka (2012) Sensacyjny, Thriller
Ostra randka

film Outlaw Country plakat Outlaw Country (2012) Dramat, Kryminał, Thriller
Outlaw Country

film Pain Is Beautiful plakat Pain Is Beautiful (2012) Horror, Thriller
Pain Is Beautiful

film ParaNorman plakat ParaNorman (2012) Animowany, Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy, Thriller
ParaNorman 3D

Akcja filmu ParaNorman rozgrywa się w miasteczku Blithe Hollow, czerpiącym korzyści ze słynnego polowania na czarownice, które odbyło się na je (...)

film Plan C plakat Plan C (2012) Komedia, Kryminał, Thriller
Plan C

Ronald Plasmeyer (Ruben van der Meer), podrzędny detektyw z Amsterdamu, ma poważny problem. Mężczyzna jest uzależniony od hazardu i ciągle potrz (...)

film Playback plakat Playback (2012) Horror, Thriller
Playback

Harlan Diehl bez żadnego powodu morduje całą swoją rodzinę i uwiecznia to zabójstwo na taśmie. 15 lat później, grupka licealistów przypadkow (...)

film Pokusa plakat Pokusa (2012) Thriller
Paperboy, The

"Pokusa" to oparty na bestsellerowej powieści Pete’a Dextera thriller erotyczny, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje. Główni bohatero (...)

film Porwanie plakat Porwanie (2012) Dramat, Thriller
Kapringen

Statek towarowy MV Rozen płynie w stronę portu, gdy zostaje porwany przez grasujących na Oceanie Indyjskim, somalijskich piratów. Na pokładzie zn (...)

film Potrzask plakat Potrzask (2012) Kryminał, Thriller
Brake

Wkrótce po przybyciu do Nowego Jorku agent Jeremy Reins (Stephen Dorff) zostaje porwany i uwięziony w specjalnej skrzyni, która schowana jest w bag (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   3   |   strona 4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 129 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.