Filmy thrillery 2012 roku

Znaleźliśmy filmy thrillery: 129

gatunek: rok:
film Klucz plakat Klucz (2012) Thriller
Key

Doktor Martin Revell (Nathan Sapsford), policyjny patolog, w czasie przeprowadzanej rutynowo sekcji zwłok odkrywa w żołądku zmarłego mężczyzny, (...)

film Konfident plakat Konfident (2012) Dramat, Historyczny, Thriller
Confidant, The

film Kontrabanda plakat Kontrabanda (2012) Thriller
Contraband

Legendarny przemytnik Chris Farraday porzucił przestępczą działalność na rzecz wygodnego życia z rodziną. Kiedy jednak jego szwagier, Andy, wp (...)

film Koszmar matki plakat Koszmar matki (2012) Thriller
A Mother's Nightmare

Chris (Grant Gustin) jest bystry i pogodny. Ma też wielu przyjaciół. Pewnego dnia w jego szkole pojawia się nowa uczennica Vanessa (Jessica Lownde (...)

film Koszmarna adopcja plakat Koszmarna adopcja (2012) Thriller
Adopting Terror

Tim (Sean Astin) i Cheryl Broadbentowie (Samaire Armstrong) marzą, żeby zostać rodzicami. Niestety, para nie może mieć własnych dzieci. Najszcz (...)

film Kronika plakat Kronika (2012) Dramat, Sci-Fi, Thriller
Chronicle, Kroniki

Andrew, Matt i Steve to typowi nastolatkowie. Mają ciekawe osobowości i stawiają czoło problemom, jakie niesie ze sobą chodzenie do ogólniaka. S (...)

film Kruk. Zagadka zbrodni plakat Kruk. Zagadka zbrodni (2012) Thriller
The Raven

film Kryptonim: Shadow Dancer plakat Kryptonim: Shadow Dancer (2012) Dramat, Thriller
Shadow Dancer

Clive Owen i Gillian Anderson w szpiegowskim thrillerze odsłaniającym największe tajemnice brytyjskiego wywiadu. Trzymająca w napięciu historia s (...)

film Kula w łeb plakat Kula w łeb (2012) Akcja, Kryminał, Thriller
Bullet to the Head

Młody policjant (Sung Kang) poznaje doświadczonego płatnego zabójcę, jednego z najlepszych w branży, Jimmi’ego Bobo (Sylvester Stallone). Mę (...)

film Last Resort plakat Last Resort (2012) Dramat, Serial, Thriller
Last Resort

film Line of Duty plakat Line of Duty (2012) Dramat, Serial, Thriller
Line of Duty

film Litość plakat Litość (2012) Dramat, Thriller
Gnade

film Lockout plakat Lockout (2012) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Lockout

Rok 2079. Emilie Warnock (Maggie Grace), piękna i inteligentna córka prezydenta USA, jest szefową dużej fundacji dobroczynnej. Kobieta postanawia (...)

film MoniKa plakat MoniKa (2012) Akcja, Thriller
MoniKa

Reagan Tyler (Jason Wiles) jest dręczony przez tajemnicze wizje i przeczucia. Mężczyzna trafia do Las Vegas, gdzie spotyka Monikę (Cerina Vincent) (...)

film Motelowe życie plakat Motelowe życie (2012) Dramat, Thriller
The Motel Life

Bracia Frank (Emile Hirsch) i Jerry Lee (Stephen Dorff) są od lat zdani wyłącznie na siebie. Żyją beztrosko - chwytają się różnych prac, wsp (...)

film Mroczny Hongkong plakat Mroczny Hongkong (2012) Akcja, Kryminał, Thriller
Daai deoi bou

Hongkong. Policja wyławia z oceanu zwłoki popularnego muzyka, Hana Tsui (Michael Wong). Okazuje się, że artysta został brutalnie zamordowany. Do (...)

film Murder101 plakat Murder101 (2012) Thriller
Murder101

film Najeźdźca plakat Najeźdźca (2012) Akcja, Thriller
Invasor, Invader

Pablo Garre (Alberto Ammann) jest lekarzem wojskowym, który uczestniczy w międzynarodowej misji pokojowej w Iraku. W czasie podróży przez ogarnię (...)

film Najwyższy wyrok plakat Najwyższy wyrok (2012) Akcja, Thriller
Maximum Conviction

film Nalot na Bin Ladena plakat Nalot na Bin Ladena (2012) Akcja, Thriller
Seal Team Six: The Raid On Osama Bin Laden, Zabić Bin Ladena: Operacja GERONIMO, Code name GERONIMO

Komandosi elitarnej jednostki SEALs zasłynęli najbardziej spektakularnymi akcjami, w tym pojmaniem Osamy Bin Ladena w 2011 roku. Żołnierze długo (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 129 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.