Filmy thrillery 2012 roku

Znaleźliśmy filmy thrillery: 129

gatunek: rok:
film Deadfall plakat Deadfall (2012) Dramat, Kryminał, Thriller
Deadfall

Realistycznie mroczny thriller w znakomitej obsadzie, klimatem przypominający Fargo. Eric Bana (Star Trek, Monachium, Troja, Hulk), Olivia Wilde (Tro (...)

film Disconnect plakat Disconnect (2012) Dramat, Thriller
Disconnect

film Dom na końcu ulicy plakat Dom na końcu ulicy (2012) Horror, Thriller
House at the End of the Street

film Dom w głębi lasu plakat Dom w głębi lasu (2012) Thriller
Cabin in the Woods, Domek w lesie 3D

Grupa przyjaciół wybiera się na imprezowy weekend do domku w lesie. Kiedy odczytują niepokojący fragment odnalezionego tam pamiętnika, rozpoczyn (...)

film Dracula 3D plakat Dracula 3D (2012) Horror, Romantyczny, Thriller
Dracula 3D

film Dredd 3D plakat Dredd 3D (2012) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Dredd 3D

Ameryka przyszłości. Radioaktywne pustkowie, na którym życie stało się luksusem. Ludzie przenieśli się do rządzących się własnymi prawami, (...)

film Dwadzieścia8k plakat Dwadzieścia8k (2012) Thriller
Twenty8K

Mroczny nastrój i trzymająca w napięciu akcja to największe atuty filmu. Nakręcony w Londynie thriller został wyreżyserowany przez duet filmowc (...)

film Dziedzictwo Bourne'a plakat Dziedzictwo Bourne'a (2012) Akcja, Thriller
Bourne Legacy

Dwanaście lat temu, poznaliśmy Bourne'a, kiedy znaleziono go nieprzytomnego nad Morzem Śródziemnym. W trakcie kolejnych trzech filmów, widzowie (...)

film Dziewczyna z sushi plakat Dziewczyna z sushi (2012) Kryminał, Thriller
Sushi Girl

Brutalny thriller przeznaczony dla widzów o mocnych nerwach. Obraz jest znakomicie sfotografowany – wystylizowane zdjęcia w połączeniu z dużą (...)

film Evelyn plakat Evelyn (2012) Thriller
Evelyn

Nastoletnia Evelyn (Cindy Díaz) marzy o lepszym życiu – postanawia, podobnie jak wcześniej jej kuzynka Margarita (Ari Saavedra), wyjechać z rodz (...)

film For the Love of Money plakat For the Love of Money (2012) Akcja, Dramat, Kryminał, Thriller
For the Love of Money

film Gazeciarz plakat Gazeciarz (2012) Thriller
Paperboy, Pokusa

„Pokusa” to oparty na bestsellerowej powieści Pete’a Dextera thriller erotyczny, w którym nic nie jest takie, jakim się z początku wydaje. F (...)

film Gdybyś tu był plakat Gdybyś tu był (2012) Dramat, Thriller
Wish You Were Here

film Ghoul plakat Ghoul (2012) Thriller
Ghoul

film Granice bólu plakat Granice bólu (2012) Fantasy, Thriller
Insensibles

Hiszpania, czasy współczesne. David, znakomity neurochirurg ulega wypadkowi samochodowemu. Z licznymi obrażeniami trafia do szpitala. Badania wykaz (...)

film Hipnotyzer plakat Hipnotyzer (2012) Dramat, Kryminał, Thriller
Hypnotisören

Komisarz Joona Linna próbuje nawiązać kontakt ze świadkiem brutalnego morderstwa, które miało miejsce na przedmieściach Sztokholmu. Świadkiem (...)

film Hitman: wyznanie plakat Hitman: wyznanie (2012) Akcja, Przygodowy, Thriller
Interview with a Hitman, Wywiad z zabójcą

Victor został wychowany w Rumunii na bezlitosnego, nadludzko skutecznego zabójcę. Zdradzony przez najbliższych finguje własną śmierć i ucieka (...)

film Ja, Alex Cross plakat Ja, Alex Cross (2012) Kryminał, Thriller
Alex Cross

Alex Cross to bohater książek Jamesa Pattersona - jest czarnoskórym policjantem i psychologiem specjalizującym się w tropieniu seryjnych zabójc (...)

film Ja, Anna plakat Ja, Anna (2012) Dramat, Thriller
I, Anna

film Jak upolować faceta? plakat Jak upolować faceta? (2012) Komedia, Kryminał, Thriller
One for the Money

Stephanie, pewna siebie, dumna dziewczyna z Jersey, przechodzi właśnie lekki kryzys finansowy - od sześciu miesięcy na horyzoncie nie pojawiła si (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 129 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.