Filmy thrillery 2012 roku

Znaleźliśmy filmy thrillery: 129

gatunek: rok:
film 6 kul plakat 6 kul (2012) Akcja, Kryminał, Thriller
Six Bullets, Six Bullets, 6 Bullets

film Aftershock plakat Aftershock (2012) Thriller
Aftershock

Thriller zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, których źródłem było jedno z najpotężniejszych trzęsień ziemi wszech czasów. Katastrofa wyd (...)

film Alcatraz plakat Alcatraz (2012) Akcja, Serial, Thriller
Alcatraz

Serial J.J. Abramsa, producenta hitów, tj.:"Fringe", "Lost", "Star Trek" oraz nadchodzących produkcji: "Mission: Impossible – Ghost Protocol" i "S (...)

film Amber Alert plakat Amber Alert (2012) Thriller
Amber Alert

film Arbitraż plakat Arbitraż (2012) Dramat, Thriller
Arbitrage

film Balansując nad przepaścią plakat Balansując nad przepaścią (2012) Thriller
Over kanten, Over the edge

David (Jonatan Spang) i jego dziewczyna Freja (Christiane Schaumburg-Müller) kupują dla siebie nowy dom, położony na malowniczej duńskiej wyspie. (...)

film Bankomat plakat Bankomat (2012) Horror, Thriller
ATM

Bohaterami filmu jest trójka przyjaciół z pracy. Pewnego wieczoru, po firmowej imprezie, mają ochotę na pizzę. Wstępują więc do bankomatu wyb (...)

film Bez hamulców plakat Bez hamulców (2012) Akcja, Thriller
Premium Rush

Wilee (Joseph Gordon-Levitt) należy do elity rowerowych kurierów w Nowym Jorku. Chłopak całymi dniami zmaga się z czasem i na ostrym kole, rowerz (...)

film Big Love plakat Big Love (2012) Romantyczny, Thriller
Big Love

„BIG LOVE” to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. (...)

film Black Rock plakat Black Rock (2012) Horror, Thriller
Black Rock

Bohaterkami są trzy przyjaciółki, które postanawiają udać się na wspólny weekend na samotnej wyspie Black Rock. Na miejscu spotykają trzech p (...)

film Bletchley Circle plakat Bletchley Circle (2012) Serial, Thriller
The Bletchley Circle

film Bogowie ulicy plakat Bogowie ulicy (2012) Dramat, Kryminał, Thriller
End of Watch

Glenview w stanie Ohio, Stany Zjednoczone, Ziemia. W tym pozornie spokojnym miejscu, czyli na zamkniętym przedmiejskim osiedlu domów jednorodzinnych (...)

film Byzantium plakat Byzantium (2012) Dramat, Fantasy, Thriller
Byzantium

Eleanor i Clara, dwie młode kobiety uciekają z miejsca okrutnej zbrodni do zrujnowanego nadmorskiego kurortu. Aby zdobyć środki do życia, Clara s (...)

film Call Girl plakat Call Girl (2012) Dramat, Thriller
Call Girl

Oparty na faktach film, który odsłania kulisy politycznej seksafery w liberalnej Szwecji lat siedemdziesiątych. Sztokholm, rok 1976. Za fasadą opi (...)

film Columbus Circle plakat Columbus Circle (2012) Thriller
Columbus Circle

film Continuum plakat Continuum (2012) Sci-Fi, Serial, Thriller
Continuum

Kiedy grupa fanatycznych terrorystów ucieka przed zaplanowaną egzekucją w 2077 roku, cofając się w czasie do 2012 roku, podąża za nimi twarda p (...)

film Cosmopolis plakat Cosmopolis (2012) Dramat, Thriller
Cosmopolis

Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale... Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardzi (...)

film Człowiek na krawędzi plakat Człowiek na krawędzi (2012) Thriller
Man on a Ledge

Jest wczesny poranek w samym sercu Nowego Jorku. W położonym na 21 piętrze oknie luksusowego hotelu pojawia się mężczyzna. Wszystko wskazuje na (...)

film Człowiek z Cold Rock plakat Człowiek z Cold Rock (2012) Thriller
The Tall Man

Historia matki uprowadzonego chłopca, której przychodzi zmierzyć się z przerażającą legendą.

film Dark Blood plakat Dark Blood (2012) Thriller
Dark Blood

Boy to wdowiec, który mieszka na pustynnym odludziu. Pewnego dnia do jego domu trafiają państwo Fletcher (Jonathan Pryce i Judy Davis), którzy wł (...)

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 129 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.