Filmy sensacyjne 2015 roku

Znaleźliśmy filmy sensacyjne: 4

gatunek: rok:
film Gejsza plakat Gejsza (2015) Dramat, Sensacyjny
Gejsza

Podczas pobytu w więzieniu Kolos (Konrad Eleryk) ma tylko jednego gościa - piękną Velvet (Marta Żmuda Trzebiatowska), która po wejściu do pokoj (...)

film Git plakat Git (2015) Dramat, Sensacyjny
Git

Brutalne morderstwa, walka o władzę i strach, który prowokuje do najgorszych zbrodni w filmie odkrywającym brudny świat więziennych porachunków (...)

film Pakt plakat Pakt (2015) Sensacyjny, Serial, Thriller
Pakt

"Pakt" to thriller sensacyjny rozgrywający się w realiach współczesnej Polski. Głównym bohaterem jest Piotr (Marcin Dorociński), znany dziennik (...)

film Uprowadzona 3 plakat Uprowadzona 3 (2015) Sensacyjny
Taken 3, Tak3n

Bryana Millsa nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat oczyszcza świat z najbardziej zwyrodniałych szumowin. Przestępcy już kilka razy próbowali g (...)

Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 4 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.