Filmy sensacyjne 2012 roku

Znaleźliśmy filmy sensacyjne: 9

gatunek: rok:
film Hans Kloss - Stawka większa niż śmierć plakat Hans Kloss - Stawka większa niż śmierć (2012) Sensacyjny, Wojenny
Hans Kloss - Stawka większa niż śmierć

Koenigsberg, 1945 rok. Hans Kloss (Tomasz Kot) - agent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 - wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów. W intr (...)

film Na krawędzi plakat Na krawędzi (2012) Kryminał, Sensacyjny, Serial
Na krawędzi

film Ostra randka plakat Ostra randka (2012) Sensacyjny, Thriller
Ostra randka

film Pasmo sukcesów plakat Pasmo sukcesów (2012) Dramat, Sensacyjny
The Pelayos, Winning Streak

Film jest oparty na prawdziwej historii rodziny Pelayo, której członkowie czerpali korzyści z wymyślonego przez siebie systemu gry w kasynach. Wy (...)

film Psy wojny plakat Psy wojny (2012) Przygodowy, Sensacyjny
Soldiers of Fortune

Bogaci poszukiwacze adrenaliny płacą duże pieniądze, żeby znaleźć się na polu bitwy i wziąć udział w kontrolowanej żołnierskiej przygodzi (...)

film Safe House plakat Safe House (2012) Sensacyjny, Thriller
Safe House

Legendarny szpieg Tobin Frost (Denzel Washington) unikał aresztowania przez prawie dziesięć lat. Ten jeden z najlepszych agentów operacyjnych, jak (...)

film Skyfall plakat Skyfall (2012) Sensacyjny
Skyfall

Po ataku na siedzibę MI6, M zostaje zmuszona do przeniesienia działalności do podziemnego centrum. Jej każdy krok śledzi nowy przewodniczący Kom (...)

film Sztos 2 plakat Sztos 2 (2012) Komedia, Sensacyjny
Sztos 2

„Sztos” - najbardziej kultowa, z kultowych komedii, doczekała się ciągu dalszego. „Sztos 2” to zwariowana historia grupy cwaniaczków, któ (...)

film Yuma plakat Yuma (2012) Dramat, Sensacyjny
Yuma

Trzy lata po upadku komuny Zyga ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pisemkach. Z pomocą kumpli zostaje królem (...)

Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 9 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.