Filmy sci-fi 2015 roku

Znaleźliśmy filmy sci-fi: 41

gatunek: rok:
film Agentka Carter plakat Agentka Carter (2015) Akcja, Sci-Fi, Serial
Marvel's Agent Carter

Akcja serialu rozgrywa się w 1946 roku, kiedy po zakończeniu wojny Peggy Carter (Hayley Atwell) musi wrócić do nudnej pracy do domu. Wciąż jedna (...)

film Air plakat Air (2015) Sci-Fi, Thriller
Air

Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznej rzeczywistości. Po wojnie nuklearnej życie na Ziemi jest niemożliwe, więc ludzie, którym udało się pr (...)

film Ant-Man plakat Ant-Man (2015) Akcja, Sci-Fi
Ant-Man

Doktor Pym to naukowiec, który pewnego dnia wynajduje substancję pozwalającą na zmianę rozmiarów. Dzięki niej może on zmniejszyć się do wiel (...)

film Aurora plakat Aurora (2015) Romantyczny, Sci-Fi, Thriller
Aurora

W roku 2020 superkomputer Kronos, dochodzi do wniosku, że największym zagrożeniem dla Ziemi są... ludzie. Postanawia więc wyeliminować ludzkoś (...)

film Czego dusza zapragnie plakat Czego dusza zapragnie (2015) Komedia, Sci-Fi
Absolutely Anything

Zwyczajny z pozoru nauczyciel gimnazjum, Neil Clarke odkrywa w sobie magiczne moce. Wystarczy, że ruszy małym palcem, a wszystko co sobie wymyśli s (...)

film Człowiek z wysokiego zamku plakat Człowiek z wysokiego zamku (2015) Sci-Fi, Serial, Thriller
The Man in the High Castle

Akcja książki rozgrywa się w świecie, w którym historia potoczyła się inaczej - Niemcy i Japonia wygrały II wojnę światową, Stany Zjednoczo (...)

film Daredevil plakat Daredevil (2015) Akcja, Sci-Fi, Serial
Daredevil

Daredevil/Matt Murdock (Charlie Cox) to superbohater z komiksów Marvela. Pochodzący z Hell's Kitchen w Nowym Jorku, niewidomy od dzieciństwa mścic (...)

film Dark Matter plakat Dark Matter (2015) Sci-Fi, Serial
Dark Matter

film Equals plakat Equals (2015) Dramat, Sci-Fi
Equals

Akcja rozgrywa się w świecie bez chciwości, biedy czy przemocy, ale też bez żadnych emocji. Społeczeństwu zagraża jednak nowy wirus: SOS, Swit (...)

film Ex Machina plakat Ex Machina (2015) Sci-Fi, Thriller
Ex Machina

Zamożny naukowiec zajmuje się wynalazkami (w tej roli Oscar Isaac) i udaje się mu skonstruować inteligentnego robota-kobietę (Alicia Vikander). M (...)

film Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy plakat Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (2015) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Star Wars: Episode VII, Gwiezdne wojny: cześć VII, Star Wars: The Force Awakens

VII odsłona kultowej sagi "Gwiezdne wojny" mająca miejsce 30 lat po wydarzeniach opisanych w "Powrocie Jedi"

film Głusza plakat Głusza (2015) Dramat, Sci-Fi
Into the Forest

film Hardcore Henry plakat Hardcore Henry (2015) Akcja, Sci-Fi
Hardcore

Budzisz się, ale nic nie pamiętasz. Nie wiesz, kim jesteś, ani jak tu się znalazłeś. Atrakcyjna kobieta twierdzi, że jest twoją żoną. Nieźl (...)

film Heroes Reborn plakat Heroes Reborn (2015) Sci-Fi, Serial, Thriller
Heroes Reborn

Cykl stanowi spin-off popularnych "Herosów".

film High-Rise plakat High-Rise (2015) Sci-Fi
High-Rise

Obraz jest adaptacją powieści J.G. Ballarda, znanej w Polsce pod tytułem "Wieżowiec", i przedstawia historię lokatorów gigantycznego budynku mie (...)

film Humans plakat Humans (2015) Dramat, Sci-Fi, Serial
Humans

Serial rozgrywa się w przyszłości, gdy niezastąpionym gadżetem dla każdej zapracowanej rodziny jest Synth - wysoce skomplikowany robot. George (...)

film Infini plakat Infini (2015) Sci-Fi
Infini

film Jurassic World plakat Jurassic World (2015) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Jurassic World

Akcja "Jurassic World" rozgrywać się będzie 22 lata po wydarzeniach z oryginalnego filmu. Bohaterowie ponownie znajdą się na znanej z poprzednich (...)

film Klucz do wieczności plakat Klucz do wieczności (2015) Dramat, Sci-Fi
Self/less

Miliarder Damian Hale (Ben Kingsley) ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem, choć stracił kontakt z córką i nie ma żadnych przyjaciół. Gdy (...)

film Last Man on Earth plakat Last Man on Earth (2015) Akcja, Komedia, Sci-Fi, Serial
Last Man on Earth

Serial przedstawia historię Phila Millera, który po globalnym kataklizmie w 2022 roku zostaje ostatnim żyjącym człowiekiem na Ziemi.

strona 1   |   2   |   3    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 41 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.