Filmy sci-fi 2013 roku

Znaleźliśmy filmy sci-fi: 54

gatunek: rok:
film Hemlock Grove plakat Hemlock Grove (2013) Horror, Sci-Fi, Serial, Thriller
Hemlock Grove

Kiedy w tytułowym miasteczku młoda dziewczyna zostaje zamordowana, podejrzenie pada na cygańską nastolatkę i rozpieszczonego małolata.

film Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia plakat Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia (2013) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
The Hunger Games: Catching Fire

Po zwycięstwie w 74. Głodowych Igrzyskach, Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) oraz Peeta Mellark (Josh Hutcherson) udają się na obowiązkowe Tou (...)

film Intruz plakat Intruz (2013) Sci-Fi, Thriller
The Host

W niezbyt odległej przyszłości obca rasa, zwana Duszami, najeżdża Ziemię, przejmując kontrolę nad ciałami i umysłami przedstawicieli gatunku (...)

film Iron Man 3 plakat Iron Man 3 (2013) Akcja, Sci-Fi
Iron Man 3

Świat Tony’ego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrus (...)

film Justice League: Mortal plakat Justice League: Mortal (2013) Akcja, Sci-Fi
Justice League: Mortal

film Kolonia plakat Kolonia (2013) Akcja, Sci-Fi, Thriller
The Colony

Film przedstawia historię grupy ludzi, którym udaje się przetrwać zlodowacenie. Bohaterowie zmuszeni są do życia pod powierzchnią ziemi. Przysz (...)

film Kongres plakat Kongres (2013) Sci-Fi
The Congress, Le Congres

"Kongres" to długo oczekiwana, wizjonerska produkcja oparta na motywach "Kongresu futurologicznego" Stanisława Lema. W filmie zacierają się granic (...)

film Linia horyzontu plakat Linia horyzontu (2013) Dramat, Sci-Fi
Horizon

Sekretarka z FBI podczas II wojny światowej prowadzi śledztwo w sprawie tajnych akt, które łączą się z zniknięciem pewnej dziewczyny i prawdop (...)

film Maszyna plakat Maszyna (2013) Sci-Fi, Thriller
The Machine

Wielka Brytania w niedalekiej przyszłości, czasy zimnej wojny z Chinami. Politycy szukają sposobu, by zaskoczyć przeciwników nowym rodzajem broni (...)

film Monsters: Dark Continent plakat Monsters: Dark Continent (2013) Dramat, Sci-Fi, Thriller
Monsters: Dark Continent

Akcja "Monsters: Dark Continent" rozgrywa się 6 lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym obrazie (Strefa X). Stwory z kosmosu opanowały Ziemi (...)

film Mortal Kombat: Dewastacja plakat Mortal Kombat: Dewastacja (2013) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Mortal Kombat: Devastation, Mortal Kombat 3

film Niepamięć plakat Niepamięć (2013) Akcja, Sci-Fi
Oblivion

Jest rok 2077: Jack Harper (Tom Cruise) stacjonuje na ewakuowanej Ziemi, serwisując niesprawne drony. Jego misja, polegająca na zabezpieczaniu niezb (...)

film Noc Oczyszczenia plakat Noc Oczyszczenia (2013) Sci-Fi, Thriller
The Purge

W Ameryce zmuszonej do stawienia czoła nasilającej się przestępczości i przepełnionym więzieniom, rząd wprowadza doroczny 12-godzinny okres, w (...)

film Orphan Black plakat Orphan Black (2013) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Serial
Orphan Black

Bohaterką jest uliczna oszustka. Sarah, będąc świadkiem samobójstwa dziewczyny, która wygląda tak jak ona postanawia przejąć jej tożsamość (...)

film Pacific Rim plakat Pacific Rim (2013) Akcja, Sci-Fi
Pacific Rim

Gdy z głębi oceanów zaczęły wynurzać się na powierzchnię legiony potwornych pozaziemskich istot, zwanych Kaiju, nastała wojna, która przez l (...)

film Pająk gigant plakat Pająk gigant (2013) Komedia, Sci-Fi
Big Ass Spider, Mega Spider

Ze ściśle strzeżonego wojskowego laboratorium wydostaje się zmutowany pająk. Gigant sieje spustoszenie w centrum Los Angeles. Mieszkańcy są prz (...)

film Pogromcy korporacji plakat Pogromcy korporacji (2013) Akcja, Sci-Fi
Bounty Killer

Dwadzieścia lat temu kontrolę nad światem przejęły korporacje. Ich żądza władzy i chęć osiągania jak najwyższych zysków doprowadziły do (...)

film Rekinado plakat Rekinado (2013) Horror, Sci-Fi
Rekinado

film Riddick plakat Riddick (2013) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Chronicles of Riddick: Dead Man Stalking

Zdradzony przez Necromongerów i pozostawiony na odległej, spalonej słońcem i niebezpiecznej planecie, budzący grozę wojownik i zbiegły więzie (...)

film RoboCop plakat RoboCop (2013) Akcja, Sci-Fi
RoboCop

Alex Murphy (Joel Kinnaman) jest kochającym mężem, ojcem i dobrym policjantem, który stoi na straży porządku w Detroit. Gdy zostaje ranny na sł (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 54 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.