Filmy sci-fi 2012 roku

Znaleźliśmy filmy sci-fi: 59

gatunek: rok:
film Arrow plakat Arrow (2012) Akcja, Dramat, Mystery, Przygodowy, Sci-Fi, Serial
Arrow

"Arrow" jest współczesną historią Zielonej Strzały, superbohatera komiksów DC Comics. Po pięciu latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver, (...)

film Astronauta: Ostatnia podróż plakat Astronauta: Ostatnia podróż (2012) Sci-Fi
The Last Push

Europa to księżyc Jupitera, na którym odkryto życie. Milioner Walter Moffitt (Lance Henriksen) postanawia wydać ogromny majątek na statek kosmic (...)

film Atlas chmur plakat Atlas chmur (2012) Dramat, Sci-Fi
Cloud Atlas

Imponująca rozmachem ekranizacja, której podjęli się mistrzowie współczesnego kina: Tom Tykwer oraz Andy i Lana Wachowski, łączy europejską w (...)

film Atlas zbuntowany, cz. 2 plakat Atlas zbuntowany, cz. 2 (2012) Dramat, Sci-Fi
Atlas Shrugged II: The Strike

Amerykańska gospodarka chyli się ku upadkowi. Bezrobocie wzrasta do poziomu 24 procent, a cena baryłki ropy naftowej wynosi już 42 dolary. Co gors (...)

film Avengers 3D plakat Avengers 3D (2012) Akcja, Sci-Fi
Avengers

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed (...)

film Awake plakat Awake (2012) Dramat, Sci-Fi, Serial
Awake

Detektyw Michael Britten (Jason Isaacs) powrócił do pracy po wypadku samochodowym, w którym brali udział również jego żona Hannah (Laura Allen) (...)

film Battleship: Bitwa o Ziemię plakat Battleship: Bitwa o Ziemię (2012) Sci-Fi
Battleship

Film "Battleship: Bitwa o Ziemię" został zainspirowany klasyczną grą Hasbro. Jego akcja rozgrywa się na morzu, w powietrzu i na lądzie. Pokazuje (...)

film Battlestar Galactica - Krew i chrom plakat Battlestar Galactica - Krew i chrom (2012) Akcja, Sci-Fi
Battlestar Galactica: Blood and Chrome

film Continuum plakat Continuum (2012) Sci-Fi, Serial, Thriller
Continuum

Kiedy grupa fanatycznych terrorystów ucieka przed zaplanowaną egzekucją w 2077 roku, cofając się w czasie do 2012 roku, podąża za nimi twarda p (...)

film Czarny las plakat Czarny las (2012) Fantasy, Horror, Sci-Fi
Black Forest

Szwarcwald na południu Niemiec, okolice nocy letniego przesilenia. Sześcioro żądnych wrażeń turystów – małżeństwo z małym dzieckiem, mło (...)

film Człowiek z kosmosu plakat Człowiek z kosmosu (2012) Sci-Fi, Komedia romantyczna
Earthbound

Joe Norman (Rafe Spall) ma dwadzieścia sześć lat i wydaje się zwyczajnym, wręcz niepozornym młodym człowiekiem. Nic bardziej mylnego. Tuż prze (...)

film Dredd 3D plakat Dredd 3D (2012) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Dredd 3D

Ameryka przyszłości. Radioaktywne pustkowie, na którym życie stało się luksusem. Ludzie przenieśli się do rządzących się własnymi prawami, (...)

film Dystopia: 2013 plakat Dystopia: 2013 (2012) Sci-Fi
Dystopia: 2013

film Faceci w czerni 3 plakat Faceci w czerni 3 (2012) Akcja, Komedia, Sci-Fi
Men in Black III

W filmie "Faceci w czerni 3", agenci J (Will Smith) i K (Tommy Lee Jones) cofają się w czasie. W trakcie swojej 15-letniej współpracy z agencją J (...)

film Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa plakat Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa (2012) Dziecięce, Przygodowy, Sci-Fi
Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa

Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na (...)

film Frankenweenie plakat Frankenweenie (2012) Animowany, Familijny, Horror, Komedia, Sci-Fi
Frankenweenie

"Frankenweenie" to opowieść o małym chłopcu i jego psie, stworzona przez mistrza wyobraźni, Tima Burtona ("Alicja w Krainie Czarów", "Miasteczko (...)

film Ghost Recon Alpha: Żołnierz przyszłości według Toma Clancy'ego plakat Ghost Recon Alpha: Żołnierz przyszłości według Toma Clancy'ego (2012) Akcja, Krótkometrażowy, Sci-Fi
Ghost Recon: Alpha

film Halo 4: Naprzód do świtu plakat Halo 4: Naprzód do świtu (2012) Akcja, Sci-Fi
Halo 4: Forward Unto Dawn

Rok 2525. Ludzkość kolonizuje przestrzeń kosmiczną. Starannie wyselekcjonowana grupa kadetów trafia do centrum kształcenia dowództwa UNSC. Jede (...)

film Historia Future Folk plakat Historia Future Folk (2012) Komedia, Muzyczny, Sci-Fi
The History of Future Folk

Ogromna kometa niszczy planetę Hondo. Jej mieszkańcy postanawiają wysłać swojego najdzielniejszego wojownika (Nils d'Aulaire) w przestrzeń, aby (...)

film Igrzyska Śmierci plakat Igrzyska Śmierci (2012) Akcja, Dramat, Sci-Fi
The Hunger Games

Każdego roku na ruinach kontynentu, który niegdyś nazywany był Ameryką Północną, rozgrywa się bratobójcza walka. Naród Panem wysyła chłop (...)

strona 1   |   2   |   3    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 59 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.