Filmy przygodowe 2015 roku

Znaleźliśmy filmy przygodowe: 37

gatunek: rok:
film LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro plakat LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro (2015) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Lego DC Comics Super Heroes: Justice League vs. Bizarro League

Bizarro to sobowtór Supermana z rzeczywistości alternatywnej. Gdy jego świat zostaje zniszczony przez demoniczną siłę, Bizarro przenosi się na (...)

film Max Steel plakat Max Steel (2015) Akcja, Familijny, Przygodowy
Max Steel

film Mały Książę plakat Mały Książę (2015) Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy
Le petit prince, The Little Prince

Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Lotnik. Nowy znajomy opowiada jej o niez (...)

film Mission: Impossible - Rogue Nation plakat Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) Akcja, Przygodowy, Thriller
Mission: Impossible 5

Losy IMF, rządowej agencji szpiegowskiej od dawna wisiały na włosku. Teraz wydaje się, że to koniec. IMF zostało oficjalnie rozwiązane. Ale św (...)

film Odlotowa przygoda plakat Odlotowa przygoda (2015) Animowany, Familijny, Przygodowy
Atrapa la bandera, Capture the Flag

"Odlotowa przygoda" to historia dzielnego dwunastolatka Mike'a Goldwinga. Dziadek Mike'a był przed laty astronautą. W kosmiczne ślady poszedł tak (...)

film Piknik z niedźwiedziami plakat Piknik z niedźwiedziami (2015) Dramat, Komedia, Przygodowy
A Walk in the Woods

Sławny pisarz, Bill Bryson (Robert Redford), ani myśli o spokojnej emeryturze. Na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wyb (...)

film San Andreas plakat San Andreas (2015) Przygodowy
San Andreas

Akcja rozgrywa się podczas fatalnego w skutkach trzęsienia ziemi w Kalifornii. Bohaterem jest strażak jednostki specjalnej (Dwayne Johnson), który (...)

film Siódmy syn plakat Siódmy syn (2015) Familijny, Fantasy, Przygodowy
Seventh Son, Stracharz

Głównym bohaterem filmu jest Mistrz Gregory (Jeff Bridges). Razem ze swoim pomocnikiem i uczniem Tomem Wardem (Ben Barnes) walczy ze złem oraz okru (...)

film Spongebob: na suchym lądzie plakat Spongebob: na suchym lądzie (2015) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

W kinowej wersji telewizyjnego serialu SpongeBob razem z kompanami wyrusza do nieznanego świata, by odzyskać skradziony przepis. Ponad powierzchnią (...)

film Terminator plakat Terminator (2015) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Terminator

film The Last Knights plakat The Last Knights (2015) Przygodowy
The Last Knights

Clive Owen wciela się w walczącego mieczem wojownika, którego pewien Lord (Morgan Freeman) wynajmuje, by zabił skorumpowanego władcę (Aksel Henn (...)

film W nowym zwierciadle: Wakacje plakat W nowym zwierciadle: Wakacje (2015) Komedia, Przygodowy
Vacation

Film jest współczesną kontynuacją przeboju z lat 80. Harolda Ramisa. Bohaterem nowej komedii jest Rusty Griswold (Ed Helms), syn Clarka (Chevy Cha (...)

film W objęciach węża plakat W objęciach węża (2015) Przygodowy
El Abrazo de la Serpiente, Yakruna

Amazoński szaman Karamate to "ostatni Mohikanin" swego ludu. Tylko on zna tajemnicę Yakruny - rośliny, która jest remedium na wszystkie choroby cz (...)

film Wszystkowidząca plakat Wszystkowidząca (2015) Przygodowy
Skammerens datter

Dina ma umiejętność zaglądania w głąb każdego człowieka i rozpoznawania jego zamiarów. Jej matka, po której to odziedziczyła, zostaje wezwa (...)

film X-Men: Apocalypse plakat X-Men: Apocalypse (2015) Akcja, Fantasy, Przygodowy, Sci-Fi, Wojenny
X-Men: Apocalypse

W "X-Men: Apocalypse" bohaterowie stawią czoło najpotężniejszemu mutantowi ze wszystkich - tytułowemu Apocalypse. W 1983 roku niezniszczalny i ni (...)

film Zjawa plakat Zjawa (2015) Akcja, Dramat, Przygodowy
The Revenant

Głównym bohaterem jest myśliwy Hugh Glass (Leonardo DiCaprio), który pewnego dnia zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia. Kapitan statku, na któ (...)

film Łowca czarownic plakat Łowca czarownic (2015) Fantasy, Przygodowy
The Last Witch Hunter, Ostatni łowca

Akcja rozgrywa się w czasach, w których gwałtownie wzrasta liczba kobiet i mężczyzn zajmujących się czarami. Bohaterem opowieści jest Kaulder (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 37 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.