Filmy przygodowe 2013 roku

Znaleźliśmy filmy przygodowe: 46

gatunek: rok:
film Tajemnica zielonego królestwa plakat Tajemnica zielonego królestwa (2013) Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy
Epic

„Tajemnica Zielonego Królestwa” to animacja pełna humoru i akcji, która pokazuje niezwykły i nieznany świat. Twórcy „Epoki lodowcowej” i (...)

film The Witchblade plakat The Witchblade (2013) Akcja, Fantasy, Przygodowy
The Witchblade

Policjantka z Nowego Jorku Sarah Pezzini wchodzi w posiadanie rękawicy - starożytnego artefaktu, który daje swojemu właścicielowi niezwykłą moc (...)

film Uniwersytet potworny plakat Uniwersytet potworny (2013) Animowany, Dziecięce, Familijny, Komedia, Przygodowy
Monsters University

Ulubieńcy kinowej publiczności, James P. Sullivan i Mike Wazowski, powracają na duży ekran w filmie "Uniwersytet Potworny" - prequelu oscarowego h (...)

film Vikingdom: Krwawe zaćmienie plakat Vikingdom: Krwawe zaćmienie (2013) Fantasy, Przygodowy
Vikingdom

Groźny Thor (Conan Stevens), bóg piorunów, stawia sobie za cel zebranie wszystkich najważniejszych starożytnych relikwii – młota z Valhalli, n (...)

film W ciemność. Star Trek plakat W ciemność. Star Trek (2013) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Star Trek Into Darkness

Akcja zaczyna nabierać tempa wraz z powrotem statku do bazy na ziemi. Powodem tego jest zastanawiający incydent, który miał miejsce w galaktyce i (...)

film Zombieland plakat Zombieland (2013) Horror, Komedia, Przygodowy, Serial
Zombieland

Projekt będzie odcinkową wersją komediowego horroru Rubena Fleischera, który gościł w kinach w 2009 roku. Za reżyserię odpowiada Eli Craig, tw (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 46 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.