Filmy przygodowe 2013 roku

Znaleźliśmy filmy przygodowe: 46

gatunek: rok:
film 1000 lat po Ziemi plakat 1000 lat po Ziemi (2013) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
After Earth

1000 lat po wydarzeniach, które zmusiły ludzi do ucieczki z Ziemi, pojazd kosmiczny, w którym znajdują się nastoletni Kitai Raige (Jaden Smith) i (...)

film Chłopiec i świat plakat Chłopiec i świat (2013) Animowany, Familijny, Przygodowy
O Menino e o Mundo

Cuca ma swój bezpieczny świat. To rodzinny dom na wsi, mama, tata, zabawa na łące i bieganie za motylami. Ale pewnego dnia ten bezpieczny i oswojo (...)

film Crystal Fairy plakat Crystal Fairy (2013) Komedia, Przygodowy
Crystal Fairy

Michael Cera wciela się w Amerykanina, który wyrusza do Chile, aby razem z nowymi przyjaciółmi (Gaby Hoffman, Juan Andres Silva, Jose Miguel Silva (...)

film Czas zapłaty plakat Czas zapłaty (2013) Akcja, Kryminał, Przygodowy
Welcome to the Punch

Głównym bohaterem opowieści jest były kryminalista, który musi porzucić swoją kryjówkę i wrócić do Londynu. Wszystko z powodu syna, który (...)

film Dary Anioła: Miasto kości plakat Dary Anioła: Miasto kości (2013) Akcja, Dramat, Fantasy, Mystery, Przygodowy, Romantyczny
The Mortal Instruments: City Of Bones

Główna bohaterka, Clary Fray, to na pierwszy rzut oka przeciętna nastolatka. Pewnego dnia odkrywa jednak, że w rzeczywistości wywodzi się z prad (...)

film Demony da Vinci plakat Demony da Vinci (2013) Dramat, Fantasy, Przygodowy, Serial
Da Vinci's Demons

Pierwszy sezon rozgrywa się we Florencji w latach 1477-1478 i śledzi owiane tajemnicą lata z życia Leonarda. Poznajemy go jako młodego, porywczeg (...)

film Dzieciaki mojej siostry w Afryce plakat Dzieciaki mojej siostry w Afryce (2013) Familijny, Komedia, Przygodowy
Min søsters børn i Afrika, My African adventure

Rodzina Bergów wygrywa wycieczkę do Afryki. Ponieważ żadne z rodziców nie może uczestniczyć w wyjeździe, opiekunem dzieci w czasie wyprawy zos (...)

film Everest - Poza krańcem świata plakat Everest - Poza krańcem świata (2013) Dokumentalny, Dramat, Przygodowy
Beyond the Edge

"Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyp (...)

film Hobbit: Pustkowie Smauga plakat Hobbit: Pustkowie Smauga (2013) Fantasy, Przygodowy
The Hobbit: The Desolation of Smaug

Akcja filmu toczy się 60 lat przed zdarzeniami z "Władcy pierścieni". Bilbo Baggins (Martin Freeman), wraz z czarodziejem Gandalfem (Ian McKellen) (...)

film Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia plakat Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia (2013) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
The Hunger Games: Catching Fire

Po zwycięstwie w 74. Głodowych Igrzyskach, Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) oraz Peeta Mellark (Josh Hutcherson) udają się na obowiązkowe Tou (...)

film Jack pogromca olbrzymów plakat Jack pogromca olbrzymów (2013) Dramat, Fantasy, Przygodowy, Romantyczny
Jack the Giant Killer, Jack the Giant Slayer

Przygodowy. Pradawny spór ożywa, kiedy młody rolnik przypadkowo otwiera bramę między światem ludzi, a przerażającym światem olbrzymów. Olbrz (...)

film Jeździec bez głowy plakat Jeździec bez głowy (2013) Dramat, Fantasy, Przygodowy, Serial
Sleepy Hollow

film Jeździec znikąd plakat Jeździec znikąd (2013) Przygodowy, Western
Lone Ranger, The

"Jeździec znikąd" to trzymający w napięciu, kipiący akcją i humorem film przygodowy, w którym słynny, zamaskowany bohater powraca na ekrany w (...)

film Journey to the West plakat Journey to the West (2013) Fantasy, Komedia, Przygodowy
Journey to the West

film Kosmiczni wojownicy plakat Kosmiczni wojownicy (2013) Familijny, Przygodowy
Space Warriors

Grupa nastolatków uczestniczy w letnim obozie, zorganizowanym w centrum kosmicznym Huntsville w Alabamie. Obdarzeni doskonałymi predyspozycjami i wy (...)

film Kraina lodu plakat Kraina lodu (2013) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Frozen, Frozen Fever

Opowieść koncentruje się wokół nieustraszonej optymistki Anny (Kristen Bell). Kiedy jej królestwo spowija wieczna zima, wyrusza ona z mieszkają (...)

film Krudowie plakat Krudowie (2013) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Croods, The

Animowana komedia familijna "Krudowie" opowiada o losach pierwszej rodziny, której życie zmienia się, gdy ich jaskinia zostaje zniszczona. Wtedy Kr (...)

film Kumba plakat Kumba (2013) Animowany, Familijny, Przygodowy
Khumba

Wszystkie zwierzęta w Afryce wiedzą, że zebra bez pasów jest jak słoń bez trąby i lew bez grzywy. Kiedy jesteś zebrą i rodzisz się pasiasty (...)

film Legenda Ragnaroka plakat Legenda Ragnaroka (2013) Przygodowy
Gåten Ragnarok

Archeolog Sigurd Swenson (Pål Sverre Valheim Hagen) bada statek, który kiedyś posłużył do pochówku. Znajduje tam nie tylko muszle świadczące (...)

film Madly Madagascar plakat Madly Madagascar (2013) Animowany, Familijny, Komedia, Krótkometrażowy, Przygodowy
Madly Madagascar

strona 1   |   2   |   3    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 46 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.