Filmy przygodowe 2011 roku

Znaleźliśmy filmy przygodowe: 52

gatunek: rok:
film Terra Nova plakat Terra Nova (2011) Przygodowy, Sci-Fi, Serial
Terra Nova

Jest rok 2149. Ziemia została zniszczona. Zwykła rodzina, wykorzystując możliwość podróżowania w czasie, przenosi się do czasów prehistorycz (...)

film Terytorium Wroga plakat Terytorium Wroga (2011) Akcja, Dramat, Przygodowy
Special Forces

Widowiskowe kino akcji w gwiazdorskiej obsadzie. Oddziały specjalne elitarnej, francuskiej jednostki wojskowej wyruszają na tajną misję, której c (...)

film Thor 3D plakat Thor 3D (2011) Fantasy, Przygodowy
Thor

Akcja filmu rozgrywa się zarówno we współczesnej przestrzeni ziemskiej, jak i tajemniczej krainie Asgard, z której Thor, władający ogromną si (...)

film Thor ratuje przyjaciół plakat Thor ratuje przyjaciół (2011) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Legends of Valhalla: Thor

Przygotuj się na przygodę większą niż tresowanie smoków! W niezwykłej krainie Wikingów wszystko jest możliwe. Tu marzenia naprawdę się spe (...)

film Thundercats plakat Thundercats (2011) Akcja, Animowany, Familijny, Przygodowy, Serial
Thundercats

film Transformers 3D plakat Transformers 3D (2011) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Transformers: The Dark of the Moon

Kolejna cześć sagi Transformers. Przeszłość kryje tajemnicę, a wydarzenia sprzed lat mają wpływ na to, co się dzieje teraz. Być może wrak s (...)

film Treasure Guards: Strażnicy skarbu plakat Treasure Guards: Strażnicy skarbu (2011) Przygodowy
Treasure Guards

Archeolog Victoria Carter przebywa na wykopaliskach w Hebronie, gdzie udaje jej się odnaleźć starożytny zwój papieru, w którym najprawdopodobnie (...)

film Tylko tu plakat Tylko tu (2011) Melodramat, Przygodowy
Here

Rozgrywająca się wśród surowych krajobrazów Armenii, nostalgiczna opowieść o wspólnej podróży amerykańskiego inżyniera i ormiańskiej foto (...)

film Wasza wysokość plakat Wasza wysokość (2011) Fantasy, Komedia, Przygodowy
Your Highness, Mości Książę

Leniwy i arogancki książę (Danny McBride) oraz jego bardziej bohaterski brat (James Franco) muszą uratować rodzinę i królestwo, po tym, jak zł (...)

film Żelazny rycerz plakat Żelazny rycerz (2011) Akcja, Dramat, Przygodowy
Ironclad

Jest rok 1215. Zbuntowani angielscy baronowie zmuszają wzgardzanego króla Jana, by położył królewską pieczęć na Magnę Cartę - szlachetny, n (...)

film Zielony szerszeń plakat Zielony szerszeń (2011) Fantasy, Przygodowy
Green Hornet 3D

Green Hornet 3D to historia Britta Reida /Seth Rogen/, syna szanowanego magnata medialnego z Los Angeles, który prowadzi bezużyteczne życie playboy (...)

film Łowca plakat Łowca (2011) Dramat, Przygodowy
The Hunter

Na zlecenie firmy biotechnologicznej najemnik, Martin David (Willem Dafoe), ma wytropić tasmańskiego tygrysa i pobrać jego materiał genetyczny. Po (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 52 filmów 2011 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2011 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2011 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.