Filmy przygodowe 2010 roku

Znaleźliśmy filmy przygodowe: 38

gatunek: rok:
film 127 godzin plakat 127 godzin (2010) Akcja, Dramat, Przygodowy
127 Hours

„127 godzin” to najnowszy film Danny’ego Boyle’a – reżysera obsypanego Oscarami „Slumdoga. Milionera z ulicy”. To prawdziwa historia Ar (...)

film Bruc - legendarny pościg plakat Bruc - legendarny pościg (2010) Historyczny, Przygodowy
Bruc. La llegenda

film Centurion plakat Centurion (2010) Historyczny, Przygodowy
Centurion

Oparty na legendzie o IX Legionie - 3-tysięcznej armii niezwyciężonych rzymskich wojowników, która przepada bez śladu - "Centurion" jest opowie (...)

film Czarna śmierć. plakat Czarna śmierć. (2010) Dramat, Horror, Przygodowy
Black Death

Film opowiada historię wybuchu pierwszego ogniska epidemii dżumy w Anglii. Młody mnich otrzymuje misje odkrycia prawdy o raportach dotyczących lu (...)

film Droga życia plakat Droga życia (2010) Dramat, Przygodowy
The Way

Tom (Martin Sheen) jest amerykańskim lekarzem, który niedawno stracił ukochanego syna Daniela (Emilio Estevez). Chłopak zginął w Pirenejach podc (...)

film Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I plakat Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I (2010) Familijny, Fantasy, Przygodowy
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I

Harry Potter i Insygnia Śmierci, siódma i zarazem ostatnia część serii przedstawiającej przygody Harry’ego Pottera, to bardzo oczekiwane w św (...)

film Książe Persji plakat Książe Persji (2010) Akcja, Fantasy, Przygodowy, Romantyczny
Prince of Persia: The Sands of Time / Prince of Persia

IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater - młody książę, w czasie jednej z wojennych wypraw natrafia na ostrze posiadające potężne mag (...)

film Księga ocalenia plakat Księga ocalenia (2010) Dramat, Przygodowy, Sci-Fi
The Book of Eli

Rok 2044. Postapokaliptyczny krajobraz zniszczonej Ameryki przemierza Eli (Denzel Washington) – samotnik i wolny strzelec. Mężczyzna jest w posiad (...)

film Latający mnich i tajemnica da Vinci plakat Latający mnich i tajemnica da Vinci (2010) Dramat, Historyczny, Przygodowy
Legenda o lietajúcom cypriánovi

XVIII wiek, słowackie Pieniny przy dzisiejszej granicy z Polską. W ukrytym w górach i owianym mrocznymi legendami Czerwonym Klasztorze pustelniczy (...)

film Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole plakat Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole (2010) Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

Soren, to młoda sowa zachwycona opowieściami ojca o Strażnikach Ga'Hoole, którzy stoczyli straszliwą wojnę w obronie całego gatunku sów. Marzy (...)

film Liga Młodych plakat Liga Młodych (2010) Akcja, Animowany, Familijny, Przygodowy, Serial
Young Justice

film Magiczna podróż do Afryki plakat Magiczna podróż do Afryki (2010) Dramat, Fantasy, Przygodowy
Magic Journey to Africa

W imponującym przygodowym widowisku, kręconym m.in. w Namibii i Republice Południowej Afryki, najmłodsi widzowie prześledzą emocjonującą podr (...)

film Mandragora plakat Mandragora (2010) Fantasy, Horror, Przygodowy
Mandrake

film Mały wielki wojownik plakat Mały wielki wojownik (2010) Akcja, Komedia, Przygodowy
Little Big Soldier / Da bing xiao jiang

III wiek przed naszą erą. Chiny pogrążone są w chaosie spowodowanym wewnętrznymi wojnami. Szczególnie zacięty spór toczy się między króles (...)

film Miś Yogi plakat Miś Yogi (2010) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Yogi Bear

Ludziom na całym świecie imię Miś Yogi przywodzi na myśl postać uroczego, przypominającego posturą gruszkę, uwielbiającego kraść ciasta bu (...)

film Moby Dick plakat Moby Dick (2010) Dramat, Przygodowy, Serial
Moby Dick

film Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec plakat Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec (2010) Przygodowy
Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec

Indiana Jones w spódnicy! Najnowszy film fabularny mistrza francuskiego kina – Luca Bessona („Piąty element”, „Leon zawodowiec”). Adele Bl (...)

film Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu plakat Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu (2010) Fantasy, Przygodowy
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

Trzecia z cyklu ekranizacji słynnych książek C.S. Lewisa.Widowiskowa opowieść o wyprawie rodzeństwa Pevensie i księcia Kaspiana, którzy na pok (...)

film Ostatni Władca Wiatru plakat Ostatni Władca Wiatru (2010) Akcja, Familijny, Fantasy, Przygodowy
The Last Airbender / The Legend of Aang

Film zrealizowany na podstawie znanego serialu dla dzieci, osadzony w świecie fantasy wzorowanym na azjatyckiej metafizyce, w którym głównymi wąt (...)

film Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna plakat Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna (2010) Fantasy, Komedia, Przygodowy
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

Percy Jackson ma problemy w szkole, ale to najmniejsze z jego zmartwień. Co prawda mamy XXI wiek, ale Percy’ego czeka spotkanie z bogami olimpijski (...)

strona 1   |   2    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 38 filmów 2010 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2010 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2010 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.