Filmy przygodowe 2007 roku

Znaleźliśmy filmy przygodowe: 49

gatunek: rok:
film 1612 plakat 1612 (2007) Historyczny, Przygodowy
1612: Chroniki Smutnogo Vremeni

"1612", opowiada o Wielkiej Smucie, czyli czasach zamętu, w jakich na przełomie XVI i XVII stulecia pogrążyła się Rosja. Powstanie przeciwko (...)

film Adventures Of Johnny Tao plakat Adventures Of Johnny Tao (2007) Akcja, Przygodowy
Adventures Of Johnny Tao

film Afganistan plakat Afganistan (2007) Dramat, Horror, Przygodowy
Afghan Knights

Pepper jest byłym członkiem elitarnej jednostki wojskowej do zadań specjalnych na terytorium wroga. Jeden z jego kompanów pozostał za linią wrog (...)

film Aoki Ôkami: chi hate umi tsukiru made plakat Aoki Ôkami: chi hate umi tsukiru made (2007) Akcja, Dramat, Przygodowy
Blue Wolf: To the Ends of the Earth and Sea, The

film Arka Noego plakat Arka Noego (2007) Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy
El Arca

Na pokładzie Arki przebywają wszystkie gatunki zwierząt. Problem w tym, że przy takiej liczebności różnych stworzeń łatwo może zrodzić się (...)

film Blaszany bohater plakat Blaszany bohater (2007) Fantasy, Przygodowy, Sci-Fi, Serial
Tin Man

Klasyczna powieść L. Franka Bauma, Czarnoksiężnik z Krainy O.Z., doczekała się odważnej adaptacji na miarę nowego tysiąclecia. Ponury i groź (...)

film Bleach: The DiamondDust Rebellion plakat Bleach: The DiamondDust Rebellion (2007) Animowany, Dramat, Familijny, Fantasy, Przygodowy
Mō Hitotsu no Hyōrinmaru Bleach 2, Bleach 2: The Diamond Dust Rebellion

Cenny artefakt, znany jako „Pieczęć Króla”, został skradziony przez tajemniczą grupę ludzi podczas transportu do Społeczności Dusz. Hitsug (...)

film Brak zasięgu plakat Brak zasięgu (2007) Familijny, Przygodowy
Duggholufólki? / No Network

Kalli, młody chłopak wychowywany przez matkę na przedmieściach Rejkiawiku, żyje w świecie pełnym wymyślonych postaci. Większość doświadcze (...)

film Camille plakat Camille (2007) Komedia, Melodramat, Przygodowy
Camille

film Ciemność rusza do boju plakat Ciemność rusza do boju (2007) Akcja, Dramat, Fantasy, Przygodowy
The Seeker: The Dark Is Rising

Film CIEMNOŚĆ RUSZA DO BOJU opowiada o Willu Stantonie, młodzieńcu, który dowiaduje się, że jest ostatnim z wojowników, którzy poświęcili s (...)

film Death Note Special plakat Death Note Special (2007) Akcja, Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy
Death note relight I - Vision of God

Spójrzcie na świat oczami shinigami. L i Light toczą bój o Death Note, notes samej śmierci. Teraz możecie śledzić wydarzenia z perspektywy Ryu (...)

film Dekameron plakat Dekameron (2007) Dramat, Komedia, Przygodowy
Virgin Territory

Grupa młodych mieszkańców Florencji znajduje azyl na włoskiej wsi, gdzie zabawiają się nawzajem historiami o miłości i przygodzie, podczas gdy (...)

film Deltora Quest plakat Deltora Quest (2007) Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy, Serial
Deltora Quest

W dawnych czasach w Deltorze istniało siedem plemion, którym zagrażał złowrogi Władca Mroku. Każde z nich posiadało święty kamień: diament, (...)

film Diamentowe psy plakat Diamentowe psy (2007) Akcja, Przygodowy
Diamond Dogs

film Fantastyczna Czwórka 2: Narodziny Srebrnego Surfera plakat Fantastyczna Czwórka 2: Narodziny Srebrnego Surfera (2007) Przygodowy, Sci-Fi
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Fantastyczna Czwórka staje przed najtrudniejszym wyzwaniem, gdy na Ziemi pojawia się Srebrny Surfer, tajemniczy wysłannik z kosmosu z zapowiedzią (...)

film Gang dzikich wieprzy plakat Gang dzikich wieprzy (2007) Akcja, Komedia, Przygodowy
Wild Hogs

Czterej przyjaciele z przedmieść Cincinnati: biznesmen Woody Stevens (John Travolta), dentysta Doug Madsen (Tim Allen), hydraulik marzący o pisarsk (...)

film Koń wodny: Legenda głębin plakat Koń wodny: Legenda głębin (2007) Familijny, Fantasy, Przygodowy
The Water Horse: Legend of the Deep

Filmowa historia rozpoczyna się w momencie, kiedy chłopiec o imieniu Angus przynosi do domu znaleziony na plaży tajemniczy obiekt. Wkrótce okazuje (...)

film Król Kalifornii plakat Król Kalifornii (2007) Dramat, Komedia, Przygodowy
King of California

film Lęk pierwotny plakat Lęk pierwotny (2007) Horror, Przygodowy
Primeval / Gustave

Amerykańska ekipa telewizyjna przemierza najciemniejsze zakamarki Afryki w poszukiwaniu bestii, która pustoszy okolicę. Ścigając Gustawa, krokody (...)

film Lissi na lodzie plakat Lissi na lodzie (2007) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Lissi und der wilde Kaiser

Nie tak dawno temu i nie za siedmioma górami, ale całkiem niedawno i całkiem niedaleko, żyła sobie zakochana para - Lissi i Franz. Para to była (...)

strona 1   |   2   |   3    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 49 filmów 2007 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2007 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2007 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.