Filmy obyczajowe 2014 roku

Znaleźliśmy filmy obyczajowe: 17

gatunek: rok:
film Bad Judge plakat Bad Judge (2014) Obyczajowy, Serial
Bad Judge

film Björk: Biophilia Live plakat Björk: Biophilia Live (2014) Obyczajowy
Björk: Biophilia Live

film Był sobie chłopiec 2 plakat Był sobie chłopiec 2 (2014) Dramat, Obyczajowy, Serial
About A Boy 2

Will Freeman (David Walton) wiedzie wygodny żywot singla bez zobowiązań. Dzięki piosence, która stała się wielkim hitem ma zagwarantowane docho (...)

film Carte Blanche plakat Carte Blanche (2014) Dramat, Obyczajowy
Carte Blanche

Kacper (Andrzej Chyra), uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii zaczyna stopniowo tracić wzrok. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń. Z p (...)

film Jak całkowicie zniknąć plakat Jak całkowicie zniknąć (2014) Obyczajowy
Jak całkowicie zniknąć

Gerda poznaje Małą Rozbójniczkę w berlińskim metrze. Łapie jej spojrzenie, bezczelny uśmiech. Coraz mniej skrycie zaczyna iść jej śladem. Zm (...)

film Karolina plakat Karolina (2014) Obyczajowy
Karolina

Dwie przyjaciółki, osiemnastolatki Kaśka i Magda, kończą liceum filmowe. Między zabawą, a korzystaniem z życia muszą jeszcze znaleźć czas n (...)

film Karuzela plakat Karuzela (2014) Dramat, Obyczajowy
Karuzela

"Karuzela" to historia miłości, zdrady, przyjaźni i tajemnicy. Współczesna opowieść o czwórce dwudziestokilkulatków szukających swojego miej (...)

film Małe Stłuczki plakat Małe Stłuczki (2014) Obyczajowy
Małe Stłuczki

Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Część sprzętów i bibelotów, które znajdują, spr (...)

film Między nami dobrze jest plakat Między nami dobrze jest (2014) Obyczajowy
Między nami dobrze jest

film Nightingale plakat Nightingale (2014) Obyczajowy
Nightingale

Film opowiada o najmroczniejszych zakamarkach umysłu pewnego weterana wojennego (Oyelowo). Akcja rozgrywa się w jednym miejscu i skoncentrowana jest (...)

film O mnie się nie martw plakat O mnie się nie martw (2014) Komedia, Obyczajowy, Serial
O mnie się nie martw

film Obce ciało plakat Obce ciało (2014) Obyczajowy
Obce ciało

Angelo (Riccardo Leonelli) i Kasia (Agata Buzek) poznają się we Włoszech i zakochują w sobie od pierwszego wejrzenia. Ich związek zostaje jednak (...)

film Piąte: nie odchodź! plakat Piąte: nie odchodź! (2014) Dramat, Obyczajowy
Piąte: nie odchodź!

Po stracie matki 15-letnia Roma (Michalina Olszańska) mieszka z całkowicie pochłoniętym pracą ojcem. Oboje żyją nie potrafią nawiązać głęb (...)

film Podróż na sto stóp plakat Podróż na sto stóp (2014) Obyczajowy
The Hundred-Foot Journey

Film opowiada o ekscentrycznej szefowej kuchni (Mirren), Madame Mallory. Kobieta niechętnie zaprzyjaźnia się z Hassmanem (Manish Dayal), synem wła (...)

film Powrót do Itaki plakat Powrót do Itaki (2014) Obyczajowy
Retour à Ithaque

film Sama słodycz plakat Sama słodycz (2014) Komedia, Obyczajowy, Serial
Sama słodycz

Fryderyk (Piotr Adamczyk) to przykład mężczyzny, który dla wielu kobiet mógłby uosabiać ideał. Facet z klasą, zasadami, wrażliwy, inteligent (...)

film Studium zwierzęcych zachowań plakat Studium zwierzęcych zachowań (2014) Komedia, Obyczajowy
Retrato de un comportamiento animal, Portrait of an animal behavior

Matto (Gonzalo Lugo) jest pełnym pasji biologiem morskim, który postanawia wyruszyć do Brazylii. Wierzy, że uda mu się tam zobaczyć delfiny w ic (...)

Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 17 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.