Filmy muzyczne 2010 roku

Znaleźliśmy filmy muzyczne: 16

gatunek: rok:
film Beats of Freedom - Zew wolności plakat Beats of Freedom - Zew wolności (2010) Dokumentalny, Muzyczny
Beats of Freedom - Zew wolności

Porywający film o narodzinach rocka w Polsce. Niezapomniana muzyczna podróż w czasie, która stała się możliwa dzięki zachowanym unikalnym i ni (...)

film Burleska plakat Burleska (2010) Dramat, Muzyczny
Burlesque

Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem marzy o scenicznej karierze, wierząc, że jej starania nie po (...)

film Chico i Rita plakat Chico i Rita (2010) Animowany, Familijny, Muzyczny, Romantyczny
Chico & Rita

„Chico i Rita” to opowieść o wielkiej miłości utalentowanego pianisty Chico i pięknej, obdarzonej niezwykłym głosem Rity. Ich wspólna hist (...)

film Dance Academy plakat Dance Academy (2010) Dramat, Muzyczny, Serial
Dance Academy

Wydarzenia w serialu śledzimy z perspektywy Tary Webster - nowej uczennicy w National Academy of Dance. Tara wraz z przyjaciółmi Katriną Karamakov (...)

film Dziadek do orzechów 3D plakat Dziadek do orzechów 3D (2010) Akcja, Familijny, Fantasy, Muzyczny
Nutcracker in 3D

film Gainsbourg plakat Gainsbourg (2010) Biograficzny, Dramat, Muzyczny
Gainsbourg

film Janie Jones plakat Janie Jones (2010) Dramat, Muzyczny
Janie Jones

Chwytająca za serce opowieść o dojrzewaniu, rodzicielstwie i braniu odpowiedzialności za swoje czyny. Film stanowi udane połączenie dramatu obyc (...)

film Krok do sławy 2 plakat Krok do sławy 2 (2010) Dramat, Muzyczny
Stomp the Yard 2: Homecoming

film Nannerl, siostra Mozarta plakat Nannerl, siostra Mozarta (2010) Biograficzny, Dramat, Muzyczny
Nannerl, la soeur de Mozart

Za każdym wielkim mężczyzną stoi wielka kobieta. Tym razem nie chodzi o typowe relacje damsko-męskie, a o rodzeństwo Mozartów. Siostra Wolfgang (...)

film Nieściszalni plakat Nieściszalni (2010) Komedia, Muzyczny, Thriller
Sound of Noise / Brzmienie hałasu

Detektyw o wymownym imieniu Amadeusz Warnebring wywodzi się z rodziny z ogromnymi muzycznymi tradycjami. Pomimo swoich klasycznych korzeni, policjant (...)

film Passione plakat Passione (2010) Historyczny, Muzyczny
Passione

"Passione" to mariaż klasycznego filmu dokumentalnego z szeregiem muzycznych impresji, które nadają filmowi niepowtarzalnego czaru i rytmu. Narracj (...)

film Randka z gwiazdą plakat Randka z gwiazdą (2010) Komedia, Muzyczny
StarStruck

On ma wszystko – sławę, pieniądze, dziewczynę. Ona... no cóż, jest po prostu nastolatką twardo stąpającą po ziemi. Co może ich połączy (...)

film Step Up 3-D plakat Step Up 3-D (2010) Muzyczny
Step Up 3-D

Luke, uliczny tancerz, mieszka w starym magazynie w Nowym Jorku – mieście, w którym wszystko jest możliwe. Tu spotykają się ludzie, którzy koc (...)

film Street Dance 3D plakat Street Dance 3D (2010) Muzyczny
Street Dance 3D

Carly, tancerka street dance (Nichola Burley) ma wszystko, czego pragnie. Zakochana w charyzmatycznym Jay’u (Ukweli Roach), który doprowadził ich (...)

film The Runaways: Prawdziwa historia plakat The Runaways: Prawdziwa historia (2010) Biograficzny, Dramat, Muzyczny
Runaways, The

Fabuła filmu opowiadać będzie historię słynnego zespołu muzycznego The Runaways, który został założony 5 sierpnia 1975 roku.

film Victoria znaczy zwycięstwo plakat Victoria znaczy zwycięstwo (2010) Komedia, Muzyczny, Serial
Victorious

Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 16 filmów 2010 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2010 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2010 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.