Filmy melodramaty 2015 roku

Znaleźliśmy filmy melodramaty: 7

gatunek: rok:
film Dotknięci ogniem plakat Dotknięci ogniem (2015) Melodramat
Mania Days, Touched with Fire

Carla (Katie Holmes) to cierpiąca na zaburzenia dwubiegunowe pacjentka szpitala dla nerwowo chorych. W ośrodku poznaje Marco (Luke Kirby), który ci (...)

film Knight of Cups plakat Knight of Cups (2015) Melodramat, Muzyczny
Knight of Cups

Obraz opowiada historię seksualnego opętania i zdrady. Tłem jest scena muzyczna w Austin, w Teksasie.

film Kochanek Lady Chatterley plakat Kochanek Lady Chatterley (2015) Melodramat
Lady Chatterley’s Lover

Constance Chatterley (Holliay Grainger) wychodzi za mąż za bogatego arystokratę Clifforda (James Norton) z miłości. Jednak wojna zamienia ukochan (...)

film Moja miłość plakat Moja miłość (2015) Melodramat
Mon roi, Moje love story

Tony dochodzi do siebie po wypadku. W trakcie zabiegów i ćwiczeń rehabilitacyjnych wraca myślami do mężczyzny, który pojawił się nieoczekiwan (...)

film Pożegnanie plakat Pożegnanie (2015) Melodramat
Departure

Beatrice i jej dorastający syn przyjeżdżają z Anglii na południe Francji, aby posprzątać letni dom, który wystawili na sprzedaż. Podczas gdy (...)

film Skala szarości plakat Skala szarości (2015) Melodramat
En la gama de los grises

Spełniony rodzinnie i zawodowo architekt przeżywa wewnętrzny kryzys. Odsuwa się od żony i syna, aby zastanowić się nad życiem. W międzyczasie (...)

film Wiek Adaline plakat Wiek Adaline (2015) Melodramat
The Age of Adaline

Urodzona na początku XX wieku Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnienie (...)

Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 7 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.