Filmy komedie 2014 roku

Znaleźliśmy filmy komedie: 151

gatunek: rok:
film Głupi i głupszy 2 plakat Głupi i głupszy 2 (2014) Komedia
Dumb and Dumber To

20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę p (...)

film Happy Christmas plakat Happy Christmas (2014) Dramat, Komedia
Happy Christmas

Jenny to niedojrzała, nieustannie imprezująca dwudziestolatka. Wprowadza się do domu brata - reżysera filmowego i jego żony - pisarki. Swoim poja (...)

film Happy New Year plakat Happy New Year (2014) Akcja, Dramat, Komedia
Happy New Year

film Hiszpański temperament plakat Hiszpański temperament (2014) Komedia
Ocho apellidos vascos

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Ale Rafę i Amaie różni naprawdę wiele. On jest rodowitym mieszkańcem Andaluzji, uwielbia piłkę noż (...)

film Housebound plakat Housebound (2014) Horror, Komedia
Housebound

Bohaterką jest Kylie Bucknell, która zostaje skazana na areszt domowy. Karę musi odbyć w swoim rodzinnym domu z pełną dobrych intencji matką. K (...)

film Inna kobieta plakat Inna kobieta (2014) Komedia
The Other Woman

Historia kobiety (Cameron Diaz), która dowiaduje się, że jest "tą trzecią" - czyli że jej chłopak (Nikolaj Coster-Waldau) jest żonaty. Bohater (...)

film Jak Bóg da plakat Jak Bóg da (2014) Komedia
Se Dio Vuole

Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną, Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową nowoczesną, mieszczań (...)

film Jak dogonić szczęście plakat Jak dogonić szczęście (2014) Dramat, Komedia
Hector and the Search for Happiness

Adaptacja powieści Francois Lelorda. Bohaterem filmu jest Hector (Simon Pegg), ekscentryczny, ale i pełen uroku psychiatra przeżywający kryzys. He (...)

film Jutro będzie futro 2 plakat Jutro będzie futro 2 (2014) Komedia, Sci-Fi
Hot Tub Time Machine 2

Lou (Rob Corddry) grozi ogromne niebezpieczeństwo. Mężczyzna został postrzelony i walczy o życie. Jego zdesperowani przyjaciele - Jacob (Clark Du (...)

film Już za Tobą tęsknię plakat Już za Tobą tęsknię (2014) Dramat, Komedia
Miss You Already

Akcja obrazu rozgrywa się w Londynie. Komediodramat przedstawia historię dwóch przyjaciółek, które znają się od lat. Ich relacja przechodzi kr (...)

film Kebab i Horoskop plakat Kebab i Horoskop (2014) Dramat, Komedia
Kebab & Horoskop

Bohaterami opowieści są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami. Szukają miłości i nieporadnie walczą z samotnością. Gdy szef postanawia (...)

film Kochanie, chyba cię zabiłem plakat Kochanie, chyba cię zabiłem (2014) Komedia, Sensacyjny
Kochanie, chyba cię zabiłem

Śledczy Wierzbowski (Ireneusz Czop), samozwańczy twardziel i naśladowca Brudnego Harry'ego, doprowadza do załamania nerwowego kolejnego partnera, (...)

film Król życia plakat Król życia (2014) Komedia
Król życia

Życie Edwarda codziennie dostarcza mu nowych powodów do frustracji. Jest źle nastawiony do otaczającej go rzeczywistości - złośliwy dla żony, (...)

film Kurier plakat Kurier (2014) Komedia, Kryminał
The Mule, Muł

Ray Jenkins (Angus Sampson) to sympatyczny, ale ogromnie naiwny chłopak. Pewnego dnia jego kumpel Gavin (Leigh Whannell) nakłania go do przemytu nar (...)

film Lato w Prowansji plakat Lato w Prowansji (2014) Dramat, Komedia
Avis de mistral

Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami - nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy oka (...)

film Lawirantka plakat Lawirantka (2014) Dramat, Komedia
Two-Bit Waltz

Maude (Clara Mamet) jest nastolatką, na którą nieoczekiwanie spada seria nieszczęść. W ciągu jednego tygodnia jej życie staje na głowie. Maud (...)

film LEGO: Przygoda plakat LEGO: Przygoda (2014) Akcja, Animowany, Familijny, Komedia
Lego: The Movie

Opowieść o przygodach Emmeta (Pratt), przeciętnego ludzika Lego, robotnika, który przez pomyłkę zostaje wzięty za najbardziej wyjątkowego boha (...)

film Life After Beth plakat Life After Beth (2014) Komedia
Life After Beth

Zach to młody chłopaka, którego dziewczyna umiera po to, by niedługo później powrócić do życia z wielkim apetytem na ludzkie mięso.

film Life Partners plakat Life Partners (2014) Komedia
Life Partners

Komedia opowiada o przyjaźni dwóch bardzo różnych kobiet - atrakcyjnej Paige (w tej roli Gillian Jacobs) oraz próżnej lesbijki Sashy (Leighton M (...)

film Lily & Kat plakat Lily & Kat (2014) Dramat, Komedia
Lily and Kat

Lily i Kate to najlepsze przyjaciółki mieszkające w Nowym Jorku. Kiedy Kat (Murray) postanawia opuścić miasto, Lily (Rothe) zastanawia się, jak (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 151 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.