Filmy komedie 2014 roku

Znaleźliśmy filmy komedie: 151

gatunek: rok:
film 22 Jump Street plakat 22 Jump Street (2014) Akcja, Komedia, Kryminał
22 Jump Street

Bohaterowie znani z "21 Jump Street" (2012), oficerowie Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) otrzymują kolejne zadanie, które będzie wymag (...)

film A Haunted House 2 plakat A Haunted House 2 (2014) Horror, Komedia
A Haunted House 2

Malcolm chce w końcu zacząć normalne życie. Szuka nowego lokum - ma nadzieję, że tym razem bez dodatkowych lokatorów z zaświatów. Oczywiście (...)

film A Merry Friggin' Christmas plakat A Merry Friggin' Christmas (2014) Komedia
A Merry Friggin' Christmas

Bohaterem jest Boyd Mitchler (Joel McHale), który z żoną Luann (Lauren Graham) wybiera się na święta do ojca, Mitcha (Robin Williams). Na miejsc (...)

film A Perfect Day plakat A Perfect Day (2014) Dramat, Komedia
A Perfect Day

Opowieść przedstawia dzień z życia ratowników niosących pomoc humanitarną w rejonach objętych działaniami wojennymi. Widzowie poznają skrajn (...)

film Adult Beginners plakat Adult Beginners (2014) Dramat, Komedia
Adult Beginners

Głównym bohaterem jest Jake (Nick Kroll), który właśnie stracił wszystko łącznie ze swoją prestiżową pracą w rozrywce. Mężczyzna przepro (...)

film Aleksander - okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień plakat Aleksander - okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień (2014) Familijny, Komedia
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

Komedia jest adaptacją książki dla dzieci autorstwa Judith Viorst z 1972 roku. Głównym bohaterem jest tytułowy Alexander (Ed Oxenbould), który (...)

film Anonimowy autorzy plakat Anonimowy autorzy (2014) Komedia
Authors Anonymous

„Wszyscy za jednego” to motto grupy skupiającej sfrustrowanych pisarzy, którzy nie znajdują zrozumienia u wydawców i czytelników. Do ich gron (...)

film Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów plakat Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów (2014) Animowany, Familijny, Komedia
Astérix: Le domaine des dieux

Rok 50-ty przed naszą erą. Cała Galia jest okupowana przez Rzymian. Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia op (...)

film Ballers plakat Ballers (2014) Dramat, Komedia, Serial
Ballers

Akcja serialu rozgrywa się w Miami i koncentruje na grupie aktywnych i emerytowanych gwiazd futbolu oraz ich rodzinach i przyjaciołach. Serial przyb (...)

film Bangistan plakat Bangistan (2014) Akcja, Komedia
Bangistan

film Better Living through Chemistry plakat Better Living through Chemistry (2014) Dramat, Komedia
Better Living through Chemistry

Historia aptekarza z małego miasteczka zmęczonego małżeństwem pozbawionym miłości i swoim przewidywalnym życiem. Bohater nawiązuje romans ze (...)

film Birdman plakat Birdman (2014) Komedia
Birdman

Historia aktora (Michael Keaton), który niegdyś wcielał się w popularnego superbohatera, Birdmana, a teraz zostało mu jedynie przerośnięte ego (...)

film Burying the Ex plakat Burying the Ex (2014) Horror, Komedia
Burying the Ex

"Burying the Ex" przedstawia historię Maksa (Anton Yelchin) i Evelyn (Ashley Greene), zakochanych, którzy postanawiają razem zamieszkać. Dopiero p (...)

film Cake plakat Cake (2014) Dramat, Komedia
Cake

Bohaterką dramatu jest Claire Simmons (Aniston), kobieta, która z fascynacją odkrywa szczegóły samobójstwa Niny (Anna Kendrick), swojej koleżan (...)

film Calvary plakat Calvary (2014) Dramat, Komedia
Calvary

film Choleryk z Brooklynu plakat Choleryk z Brooklynu (2014) Dramat, Komedia
The Angriest Man in Brooklyn

Henry to opryskliwy nowojorczyk, który zmusza lekarkę do tego, by powiedziała mu jak długo będzie jeszcze żył. Zdenerwowana pani doktor wykrzyk (...)

film Clerks III plakat Clerks III (2014) Komedia
Clerks III

film Co robimy w ukryciu plakat Co robimy w ukryciu (2014) Komedia
What We Do in the Shadows

Film jest wybuchową mieszanką horroru i czarnej komedii zrealizowaną w modnej konwencji mockumentu. Viago (379 l.), Deacon (183l.), Vladislav (862 (...)

film Comet plakat Comet (2014) Dramat, Komedia
Comet

Romantyczna produkcja science fiction ukazuje 6-letni związek pary w równoległych światach.

film Cooties plakat Cooties (2014) Komedia
Cooties

Fabuła filmu koncentruje się na tajemniczym wirusie, który opanowuje pewną odizolowaną szkołę podstawową i zmienia jej uczniów w bestie. Tylk (...)

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 151 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.